-
Postów
146 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
11 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez DarkQueen
-
Hejka!

Nowy tydzień, nowe wyzwania!
Czerpcie z niego to co najlepsze!
Bez przejmowania się, a tym bardziej tym co nie jest tego warte!
Oczywiście ładnej pogody
, pijcie dużo wody haha.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Piątek, piąteczek, piątunio!
Lada moment weekendzik, więc życzę Wam miłego odpoczynku, fajnej zabawy i ładnej pogody.
Co tam u Was się dzieje ciekawego?
-
Hejka!

Przychodzę do Was z wynikami konkursu o 5x10k.
Zwycięzcami są:
1. @AdekUchiha
2. @TheTomson
3. @Orbit
4. @Kurzi
5. @DAWCIX47
Dziękuję bardzo za wzięcie udziału w konkursie, niedługo następny!
Dobrej nocy!
- Pokaż poprzednie komentarze 11 więcej
-
aha
-
:O
-
A ja @DarkQueen?
-
Aha scam
-
lol
-
Udanego tygodnia życzę!

Mam nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać, a każda napotkana przeszkoda będzie przezwyciężona.
"Żeby mieć, trzeba dać, lecz oni tego nie kumają. Muszę żyć, muszę wstać, trzymaj kciuki za wygraną..." -
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Miłego!!

"Czasem mówią ci, że nie dasz rady
A ich słowa lecą w dół jak wodospady
Unieś w górę się ponad swoje wady
Możesz zdobyć cały świat nie będąc doskonałym" -
Witam, dobry wieczór!

Życzę udanego weekendu, uważajcie na siebie.
Mam nadzieję, że pogoda i zdrówko dopisują.
Pamiętajcie, że najważniejsze to być sobą!
„Nie pozwól innym wmówić sobie, kim według nich powinieneś być. Ograniczona tożsamość to marny sposób na egzystencję. Bądź sobą i żyj wolno. Ufaj, że żyjąc wiernie sobie, przyciągniesz ludzi, którzy Cię wspierają i lubią, jako Ty. ”-
-
-
-
@DarkQueen Mogła byś tak AdixonQowi kiedy przemówić bo on nie rozumie ;/
-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Dzień dobry!
Miłego dzionka życzę! ❤️
Takie dwa cytaciki na dziś:
1. "Ludzie mają w zwyczaju z całego serca wierzyć w fikcję, żeby móc ignorować prawdę, której nie potrafią zaakceptować"
2. "Ważniejsze jest, co ty myślisz o sobie samym, niż to, co o tobie myślą inni"
-
Miłego dzionka, dużo uśmiechu i pięknej pogody życzę.
Co tam u Was ciekawego?