Skocz do zawartości

ngzi

Gracz
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ngzi

  1. Siemka wszystkim Mam taki jeden fajny pomysł, niektórzy miłośnicy pościgów może będą się do mnie sapać ale gdyby kary za pościgi, wyścigi, odegranie rp, że jest się z gangu itp. powodowałyby kary nie na godziny w więzieniu, ale dni bądź tygodnie, w więzieniach mogły by znajdować się prace typu produkowanie tablic rejestracyjnych, gotowanie, stolarstwo, bibliotekarz. Do tego np. frakcja służby więziennej, która pilnowałaby więźniów. W więzieniu mogłoby też toczyć się życie, myślę, że jest to ciekawy pomysł na rozgrywkę w więzieniu oraz na większe przestrzeganie prawa. Co o tym myślicie?
  2. Login: NOOQsy Nick: ngzi ID pojazdu: 39838 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sedan Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin