A więc jak niektórzy już z was wiedzą otrzymałem bana na serwerze, dostałem go przez moją własną głupotę, na serwerze już nie ma takiego klimatu jak kiedyś . Piszę właśnie to odejście z głównego powodu mianowicie, znudziło mi się MTA. Dzięki temu serwerowi poznałem mega wspaniałych osób itp.
Dziękuję znajomym którzy dalej ze mną są;
@Ciastkowy* Jesteś jednym z moich ulubionych osób które poznałem na tym serwerze szkoda że odszedłeś "jasny gwincior.."
@Mr.Sausage dzieki za sesyjke sentka
@JAKUBEX. Wykupuj te nowe osiedle, mój naj, naj ziomeczku z 4L
@smlytkk* dzieki za szanse w bbg essa wariacie, kiedys sie trzeba pogodzic
@ziomtrio spoko ziomeczek, powodzenia w dalszej rozgrywcę
@Maly_Karakan Może się nam uda znów postrzelać na DM, na jakimś innym serwerku
@LuKi16 wbijaj tam coś postuntować infkami
@kubusixuwa dostawaj szybko ub, dzieki za landuwe !!!#@!# sóper sie odwalalo
@Dorrmi* super ziomek ktorego poznalem od praktycznie poczatku
@k0niex spoko mordzia, wbijaj wiecej na tego 4l rozp****alać uzi-kidów
@Daxsik. wbij na jakiegoś pseudolka poodwalać , powodzonka tam w życiu prywatnym
@ukashhh siema support hyba sie tam do was przeniose :DD
@Pan_Pawel jestes elegancki hlop, nie zmieniaj sie na tym dm bo ci dobrze idzie :D:D:D
@NukeR:) dzieki za klucze do turismo szypkie jak ch%$j szkoda ze sprzedales ;c
@AnonimeczeQ Powodzonka w dalszym rozwijaniu się na serwerku, niestety kamperka na meline sie nie udala ;c
@CHXISY*UG Dzięki za szansę w ORG, spoko mordka jesteś
@Kaczorek*DMN Również dzięki za szansę w org, nie zmieniaj się
@Wodnik* jak dostane ub na tym pse pse pseudolu to pogramy razem
@Szkodnik.Szymrek7 odwalacz w ch&*^j, nie dostan znow bana za takie cos jak ja, super hlopak nie zmieniaj sie !
@NanditoTM* super hlopak, super fury, super komura, nic tylko brac :DD
@Uvug. super kolekcje perminali masz :DD
@Barteu super chlopak, szkoda ze nie wypalilo ci w tsa ;c
@VectoR. super ta banszituwa na malinah z nitruwom
@theMONS7ER dzieki za szanse w org trzym sie tam
Jezeli o kims zapomnialem to sorka, super jestescie nie zmieniajcie sie, buzka pa