Skocz do zawartości

vTec17

Gracz
  • Postów

    210
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez vTec17

  1. Dryfciak, co zawiodło?

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Sory że się wtrące bez offki, lecz dałeś ss jakiejś elegy :d
  5. Giga musk, wystarczyło 10h klikania i cyk ponad 200reputacji wbite. A wy co nadal 25?

  6. Dziękuje wszystkim ze spędzone prawie 1000h na cudownym serwerze jakim jest 4life. Chciałbym pożegnać się z wszystkimi z którymi kiedykolwiek grałem lub odwalałem. Straciłem jakiekolwiek chęci do gry po przez moje umiejętności handlarskie przez które straciłem około 700k, oraz przez niestety perm bana najlepszego kolegi z którym zaczynałem grać. Niestety pszyszła pora na mnie. Chciałbym każdemu podziękować za piękne chwile na serwie. @MrSzymekPolska - najlepszy ziom z którym trzymam do dziś od kiedy sie znamy. Wiele różnych akcji, odwalania, oraz próby handlu. Mam nadzieje że pogramy jeszcze razem . Pamiętam twoją krokiete na którą polowałeś 3tygodnie a sprzedałeś po tygodniu . @Pumeks - nie polecam 60, nie no tak serio była super decyzja poznać ciebie oraz całą ekipe CJ drivers. Jeździj tym "reminghtonem" dla ubogich i zrób z niego 2.2. @D1ff1. - Super zadymiarz i demotywator jakiego poznałem, Baw się dalej i mam nadzieje że będziesz miał tyle majątku co ja. @Kosior. - najlepszy Lider na serwerze, jak i dobry ziom. @Maly_Karakan<3j00lcia - najlepszy handlarzyna jakiego widział świat. @Princessa*, @Hinox, @Kenny.gg - najlepsi eventowcy. @krystianh3cko - super ziomek, z którym można było poodwalać jak i pograć w spokoju, Fajnego miałeś tego bulleta szkoda że nie zrobiłeś jak miałeś w planach redy . @agatah3cko - dużo latała na magazynie lecz więcej sie woziła czyimiś furami $. @Patryczek777. - Lider największej cejowni który zrobił największą głupote. @Disuzwisu - miejmy nadzieje że dadzą ci tego unbana, a tak blisko było aby przegonić cie w majątku. @Fabiox220- "Nie znam typa" heh @Ukiiii - fajnego tego comecika miałeś na limonkach, szkoda że kontakt sie urwał . @Frapis, @pawelosuwa, @Flix., @Halloween - największe ceje na serwie hah. Niech ta poena capitalistic sie utrzyma. @maciek2010PL - cziter, okradł zbyka z kasy. A tak serio więcej odc. na kanał dej heh. @Vito* - trzymaj tą elege i nie oddawaj, napewno ją odkupie kiedyś świrku. @Deni*, @kwasiekk - najlepsi szkoleniowcy frakcyjni . @zedq - trzymaj tego skutra może kiedyś polatamy. Świrek paleta. @bobo1234* - największy fart jakiego świat widział, szkoda że z głupoty wszystko stracił . @mirek33 - trzymaj tego sultana i kop ten węgiel abyś był bogaty hah. @rawi - pamiętam jak próbowałeś mi wcisnąć tego greenwooda. Mam nadzieje że handlarz z ciebie dobry jest. @wik3667, @PrzemuSSS - straszny toxic nie polecam CJ. @Morfil - najlepszy leasingowiec na serwie. @slowpapryczka - super chłop z którym kontakt sie urwał lecz powrócił. To byli by wszyscy, jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam, lecz każdego z roku ciężko zapamiętać."Siema siema o tej porze każdy odejść z serwera może" a i dorzucę taki filmik na rozchmurzenie czytających https://www.youtube.com/watch?v=zzZd4cFVIIQ
  7. Treść wątku: Kupie Cheetaha z tune Model: Cheetah Pojemność silnika: 1.6-2.2 Przebieg pojazdu: - Cena: do 705k ew. więcej w raty/ Dodatki: najlepiej upy i lampy Coś od siebie: z chęcią odkupie fajnego czitaha do upalania.
  8. Treść wątku: Kupie Cheetaha lub inną supe furke Model: - Pojemność silnika: 1.6-2.2 Przebieg pojazdu: - Cena: do 705k Dodatki: - Coś od siebie: Jeśli masz super wuz typu czitos pisz
  9. Model: MananaID: 43412Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 130kDodatki: felgi (1078), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (Manamcia), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), dodatkowy klucz, LPG 75.Cena: OfertyCoś od siebie: super wuz do flexu przed cejotamiSS’y: później
  10. Treść wątku: Sprzedam mini unikata, Huntleya 2.0 Ele 8 na serwerze Model: Huntley ElectricID: 65800Pojemność silnika: 2.0Przebieg pojazdu: 10kDodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (K1 LAND ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB.Cena: 610k do negoCoś od siebie: super wuzSS’y: https://imgur.com/a/BlPNbzW
  11. vTec17

    [S] 8 Huntley 2.0 ELE.

    start git dalej
  12. a dobra xD nie ogarnolem offke daj
  13. Treść wątku: Sprzedam bardzo fajny domek z dużą ilością miejsca na autaNazwa nieruchomości: Dom z PodjazdemID nieruchomości: 609Cena za dobę: 180PlnLokalizacja: LV, Redsands WestCena: offkiSS’y: https://imgur.com/I5uLzwZ , https://imgur.com/a/WyqVqJ9
  14. vTec17

    Konkurs o 100.000 PLN !!!

    @D1ff1., @MrSzymekPolska, @Pumeks, @krystianh3cko powodzonka
  15. vTec17

    [S] 8 Huntley 2.0 ELE.

    Treść wątku: Sprzedam mini unikata, Huntleya 2.0 Ele 8 na serwerze Model: Huntley ElectricID: 65800Pojemność silnika: 2.0Przebieg pojazdu: 10kDodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (K1 LAND ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB.Cena: 690k do negoCoś od siebie: Super auto dla kolekcjonera jak i do jazdy, na glebie siedzi jak ktoś umie zrobić . No i ogólnie koksuwa. + fajne IDSS’y: https://imgur.com/a/BlPNbzW
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin