Skocz do zawartości

Jasin191

Gracz
  • Postów

    101
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Jasin191

  1. Ogólnie sytuacja wyglądała następująco. Jechałem sobie na patrolu, widzę że stoi auto na chodniku przy giełdzie. Podchodzę więc, patrze kiedy było zostawione. W tym momencie również przychodzi własicicel auta i mówi że prosze zostawić. Więc tak zrobiłem i odjechałem. Niestety jednak gracz nie wsiadł do auta i nie odjechal, a wręcz ponownie poszedł na giełde. Dlatego też ponownie podszedłem i zapytałem o co chodzi. Gracz uznał ze moze tu stać, gdyż podobno stoi koło pojazdu więc może tak stać. Dałem mu 10 minut, by go zabrał, gdyż wiedziałem że nie może stać w takim miejscu auto gdyż są do tego miejsca przeznaczone - 10 metrów dalej jest parking. Po tym czasie wróciłem w to samo miejsce, auto dalej stało - minęło 10 min więc zacząłem odholowanie. Zalożyłem blokadę i w tym samym momencie przyszedł własciciel, mówiac ze zgłasza skarge na forum. Wiedząc, że jest to trudna sytuacja napisałem reporta na siebie i przyszedł moderator @Geloo. Po krótkiej rozmowie i przedstawieniu sytuacji powiedział, iż mogę odholować auto. Tak też zrobiłem. Dorzucam moje 2 ssy, mogę również powiedzieć że gracz @KoReK216 równiez był swiadkiem sytuacji i ma zdjęcia ss. Dowód: https://imgur.com/a/gPvsWEM
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin