Skocz do zawartości

nestixx

Gracz
  • Postów

    179
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez nestixx

  1. nestixx

    LOCK

    @Shugi ale fura super co
  2. O mój stary Jester, którego od zera robiłem :((
  3. nestixx

    lock

    xdddddd mam więcej majątku od ciebie i coś mi tu jeszcze mówisz sam robisz offtopic wyjdź szlaufie
  4. nestixx

    lock

    w każdym temacie ty występujesz dobrze wiem że jesteście dobrymi znajomymi i podbijacie sobie tematy jeżeli nikt się nie odzywa to akurat ty oferujesz xd63pl lamus
  5. nestixx

    lock

    przestaniesz mu podbijać tematy
  6. siema bedzie unban? 

    1. Vito*

      Vito*

      Nie będzie coś tak czuje ;) 

    2. nestixx

      nestixx

      xdd, wyjdź placzku wracaj tam skąd przyszedłeś lizusie hahahah : D

  7. ej ale fajny golf tego typu na tle 

  8. Przestaniesz sobie bumpować post? za to zostaniesz ukarany jeżeli nikt się nie odzywa czyli nikt nie jest zainteresowany, proste? proste jak budowa cepa. :))
  9. nestixx

    .

    ciekawe czemu nie napisałes wlasciciela i posiadlosci jak z błędami to z błędami xd63pl
  10. nestixx

    To koniec ;((

    przyszły atencjusze
  11. nestixx

    To koniec ;((

    Kontakt jest, i mam nadzieję że go nie stracimy , pewnie że wpadnę
  12. nestixx

    To koniec ;((

    A więc jak niektórzy już z was wiedzą otrzymałem bana na serwerze, dostałem go przez moją własną głupotę, na serwerze już nie ma takiego klimatu jak kiedyś . Piszę właśnie to odejście z głównego powodu mianowicie, znudziło mi się MTA. Dzięki temu serwerowi poznałem mega wspaniałych osób itp. Dziękuję znajomym którzy dalej ze mną są; @Ciastkowy* Jesteś jednym z moich ulubionych osób które poznałem na tym serwerze szkoda że odszedłeś "jasny gwincior.." @Mr.Sausage dzieki za sesyjke sentka @JAKUBEX. Wykupuj te nowe osiedle, mój naj, naj ziomeczku z 4L @smlytkk* dzieki za szanse w bbg essa wariacie, kiedys sie trzeba pogodzic @ziomtrio spoko ziomeczek, powodzenia w dalszej rozgrywcę @Maly_Karakan Może się nam uda znów postrzelać na DM, na jakimś innym serwerku @LuKi16 wbijaj tam coś postuntować infkami @kubusixuwa dostawaj szybko ub, dzieki za landuwe !!!#@!# sóper sie odwalalo @Dorrmi* super ziomek ktorego poznalem od praktycznie poczatku @k0niex spoko mordzia, wbijaj wiecej na tego 4l rozp****alać uzi-kidów @Daxsik. wbij na jakiegoś pseudolka poodwalać , powodzonka tam w życiu prywatnym @ukashhh siema support hyba sie tam do was przeniose :DD @Pan_Pawel jestes elegancki hlop, nie zmieniaj sie na tym dm bo ci dobrze idzie :D:D:D @NukeR:) dzieki za klucze do turismo szypkie jak ch%$j szkoda ze sprzedales ;c @AnonimeczeQ Powodzonka w dalszym rozwijaniu się na serwerku, niestety kamperka na meline sie nie udala ;c @CHXISY*UG Dzięki za szansę w ORG, spoko mordka jesteś @Kaczorek*DMN Również dzięki za szansę w org, nie zmieniaj się @Wodnik* jak dostane ub na tym pse pse pseudolu to pogramy razem @Szkodnik.Szymrek7 odwalacz w ch&*^j, nie dostan znow bana za takie cos jak ja, super hlopak nie zmieniaj sie ! @NanditoTM* super hlopak, super fury, super komura, nic tylko brac :DD @Uvug. super kolekcje perminali masz :DD @Barteu super chlopak, szkoda ze nie wypalilo ci w tsa ;c @VectoR. super ta banszituwa na malinah z nitruwom @theMONS7ER dzieki za szanse w org trzym sie tam Jezeli o kims zapomnialem to sorka, super jestescie nie zmieniajcie sie, buzka pa
  13. konfidenci do wora, a wór do jeziora :(

    1. psychodelik_

      psychodelik_

      :( też nie lubię jak ktoś konfi.

    2. wawryn
    3. skinnypablo
    4. yyyyyy

      yyyyyy

      sztywne gity trzymajcie sie tam rowno kto doniesie ten zawisnie w lesie 

  14. Nazwa nieruchomości: Dom z podjazdemID nieruchomości: 312Cena za dobę: 180PLNLokalizacja: Palomino CreekCena: Oferty SS’y: https://imgur.com/gallery/eef5GFbCoś od siebie: Fajny dom
  15. nestixx

    Solair 1,6

    Model: Solair ID: 25064 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 4,2k Dodatki: felgi (1077), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███) szyby 80Cena: Offki Coś od siebie: fajne combi SS’y:
  16. ile chcesz za journeja na szybach?
  17. Solair 1.6 fele szyby 80, licznik
  18. es widzowie unbana mamy 

    1. grubyyo
    2. Pan_Pawel
    3. nestixx

      nestixx

      nie nie nie bo nie chce ich wyzywać 

    4. LuKi16

      LuKi16

      No nie wiem czy to było takie "es" :P

    5. nestixx
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin