Dzień dobry, panowie: @AqUaZ, @HeBe oraz @Karafik.
Osobiście prosiłbym, abyśmy wytłumaczyli sobie pewną rzecz. Nadużycia broni w naszym biznesie mogę wyliczyć na palcach jednej ręki i je wymienić, a ostatnie było jeszcze przed dodaniem bramy, o którą troszkę się staraliśmy. Za to w SAPD patrząc po ogłoszeniach o wiele częściej dochodzi do nadużyć. W dodatku proszę zauważyć, że jest różnica między działaniami wojskowymi, a zadaniami policji. Ale cóż, niektórzy czasami nie potrafią lub nie chcą tej różnicy zauważyć i wnieść poprawkę do swojego myślenia. Chciałbym nadmienić, iż nie porównuję ogółu całej ilości nadużyć broni przez cały okres istnienia frakcji, a jednak okres, kiedy frakcja oraz biznes aktywnie działały.
Co do wpraszania się na wypadki, nie rozumiem tego. Albo po prostu nie kojarzę podanych sytuacji. W końcu nie można być wszystkowiedzącym ani dostępnym 24/7 bez przerwy. Jednak jeśli uważacie, że doszło przez nas do nadużyć bądź też do "wpraszania się", prosiłbym o poinformowanie nas, czy to przez zarząd, czy chociaż skargę w odpowiednim dziale bądź w prywatnej wiadomości na forum. No chyba, że jako "wpraszanie się" uważacie, iż są to wyjazdy, kiedy została wezwana na miejsce sanitarka wojskowa, wojskowa straż pożarna czy też bombsquad.
Prosiłbym również o zakończenie tej niepotrzebnej dyskusji, a jeśli uważacie, że nic nie robimy bądź jesteśmy niepotrzebni - po prostu uważajcie, że nie istniejemy lub poobserwujcie nas troszkę. No ewentualnie zawsze możecie złożyć wniosek o ukaranie nas, tylko z jakiego powodu? - Nie wiem.
Pozdrawiam i życzę udanego dnia.