Skocz do zawartości

vTec17

Gracz
  • Postów

    210
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez vTec17

  1. vTec17

    [S] Fajnego buleciora

    na start git, lecz nadal za mało jak za taką fure.
  2. vTec17

    [S] Fajnego buleciora

    Treść wątku: Sprzedam fajną wyściguwe do upalania.Model: BulletID: 59894Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 4,5kDodatki: Up1,3, Rejka( 2115), Fele(1073)Cena: Za 700k+ oddamCoś od siebie: Superancka furka do szybkiej jazdy SS’y: później
  3. Treść wątku: Sprzedam mega wuz do jady po błotku i płotku Model: SandkingID: 42831Pojemność silnika: 1.8Przebieg pojazdu: 30kDodatki: hydraulika, stereo, felgi (1025), moduł UP1, moduł UP4, tablica rejestracyjna (STUNTER ), podświetlenie licznika (███), radio CB, LPG 50Cena: Tylko fajne offki Coś od siebie: Giga koksuwa do lataniaSS’y: https://imgur.com/a/PlWoyN5
  4. Wycofuje wszystkie offki, kupiłem coś innego
  5. a niechciałbyś sprzedać? bo ja bym był zainteresowany
  6. vTec17

    Kupie Manane 2.2

    Treść wątku: Kupie fajną mananke 2.2 Może być z nitremModel: MananaPojemność silnika: najlepiej 2.2Przebieg pojazdu: -Cena: do 750kDodatki: najlepiej ftCoś od siebie: Jeśli masz fajną mananke 2.2 Byle nie na redach, ani w coupe. Może być HB,Cabrio
  7. vTec17

    [S/W] Elegy 1.8 pft

    niezła dopka, lecz wolałbym coś fajniejszego
  8. vTec17

    [S/W] Elegy 1.8 pft

    nitra, Baku, Atrapy. wszystko chyba ale nw dokładnie
  9. vTec17

    [S/W] Elegy 1.8 pft

    Treść wątku: Sprzedam/wymienie Elegy 1.8 PFTModel: ElegyID: 62722Pojemność silnika: 1.8Przebieg pojazdu: 12294Dodatki: spoiler (1146), felgi (1079), wydech (1034), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (K1 BOSS), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: Offki/wymiankiCoś od siebie: Wymienię najlepiej za jakiegoś sandkinga, cheetacha. Ewentualnie coś fajnego SS’y: https://imgur.com/a/BlPNbzW
  10. na starcik git lecz wieżę że ten domek jest więcej wart
  11. Treść wątku: Sprzedam bardzo fajny domek z dużą ilością miejsca na autaNazwa nieruchomości: Dom z PodjazdemID nieruchomości: 609Cena za dobę: 180PlnLokalizacja: LV, Redsands WestCena: offki 15k+ SS’y: https://imgur.com/I5uLzwZ , https://imgur.com/a/WyqVqJ9
  12. No to Gratki! obyś nie wyleciał jak rafon w 7 sekund :D

    1. k0nsekwencj4_

      k0nsekwencj4_

      skończy się szybciej niż się zacznie ;)

    2. Halloween
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin