Skocz do zawartości

Oker.

Gracz
  • Postów

    92
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Oker.

  1. Bardziej chodziło mi o dogryzanie/oczernianie (bo nie wiem, jak to inaczej nazwać) ze strony poniektórych oficerów Police Department. Co do tego, nie chodzi w tym kontekście co napisałem, żeby skończyć wszelką dyskusję w tym temacie, jednak chodziło o zakończenie bezsensownej wymiany zdań z w.w. ludźmi. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
  2. Dzień dobry, panowie: @AqUaZ, @HeBe oraz @Karafik. Osobiście prosiłbym, abyśmy wytłumaczyli sobie pewną rzecz. Nadużycia broni w naszym biznesie mogę wyliczyć na palcach jednej ręki i je wymienić, a ostatnie było jeszcze przed dodaniem bramy, o którą troszkę się staraliśmy. Za to w SAPD patrząc po ogłoszeniach o wiele częściej dochodzi do nadużyć. W dodatku proszę zauważyć, że jest różnica między działaniami wojskowymi, a zadaniami policji. Ale cóż, niektórzy czasami nie potrafią lub nie chcą tej różnicy zauważyć i wnieść poprawkę do swojego myślenia. Chciałbym nadmienić, iż nie porównuję ogółu całej ilości nadużyć broni przez cały okres istnienia frakcji, a jednak okres, kiedy frakcja oraz biznes aktywnie działały. Co do wpraszania się na wypadki, nie rozumiem tego. Albo po prostu nie kojarzę podanych sytuacji. W końcu nie można być wszystkowiedzącym ani dostępnym 24/7 bez przerwy. Jednak jeśli uważacie, że doszło przez nas do nadużyć bądź też do "wpraszania się", prosiłbym o poinformowanie nas, czy to przez zarząd, czy chociaż skargę w odpowiednim dziale bądź w prywatnej wiadomości na forum. No chyba, że jako "wpraszanie się" uważacie, iż są to wyjazdy, kiedy została wezwana na miejsce sanitarka wojskowa, wojskowa straż pożarna czy też bombsquad. Prosiłbym również o zakończenie tej niepotrzebnej dyskusji, a jeśli uważacie, że nic nie robimy bądź jesteśmy niepotrzebni - po prostu uważajcie, że nie istniejemy lub poobserwujcie nas troszkę. No ewentualnie zawsze możecie złożyć wniosek o ukaranie nas, tylko z jakiego powodu? - Nie wiem. Pozdrawiam i życzę udanego dnia.
  3. Rozkaz dzienny z dn. 18.01.2021.r Starszy Kapral @Erixson zostaje odwieszony.
  4. Rozkaz dzienny z dn. 11.01.2021.r Starszy Kapral @Erixson zostaje zawieszony na okres 7 dni z powodu otrzymania kary serwerowej.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Rozkaz dzienny: 18.11.2020.r - Nominacje Stopniowe Szeregowy @Roxu. zdaje szkolenia podstawowe z wynikiem pozytywnym, i tym samym zakończa on szkolenie podstawowe i przechodzi na szkolenie specjalistyczne. Zostaje również awansowany na stopień Kapral i jednocześnie przechodzi do Korpusu Podoficerów Młodszych. Szeregowy @Addiction zdaje szkolenia podstawowe z wynikiem pozytywnym, i tym samym zakończa on szkolenie podstawowe i przechodzi na szkolenie specjalistyczne. Zostaje również awansowany na stopień Kapral i jednocześnie przechodzi do Korpusu Podoficerów Młodszych. Szeregowy @BEARSKI zdaje szkolenia podstawowe z wynikiem pozytywnym, i tym samym zakończa on szkolenie podstawowe i przechodzi na szkolenie specjalistyczne. Zostaje również awansowany na stopień Kapral i jednocześnie przechodzi do Korpusu Podoficerów Młodszych. Szeregowy @Erixson zdaje szkolenia podstawowe z wynikiem pozytywnym, i tym samym zakończa on szkolenie podstawowe i przechodzi na szkolenie specjalistyczne. Zostaje również awansowany na stopień Kapral i jednocześnie przechodzi do Korpusu Podoficerów Młodszych. Szeregowy @Brukselka zdaje szkolenia podstawowe z wynikiem pozytywnym, i tym samym zakończa on szkolenie podstawowe i przechodzi na szkolenie specjalistyczne. Zostaje również awansowany na stopień Kapral i jednocześnie przechodzi do Korpusu Podoficerów Młodszych. Szeregowy @JDeniss zdaje szkolenia podstawowe z wynikiem pozytywnym, i tym samym zakończa on szkolenie podstawowe i przechodzi na szkolenie specjalistyczne. Szeregowy @Blender. zdaje szkolenia podstawowe z wynikiem pozytywnym, i tym samym zakończa on szkolenie podstawowe i przechodzi na szkolenie specjalistyczne. Szeregowy @Goral|95| zdaje szkolenia podstawowe z wynikiem pozytywnym, i tym samym zakończa on szkolenie podstawowe i przechodzi na szkolenie specjalistyczne. Szeregowy @JankesTI zdaje szkolenia podstawowe z wynikiem pozytywnym, i tym samym zakończa on szkolenie podstawowe i przechodzi na szkolenie specjalistyczne. Młodszy Chorąży @KoNiK123. przejmuje dowództwo nad Pułkiem Inżynieryjno-Chemicznym. Gratulacje. Plutonowy @ReadmeV przejmuje dowództwo nad Pułkiem Inżynieryjno-Chemicznym. Gratulacje. Nominacje podpisał: Sztab Oficerski
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Rozkaz dzienny 24.10.2020.r Szeregowy @Bastus zostaje wydalony z biznesu z powodu oszczerstwa w stronę członków biznesu oraz wprowadzanie w błąd Sztab Oficerski.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Dzięki, jako że brakuje logów i normalnie pochwała była by odrzucona z automatu, mogę je podesłać, przynajmniej z miejsca zdarzenia EDIT: Logi z akcji z powycinanymi w miarę możliwości chatami służb i frakcji, s2/s3 oraz pm.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Oker.

    Pokaż swoją twarz

    Z wczorajszych obchodów, imiennik zamazany Nominuję: @Tadziu @Ferdel1111 @KoNiK123. @HefreyPL oraz może Pan Generał by się pokusił @Szach I przypominam o nominacji dla @Macio717
  17. Oker.

    Pokaż swoją twarz

    @Karek556 Dzięki za nominacje... ehh... xd Nie wiem czy się liczy, zdjęcia mi sie nie chce więc wstawiam filmik z mojego pierwszego skoku SL-1 Może kiedyś zrobię ŚK xd a teraz wznawiam nominacje @Macio717 bo zapewne zapomniał CJ
  18. Oker.

    Pokaż swoją twarz

    Dzięki za nomi @Ferdel1111, a nawet w sumie dwie XD Więc wstawiam mój brzydki niefotogeniczny ryjek A ja nominuje @Tadziu @Macio717 - pora panowie się ujawnić, że naprawdę jesteście kosmitami xD I przy okazji może @Benis @Hounter a najlepiej w sumie całe samd'y :p
  19. Nick z serwera: Oker. Nick używany na Mumble: Oker Ilość godzin przegranych na serwerze: 500h 46min Czy posiadałeś już kanał?: Nie Nazwa kanału: SAMiCzki Okera Nazwa podkanałów: Grand Blue Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Myślę, że tak Coś od siebie: Z góry dziękuję :D
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Oker.

    Konkurs o 30 000 PLN

    Wróć no mordo :,c
  23. Ej, narazie nikt o tym jeszcze nie wiedział XD Moim zdaniem bana dostanie w szczególności @Macio717 za prowadzenie piekarni oraz @Benis tak o dla zasady
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin