-
Postów
146 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
11 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez DarkQueen
-
Jak ktoś ma czas i chęci by się czegoś o mnie dowiedzieć to zapraszam do lekturki.

Jeszcze raz dziękuję za wywiadzik @Polixon!
A Wam życzę miłego dzionka, mam nadzieję, że humorek i pogoda dopisują!
-
"Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem"
Taki cytacik ode mnie
Życzę udanego weekendu i pięknej pogody!
-
Niestety nie miałam czasu wcześniej, ale mam nadzieje, że te dni spędzacie z najbliższymi, że zdrówko i ładna pogoda dopisują.
Tego Wam życzę.
-
Hejka!
Chciałabym zrobić ankietę jaki konkurs chcielibyście teraz:
1. Taki co ostatnio, plansza 100 pól do wyboru, różne kwoty do wygrania.
2. Konkurs na 3 większe kwoty np. 10k, 15k, 25k.
Proszę o napisanie cyfry pod statusem+ jakieś pomysły lub może zmiany np zmniejszenie liczby pól itp.
Udanego dnia Wam życzę, na tyle na ile jest to możliwe w tej dość trudnej dla świata rzeczywistości.
-
Hejka!

Pieniądze za konkurs są już na waszych kontach! (Jakby coś się nie zgadzało, proszę informację na priv, trochę było roboty z tym i mogłam sie pomylić wraz z pomocnikiem @AkihikoFBI
))
A no i jeszcze jedno, z racji iż minimalna kwota przelewu to 200PLN, wszystkim którzy wygrali 100- przelałam 200.
Jeszcze raz dziękuję za wzięcie udziału w konkursie! Niedługo następny!
Miłego wieczorku i dobrej nocy!
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Dziękuję bardzo kochani za niespodziankę, dołożenie cegiełki do kozackiego prezentu, za życzenia!!

@KropsoN @PardonsiK @TwerkingMaster @AkihikoFBI @I_Was_There @AkihikoFBI
@Matie18 @NukeR @Korni. @Serg*iej @ProMasterPL @betssiowca
@BalonK8 @kartovelek. @Moszu @Magnum* @Broszko @j00zek @Szmitek.
@veeniX @Kogucik04 @Krzychu. @szumjas@Studzian @Gora106 @Yayami'o'mate @JoPeK. @Didi.. @SpeedPower @Tusin
-
WYNIKI KONKURSU URODZINOWEGO!!

Na starcie dziękuję wszystkim za fajną aktywność pod konkursem.
Zdecydowanie będą one częściej.
Pieniądze przeleje przez PID do Niedzieli. (jeżeli widzicie jakieś błędy to poproszę wiadomość na pv.)
Lista z wygranymi:SpoilerA1 - @pawelosuwa 5000
A2 - @MisiekplTeam 700
A3 - @adekucziha. 100
A4 - @*Fachowiec* 2000
A5 - @GhostTownPL 500
A6 - @Matie18 700
A7 - @flor1aN 100
A8 - @PolakoVskY* 3000
A9 - @WAF3L 500
A10 - @inspirrit 1000
B1 - @polak.cj 700
B2 - @Szmitek. 2000
B3 - @maniu202 100
B4 - @Polixon 700
B5 - @MateuszXQ 1000
B6 - @Loczek125 500
B7 - @JoPeK. 500
B8 - @emili 700
B9 - @Giemski 100
B10 - @betssiowca 5000
C1 - @Frapis// Z racji tego iż popełniliśmy błąd @Gracusek również otrzymuje nagrodę z tego pola- 500
C2 - @butla 700
C3 - @Nokiller 1000
C4 - @ArsiK* 100
C5 - @TixesTV_Pl 3000
C6 - @Pager_ 100
C7 - @Matesky 2000
C8 - @__SectumSempra_ 1000
C9 - @Wantedmax 500
C10 - @Barteu 100
D1 - @AveSzatan 100
D2 - @Danny. 10000
D3 - @Attenzione* 500
D4 - @Smogu 1000
D5 - @maxwel2k 100
D6 - @Gerak 1000
D7 - @Versi* 100
D8 - @Sheeker 500
D9 - @Starylisu 2000
D10 - @The_Janusz_Tracz 700
E1 - @KACPIREZ* 500
E2 - @.Wojtus 100
E3 - @D4mianQ.FBI 2000
E4 - @M4ciejowsky 100
E5 - @MrWeed 500
E6 - @Gatto60* 5000
E7 - @Danio* 700
E8 - @Panda. 1000
E9 - @aszak. 100
E10 - @Mjrek 100
F1 - @Cysieq 3000
F2 - @KurczakzKFC*cvt 1000
F3 - @gold.cj 500
F4 - @LukaPL 700
F5 - @Pawex... 2000
F6 - @BalonK8 100
F7 - @Cake_ 100
F8 - @Tallmon 100
F9 - @GIJEK 1000
F10 - @AssunSzef 500
G1 - @Vixu 100
G2 - @GeThin 100
G3 - @tobia$z. 500
G4 - @vertii 1000
G5 - @Mati0sik 100
G6 - @Czapla* 2000
G7 - @Fepher 700
G8 - @DuszeK* 3000
G9 - @_macias13 500
G10 - @Master_S 700
H1 - @TenHeros 700
H2 - @Studzian 1000
H3 - @CAT 3000
H4 - @Toby. 100
H5 - @MasnyTommy 500
H6 - @v1z 700
H7 - @Yayami'o'mate 500
H8 - @Chmuurek 100
H9 - @kacperek678 100
H10 - @Yakupov 2000
I1 - @FRITOO 2000
I2 - @AkihikoFBI 500
I3 - @WujekKruk 100
I4 - @_haryxi_ 100
I5 - @KropsoN 5000
I6 - @Martusiaaa 500
I7 - @_Michnikk_ 1000
I8 - @SebeQ. 700
I9 - @Lumpuss 1000
I10 - @Grubciu_Gonzalez 100
J1 - @CBR 1000
J2 - @Mist3rio 700
J3 - @PAWELOVSKI. 1000
J4 - @YerbaDisa*app 500
J5 - @pryta_enjoyer 100
J6 - @Patryyyk. 100
J7 - @.Alek 100
J8 - @widur 2000
J9 - @BidoN 500
J10 - @Michael* 3000
Osoby, które wzięły udział, ale nie znalazły się w gronie pierwszej 100 otrzymują ode mnie po 100PLN, bo czemu by nie:
- @Gora106
- @PLojTEk
- @GrzybsoN.
- @Kretu_
- @Zelas
- @Norsek
- @szymulec
- @xSerrek
- @Treda
- @Kzer0
- @Petrus
- @ANEWO
@ErykZiomeczek
- @Chorywacja
- @grubyyo
- @Mr.Sahima
- Pokaż poprzednie komentarze 21 więcej
-
Dziękuwa sto lat
-
Gracias
-
Sto lat! I dzięki za fajny konkurs
-
@DarkQueen zera się zgadzają?
-
Citroen C5 Oddał! Dzięki DarkQueen
-
Ja tak tylko przypominam, że trwa fajny konkurs.

NIE WSZYSCY SPEŁNILI WARUNKI KONKURSU, sprawdźcie to proszę!
A no i najważniejsze, MIŁEGO DNIA!
-
-
-
-
-
@Deilo jak to według Ciebie donos to.... xD. Jest wielka różnica pomiędzy niewywiązaniem się z umowy, a tym co Ty napisałeś. Nie wiem czemu porównujesz taką skargę do cytatu "donos jest najwyższą formą dojrzałości obywatelskiej" bo niezbyt zalicza się to pod donos, a raczej chęć odzyskania jego pieniędzy z pożyczki którą udzielił. Pomyśl czasami co piszesz na tym forum, bo teraz to się trochę ośmieszyłeś.
-