Dziękuje wszystkim ze spędzone prawie 1000h na cudownym serwerze jakim jest 4life. Chciałbym pożegnać się z wszystkimi z którymi kiedykolwiek grałem lub odwalałem. Straciłem jakiekolwiek chęci do gry po przez moje umiejętności handlarskie przez które straciłem około 700k, oraz przez niestety perm bana najlepszego kolegi z którym zaczynałem grać. Niestety pszyszła pora na mnie. Chciałbym każdemu podziękować za piękne chwile na serwie.
@MrSzymekPolska - najlepszy ziom z którym trzymam do dziś od kiedy sie znamy. Wiele różnych akcji, odwalania, oraz próby handlu. Mam nadzieje że pogramy jeszcze razem . Pamiętam twoją krokiete na którą polowałeś 3tygodnie a sprzedałeś po tygodniu .
@Pumeks - nie polecam 60, nie no tak serio była super decyzja poznać ciebie oraz całą ekipe CJ drivers. Jeździj tym "reminghtonem" dla ubogich i zrób z niego 2.2.
@D1ff1. - Super zadymiarz i demotywator jakiego poznałem, Baw się dalej i mam nadzieje że będziesz miał tyle majątku co ja.
@Kosior. - najlepszy Lider na serwerze, jak i dobry ziom.
@Maly_Karakan<3j00lcia - najlepszy handlarzyna jakiego widział świat.
@Princessa*, @Hinox, @Kenny.gg - najlepsi eventowcy.
@krystianh3cko - super ziomek, z którym można było poodwalać jak i pograć w spokoju, Fajnego miałeś tego bulleta szkoda że nie zrobiłeś jak miałeś w planach redy .
@agatah3cko - dużo latała na magazynie lecz więcej sie woziła czyimiś furami $.
@Patryczek777. - Lider największej cejowni który zrobił największą głupote.
@Disuzwisu - miejmy nadzieje że dadzą ci tego unbana, a tak blisko było aby przegonić cie w majątku.
@Fabiox220- "Nie znam typa" heh
@Ukiiii - fajnego tego comecika miałeś na limonkach, szkoda że kontakt sie urwał .
@Frapis, @pawelosuwa, @Flix., @Halloween - największe ceje na serwie hah. Niech ta poena capitalistic sie utrzyma.
@maciek2010PL - cziter, okradł zbyka z kasy. A tak serio więcej odc. na kanał dej heh.
@Vito* - trzymaj tą elege i nie oddawaj, napewno ją odkupie kiedyś świrku.
@Deni*, @kwasiekk - najlepsi szkoleniowcy frakcyjni .
@zedq - trzymaj tego skutra może kiedyś polatamy. Świrek paleta.
@bobo1234* - największy fart jakiego świat widział, szkoda że z głupoty wszystko stracił .
@mirek33 - trzymaj tego sultana i kop ten węgiel abyś był bogaty hah.
@rawi - pamiętam jak próbowałeś mi wcisnąć tego greenwooda. Mam nadzieje że handlarz z ciebie dobry jest.
@wik3667, @PrzemuSSS - straszny toxic nie polecam CJ.
@Morfil - najlepszy leasingowiec na serwie.
@slowpapryczka - super chłop z którym kontakt sie urwał lecz powrócił.
To byli by wszyscy, jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam, lecz każdego z roku ciężko zapamiętać."Siema siema o tej porze każdy odejść z serwera może"
a i dorzucę taki filmik na rozchmurzenie czytających https://www.youtube.com/watch?v=zzZd4cFVIIQ