Skocz do zawartości

Jasin191

Gracz
  • Postów

    101
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Jasin191

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Jasin191

    Sultan 1.6/1.8

    Model: Karin Sultan Pojemność silnika: 1.6 lub 1.8 Przebieg pojazdu: bez znaczenia Cena: do 400-450k. Dodatki: LPG na pewno, inne dodatki są ewentualne. Coś od siebie: Witam, szukam fajnego Sultana w dobrej cenie, może być z upami lub innymi dodatkami. Czekam na propozycje Pozdrawiam.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. *MEGAFON* (Maciek.): JEST TO OBECNIE TEREN ZAMKNIĘTY *MEGAFON* (Maciek.): UWAGA!! OSOBY NIE PRACUJĄCE W SARA MAJĄ OPUŚCIĆ TEREN PRZYLEGŁY DO BAZY.... QumiK^,^ [52]: Panowie prosimy o rozpoczęcie holowania pojazdów osób które nie należą do frakcji. sa to logi wydane przez SAPD, jako iż teren jest zamknięty i pojazdy są do odchorowanie do PRZECHOWALNI, tak jak zrobiłem. Czekam na zdanie zarządu.
  7. Wykonywaliśmy polecenie SAPD, wiec nie widzę potrzeby dalszego wypowiadania się w tej sprawie. z reszta pojazdy są na przechowalni.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. 1. Najlepszy Supporter/ka: @rekin.rw @DanielRB 2. Najlepszy Moderator/ka: @romeg.redd 3. Najlepszy Administrator/ka: @LuKi16 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: - 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @XQward 6. Najlepszy Biznes: Studio Filmowe 4Life 7. Najlepsza frakcja: SARA 8. Gracz non stop grający na serwerze: - 9. Najlepsza Organizacja: - 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: - 11. Eventowiec miesiąca: - 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @Suuz191  13. Najlepszy prezenter: - 14. Najlepszy Redaktor: -  15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": - 16. Najlepszy tuner: @Rain191 XD 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: - 18. Najlepsza praca na serwerze: - 19. Przegryw miesiąca: @Jasoek191 20. Najbogatszy Gracz: - 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): -
  12. Oto ss dowodowy, w którym widzimy, iż gracz nie był przy pojeździe złe zaparkowanym. To tyle ode mnie. https://imgur.com/gallery/HDQ0YHA
  13. Witam serdecznie. Wykonywałem polecenie od pracownika wyższej rangi - @Bambo*. On posiada ss dowodowy. Zaraz podeśle imgura.
  14. jak pieniądze rozdają to chętnie Sto lat!
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Jasin191

    Nabij sobie Repke V2.

    jak jestesmy przy okazji
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Czyzby? na drugim ss na tym linku nie widać, żebyś stał przy aucie: https://m.imgur.com/a/JAF14P9
  22. Tak jak napisałem wcześniej, napisałem żeby zabrał auto, bo stoi w złym miejscu. Gracz to zignorował i poszedł na giełdę zostawiajac auto. Wsiadłem do lawety i odjechałem. Wróciłem za 10 min, auto dalej stało, zrobiłem ss i rozpocząłem odholowanie.
  23. No tak zrobiłem, napisałem na siebie reporta i Geloo zaakceptował i po przedstawieniu sytuacji powiedział żebym odholował auto
  24. Nie, po 10 minutach za drugim razem założyłem ci blokadę. Auto było zaparkowane w miejscu utrudniającym jazdę i zostawiające chodnik. Tak jak napisałem - 10 metrów dalej był parking
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin