Skocz do zawartości

Narge

Gracz
  • Postów

    61
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Narge

  1. O: https://www.youtube.com/watch?v=HZcLfhq4l98 P: Ja na suppka?
  2. O> Wiadomo że GTA V P> SAPD czy SAMD ?
  3. Model: Buffalo Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg: ok 600/700km Usterki: Bezawaryjny, dawniej jeździł ksiądz. Cena: Licka od 50k, MP 5k, KT --- ID: Bardzo fajne id 1718 Kolor: Biały Tuning: Felgi Kolor świateł: Domyślne (białe) SS'y: --- Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Narge
  4. Narge

    Koszary by Narge

    Dziękuję za fale tylu dobrych słów :>
  5. Narge

    Koszary by Narge

    Wpisujesz "Glass" wybierasz i w opcjach zmieniasz doublecośtam na on.
  6. Narge

    Koszary by Narge

    Jak już pisałem, nie są to koszary przeznaczone dla serwera, ale gdy rconi będą je chcieli to je im dam.
  7. Narge

    Koszary by Narge

    Jak zwykle z nudów zrobiłem koszary Nie jest to propozycja na serwer, lecz jeżeli Rconi zapragnęli by tego na serwerze, przekazałbym te oto według mnie udane koszary w ich ręce. Jest za dużo zdjęć, więc dzisiaj odsyłam Was do linku, ponieważ było by za dużo spoilerów
  8. Zna ktoś może ID interioru mechanika doherty?

    1. Remcio007

      Remcio007

      od kiedy mechanik doh ma interior?

    2. Narge

      Narge

      Chodzi mi o środek -_-

    3. iWanted
  9. Narge

    Osiedle by Narge

    Nie zawstydzaj mnie przyjacielu :>
  10. Narge

    Witam.

    Siemka i miłej gry
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin