Skocz do zawartości

Oker.

Gracz
  • Postów

    92
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Oker.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Takie tam z SAFDami @Budda @AdiiJosss, trochę opóźnione ale dodane XD
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Gratuluje nowym akademikom SAMD, widzimy się na służbie :D 

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. @ks.Trapczak* Rozumiem, powinienem być gdzieś od 16 do godzin późnowieczornych. Jeśli by mnie nie było, moje PID to 200996. Jestem rad, iż udało nam się dogadać bez żadnych przeszkód czy nieporozumień. Cieszę się, że tacy, a nie inni gracze znajdują się w takiej frakcji. Wnoszę również do Szanownego Zarządu SARA o anulowanie mojej skargi i niepociąganie do odpowiedzialności oskarżonego, gdyż każdemu zdarzają się błędy, lecz nie każdy się umie do nich przyznać. Tutaj zaś, zdarzył się błąd, a gracz przyznał się do niego, co bardzo cenię, a co także powinno być ogólnie cenione we frakcji. Życzę udanego wieczoru, Oker.
  13. Nie Czy grałeś w warface?
  14. Oker.

    Masz czy nie?

    Nie Masz przyjaciół?
  15. Oker.

    Oceń kawałek wyżej

    Totalnie nie mój styl
  16. Oker.

    Pokaż swoją twarz

    A takie se z kiedyś coś, nominuję @Benis
  17. Kumak @down wut? Skąd się oskar wzięło jak to ni podobne do słowa Oker ani nie mam tak na imie XD
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Oker.

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddane, dałem: @Designer. @Kajtek_Odwalacz @Graiven @GG. @Suuz191
  21. Oker.

    Konkurs o 20.000PLN

    @Benis nicht XD
  22. Twój nick: xOker Nick osoby oskarżonej: @ks.Trapczak* - oznaczenie (myślę, że można to zaakceptować jako poinformowanie o skardze) Powód napisania skargi: Otóż nie chcę, żeby to było ujęte jako skarga, bardziej bym to nazwał wyjaśnienie powodu odholowania pojazdu i w miarę możliwości odzyskanie pojazdu bez straty majątkowej z obu stron. Mianowicie tutaj jest wszystko opisane: Jednak jeśli by się komuś nie chciało wchodzić w ten temat, tutaj opiszę sprawę. Popołudniem robiłem akcję RP - wypadek - z udziałem mojego pojazdu - ciemnozielonego Landstalkera o ID 41969 i o dziwo po akcji RP mój pojazd znalazł się na parkingu policyjnym. Pytanie: czemu? Z tego co potwierdzał w ww. temacie DawX (Członek SAMD, który był na akcji) , był to wypadek komunikacyjny i pojazd powinien trafić do przechowalni pojazdów. Akurat na tym wypadku o ile się nie mylę, nie było SAPD, a było tylko SAFD i SAMD. Członków w SAMD to nie mieszam, bo ich zadaniem jest ratowanie życia. Z tego co pamiętam, to SAFD zabezpieczało miejsce zdarzenia, jednak nie pamiętam, kto nimi dowodził. Zatem jeśli nie było SARA(nie pamiętam czy był ktoś online z tej frakcji), czy nie powinien zostać wezwany członek administracji serwera, żeby wsadzić pojazd do przechowalni? Ponieważ, jeśli służby zwinęły zabezpieczenie, oskarżony w tym wątku nie miał prawa wiedzieć, że ten pojazd uczestniczył w wypadku, a nie został porzucony, więc dziwną rzeczą by było karać kogoś, kto wykonywał swoje obowiązki, ale zastosowałem się do rady społeczności serwera. W skrócie, czy jest możliwość wydobycia pojazdu z parkingu policyjnego tak, aby żadna ze stron nie poniosła kosztów? Dowody: https://imgur.com/a/abSniPg Jeśli będzie trzeba, wejdę na laptopa(jestem aktualnie na komputerze), wyślę parę screenów z akcji, bo jak dobrze pamiętam, to mam, i przy okazji dodam logi z konsoli. Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru, xOker.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin