Siemka wszystkim
Mam taki jeden fajny pomysł, niektórzy miłośnicy pościgów może będą się do mnie sapać ale gdyby kary za pościgi, wyścigi, odegranie rp, że jest się z gangu itp. powodowałyby kary nie na godziny w więzieniu, ale dni bądź tygodnie, w więzieniach mogły by znajdować się prace typu produkowanie tablic rejestracyjnych, gotowanie, stolarstwo, bibliotekarz.
Do tego np. frakcja służby więziennej, która pilnowałaby więźniów. W więzieniu mogłoby też toczyć się życie, myślę, że jest to ciekawy pomysł na rozgrywkę w więzieniu oraz na większe przestrzeganie prawa.
Co o tym myślicie?