Skocz do zawartości

vTec17

Gracz
  • Postów

    210
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez vTec17

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. k*rwa no nie no po prostu k*rwa no nie, boże czy ty to widzisz
  3. vTec17

    Buffalo 2.2 na ID!

    W gierce offki zamiany za Banshee 2.0 ele pft bez nitra
  4. Treść wątku: Sprzedam Buffka FT bez Nitra szyb i baku, Na niskie IDModel: BuffaloID: 2609Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 42101Dodatki: Ft bez nitra szyb i bakuCena: tylko fajne offki, chyba że masz jakieś fajne eledżi, Zr-350 bądź sultanaCoś od siebie: Polecam brać, perełka śmiga ładnie wygląda i każdy to zna.SS’y: https://imgur.com/a/siRBNKP
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Treść wątku: Sprzedam domek z sporym podjazdem w Palomino CreekNazwa nieruchomości: Dom z podjazdemID nieruchomości: 173Cena za dobę: 120PLNLokalizacja: Palomino CreekCena: Offki SS’y: https://i.imgur.com/BbLEy6T.pngCoś od siebie: Daje ss z działu sara bo nie miałem jak zrobić, polecam brać puki gorące.
  8. @MrSzymekPolska no to lecimy durr
  9. Treść wątku: Sprzedam domek w sf dzielnicy juniper hollowNazwa nieruchomości: DomID nieruchomości: 672Cena za dobę: 180PLNLokalizacja: SanFierro juniper hollowCena: OffkiSS’y: https://imgur.com/N6it7yN , ten drugi od prawejCoś od siebie: Sprzedam fajny domek na około 2,3 auta. Sprzedam po taniości
  10. vTec17

    Domek w Angel Pine

    Treść wątku: Kupie Fajny domek z podjazdem, który nie ma dużego opłacenia za dobe w Angel PineNazwa nieruchomości: Domek z podjazdemLokalizacja: Angel PineCena: do 20kCoś od siebie: Szukam fajnego domku blisko kopalni, czyli W Angel Pine. Masz pisz
  11. vTec17

    Elegy 1.6

    Model: ElegyPojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: -Cena: do 450kDodatki: Może coś mieć ale dobrze by było czysteCoś od siebie: Kupie fajnego gruza do katowania pod biedrą. Masz elegy na sprzedaż pisz
  12. Treść wątku: sprzedam sultana 1.6 na lampach ICEModel: SultanID: 76154Pojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: 3019Dodatki: spoiler (1138), progi (1027), wlot -dach (1032), felgi (1076), wydech (1028), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: OffkiCoś od siebie: Bardzo fajne autko, i chciałbym zobaczyć ile bym dostał za takie cudoSS’y: https://imgur.com/a/J0QnptD
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin