Skocz do zawartości

Damian.

Gracz
  • Postów

    2 534
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Damian.

  1. Najlepszy <3 Bywaj mam nadziej, że się odezwiesz
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Damian.

    Miło było

    Aha KNX..... Zebra :'(
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Zmieniono status wątku z: Oczekujący na rozpatrzenie na: Oczekujący na wykonanie akcji
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Damian.

    Siema Rodo

    Cześć skarbie :3 Delta on kocha mnie A teraz do wyrka :3 hhahaha #NO#HOMO
  9. Nie dostaniesz UB,... Proszę Kibola o napisanie sytuacji! Gdyż jest świadkiem sprawy!
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nieaktualne, gracz otrzymał bana...
  12. Poprawa błędu w obliczeniach!
  13. Nie zmieniłem stosunku, ale postępowanie ogólne... Co do Ciebie mimo wszystko wrogowi nawet się źle nie życzy, więc wszystkiego najlepszego na nowy rok, a wtedy wszystko się zmieni. Życzę Ci powodzenia w życiu i zmień twoje zachowanie jeżeli chodzi o kulturę osobistą, bo jednak jako kobieta za dużo klniesz..... Bajo!
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Apelację odrzucam! Pisanie kolejnej kończy się punktami na forum! Za kłamstwa otrzymujesz również karę w postaci punktów szt. 1... Nie pozwolę na to by ktoś mnie oczerniał i okłamywał, że tego nie popełnił! @C
  16. Gracz który był z tobą na kanale proszę o jego wypowiedź i potwierdzenie mojej lub twojej wersji, która zaważy na temat UB!
  17. Jak wrócę o 1 pomyślę..... Do tego czasu chce widzieć twoją poprawę nie chce widzieć tekstów na mój temat od graczy, że Cię "dupię" Bo tego nie robię.... Gdybym chciał zrobiłbym to już dawno..... Każdy regulamin srogo przestrzegam, wiem nie każdemu to odpowiada, lecz cóż... Nie każdemu się da dogodzić.. Za te słowa które używasz na forum SB "przeklinanie" które już powinienem nadać pkt.... Za słowa które upomniałem Ciebie na mumble, że jak przeklniesz dostajesz bana.... Zobaczę co zrobię, proszę jeszcze miał coś do dodania Limitless więc czekam na jego. Ja swoje napisałem/powiedziałem.... Nad UB pomyślę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin