Twój nick: xOker
Nick osoby oskarżonej: @ks.Trapczak* - oznaczenie (myślę, że można to zaakceptować jako poinformowanie o skardze)
Powód napisania skargi: Otóż nie chcę, żeby to było ujęte jako skarga, bardziej bym to nazwał wyjaśnienie powodu odholowania pojazdu i w miarę możliwości odzyskanie pojazdu bez straty majątkowej z obu stron.
Mianowicie tutaj jest wszystko opisane:
Jednak jeśli by się komuś nie chciało wchodzić w ten temat, tutaj opiszę sprawę. Popołudniem robiłem akcję RP - wypadek - z udziałem mojego pojazdu - ciemnozielonego Landstalkera o ID 41969 i o dziwo po akcji RP mój pojazd znalazł się na parkingu policyjnym. Pytanie: czemu? Z tego co potwierdzał w ww. temacie DawX (Członek SAMD, który był na akcji) , był to wypadek komunikacyjny i pojazd powinien trafić do przechowalni pojazdów. Akurat na tym wypadku o ile się nie mylę, nie było SAPD, a było tylko SAFD i SAMD. Członków w SAMD to nie mieszam, bo ich zadaniem jest ratowanie życia. Z tego co pamiętam, to SAFD zabezpieczało miejsce zdarzenia, jednak nie pamiętam, kto nimi dowodził. Zatem jeśli nie było SARA(nie pamiętam czy był ktoś online z tej frakcji), czy nie powinien zostać wezwany członek administracji serwera, żeby wsadzić pojazd do przechowalni? Ponieważ, jeśli służby zwinęły zabezpieczenie, oskarżony w tym wątku nie miał prawa wiedzieć, że ten pojazd uczestniczył w wypadku, a nie został porzucony, więc dziwną rzeczą by było karać kogoś, kto wykonywał swoje obowiązki, ale zastosowałem się do rady społeczności serwera.
W skrócie, czy jest możliwość wydobycia pojazdu z parkingu policyjnego tak, aby żadna ze stron nie poniosła kosztów?
Dowody: https://imgur.com/a/abSniPg Jeśli będzie trzeba, wejdę na laptopa(jestem aktualnie na komputerze), wyślę parę screenów z akcji, bo jak dobrze pamiętam, to mam, i przy okazji dodam logi z konsoli.
Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru, xOker.