Skocz do zawartości

Narge

Gracz
  • Postów

    61
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Narge

  1. Zauważyłem że gracze zaczęli robić parkingi przy pracy kuriera, więc zrobiłem swoją wersję, podoba Wam się? PS. umieściłem dwie barierki by gracze nie mogli skracać drogi poprzez autostradę.
  2. O: Only PS4 P: Turismo czy Infernus?
  3. Narge

    Osiedle by Narge

    Hej! Zrobiłem dziś z nudów osiedle,bardzo cieszyłbym się gdy zostało by wgrane na serwer :> PS. jedno ze zdjęć pokazuje drabiny oraz inne przedmioty na dachach, od razu mówię, że zostały one usunięte. 1. 2. PS. Oczywiście projekt oddany jest tylko na rzecz serwera 4Life.
  4. Model: Buffalo Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg: 270km Usterki: Samochód bezawaryjny, niemiec jeszcze teraz dzwoni i pyta czy wszystko OK. Cena: Licytacja - CW: 0e MP: 5k KT: --- ID: 17** Kolor: Niebieski Tuning: Felgi Kolor świateł: Normalne SS'y: --- Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Narge Gdy wylicytowana cena samochodu będzie dla mnie nie odpowiednia to pojazdu nie sprzedam.
  5. Narge

    Witajcie po przerwie!

    Ale ja kiedyś byłem bogaty - https://www.youtube.com/watch?v=V8eecQ8Zs44
  6. Narge

    Witajcie po przerwie!

    Witajcie, wiele osób może mnie znać, a wiele nie. Ja sam nie znam w tym momencie 3/4 osób, ale po kolei. Nie każdy może mnie znać, może dlatego że zacząłem tu grać na początku pierwszej edycji, a przestałem po tym, jak wszystkie dane zostały usunięte z powodu, iż straciłem mój dość nawet na ten czas duży majątek. Mam nadzieje że będzie mi się tu dobrze grało
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin