Skocz do zawartości

DarkQueen

Gracz
  • Postów

    146
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    11
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez DarkQueen

  1. Jak ktoś ma czas i chęci by się czegoś o mnie dowiedzieć to zapraszam do lekturki.:angel:
    Jeszcze raz dziękuję za wywiadzik @Polixon! :)
    A Wam życzę miłego dzionka, mam nadzieję, że humorek i pogoda dopisują! :D
     

     

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Już wczoraj czytane :angel:

    2. Polixon

      Polixon

      Potwierdzam, zapraszam do czytania, mam nadzieję, że kozak wywiad każdemu się podoba. Przy okazji wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka :)

  2. "Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem"
    Taki cytacik ode mnie :D
    Życzę udanego weekendu i pięknej pogody! :angel::)

  3. Wzór: 1. Najlepszy Support: @zloty113 @Fepher @I_Was_There 2. Najlepszy Moderator: @Sheeker @Lisa_ @Voxber 3. Najlepszy Administrator: @PardonsiK @SpeedPower @Broszko 4. Najlepszy Starszy Administrator: @Bilu. @TheTomson @Kubula 5. Najlepszy Administrator RCON: @LuKi16 @japkooo.urlop:) @L4MP3K. 6. Eventowiec miesiąca: @IwanMaster 7. Najlepsza Frakcja: SAFD! 8. Najlepszy pracownik Frakcji: @Ninja.. @Gora106 @PatRyKFH 9. Najlepszy Biznes: 4WARS 10. Najlepszy prezenter: @Limitowany* 11. Najlepszy Redaktor: @Polixon 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: @GhostTownPL @betssiowca @Studzian 13. Najlepszy Lider: @HaaQu* 14. Najlepsza Organizacja: Olimp DarkSquad 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: @TwerkingMaster @AkihikoFBI 16. Największy No-life Serwera: @bonit. 17. Najbogatszy Gracz: @Matie18 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): - 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: - 20. Najlepsza praca na serwerze: Nurek Kopalnia Śmieciarki
  4. Nick: DarkQueen Link do wniosku o założenie kanału: (na dole) Dokładna nazwa kanału głównego: DarkQueen Palace Czy chcesz zmienić hasła do podkanałów?: Tak.
  5. Niestety nie miałam czasu wcześniej, ale mam nadzieje, że te dni spędzacie z najbliższymi, że zdrówko i ładna pogoda dopisują. :angel: Tego Wam życzę. :D

  6. Hejka!
    Chciałabym zrobić ankietę jaki konkurs chcielibyście teraz:
    1. Taki co ostatnio, plansza 100 pól do wyboru, różne kwoty do wygrania.
    2. Konkurs na 3 większe kwoty np. 10k, 15k, 25k.

    Proszę o napisanie cyfry pod statusem+ jakieś pomysły lub może zmiany np zmniejszenie liczby pól itp.

    Udanego dnia Wam życzę, na tyle na ile jest to możliwe w tej dość trudnej dla świata rzeczywistości.

     

  7. Hejka! :D
    Pieniądze za konkurs są już na waszych kontach! (Jakby coś się nie zgadzało, proszę informację na priv, trochę było roboty z tym i mogłam sie pomylić wraz z pomocnikiem @AkihikoFBI :P))
    A no i jeszcze jedno, z racji iż minimalna kwota przelewu to 200PLN, wszystkim którzy wygrali 100- przelałam 200. :P
    Jeszcze raz dziękuję za wzięcie udziału w konkursie! Niedługo następny! :D

    Miłego wieczorku i dobrej nocy! :angel:

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. WYNIKI KONKURSU URODZINOWEGO!! :D

    Na starcie dziękuję wszystkim za fajną aktywność pod konkursem. :)
    Zdecydowanie będą one częściej. :P
    Pieniądze przeleje przez PID do Niedzieli. (jeżeli widzicie jakieś błędy  to poproszę wiadomość na pv.) :angel:

    Lista z wygranymi:

    Spoiler

    A1 - @pawelosuwa  5000
    A2 - @MisiekplTeam  700
    A3 - @adekucziha.  100
    A4 - @*Fachowiec*  2000
    A5 - @GhostTownPL  500
    A6 - @Matie18  700
    A7 - @flor1aN  100
    A8 - @PolakoVskY*  3000
    A9 - @WAF3L 500
    A10 - @inspirrit 1000

    B1 - @polak.cj 700
    B2 - @Szmitek.  2000
    B3 - @maniu202 100
    B4 - @Polixon 700
    B5 - @MateuszXQ 1000
    B6 - @Loczek125  500
    B7 - @JoPeK.  500
    B8 - @emili  700
    B9 - @Giemski  100
    B10 - @betssiowca 5000

    C1 - @Frapis// Z racji tego iż popełniliśmy błąd @Gracusek również otrzymuje nagrodę z tego pola- 500
    C2 - @butla 700
    C3 - @Nokiller 1000
    C4 - @ArsiK*  100
    C5 - @TixesTV_Pl  3000
    C6 - @Pager_  100
    C7 - @Matesky  2000
    C8 - @__SectumSempra_  1000
    C9 - @Wantedmax  500
    C10 - @Barteu  100

    D1 - @AveSzatan  100
    D2 - @Danny. 10000
    D3 - @Attenzione* 500
    D4 - @Smogu  1000
    D5 - @maxwel2k  100
    D6 - @Gerak  1000
    D7 - @Versi* 100
    D8 - @Sheeker 500
    D9 - @Starylisu 2000
    D10 - @The_Janusz_Tracz 700

    E1 - @KACPIREZ*  500
    E2 - @.Wojtus  100
    E3 - @D4mianQ.FBI 2000
    E4 - @M4ciejowsky  100
    E5 - @MrWeed  500
    E6 - @Gatto60*  5000
    E7 - @Danio*  700
    E8 - @Panda.  1000
    E9 - @aszak.  100
    E10 - @Mjrek  100

    F1 - @Cysieq  3000
    F2 - @KurczakzKFC*cvt  1000
    F3 - @gold.cj  500
    F4 - @LukaPL  700
    F5 - @Pawex...  2000
    F6 - @BalonK8  100
    F7 - @Cake_  100
    F8 - @Tallmon  100
    F9 - @GIJEK  1000
    F10 - @AssunSzef  500

    G1 - @Vixu 100
    G2 - @GeThin  100
    G3 - @tobia$z.  500
    G4 - @vertii  1000
    G5 - @Mati0sik  100
    G6 - @Czapla*  2000
    G7 - @Fepher  700
    G8 - @DuszeK*  3000
    G9 - @_macias13 500
    G10 - @Master_S  700

    H1 - @TenHeros 700
    H2 - @Studzian  1000
    H3 - @CAT  3000
    H4 - @Toby.  100
    H5 - @MasnyTommy  500
    H6 - @v1z  700
    H7 - @Yayami'o'mate  500
    H8 - @Chmuurek 100
    H9 - @kacperek678  100
    H10 - @Yakupov 2000

    I1 - @FRITOO  2000
    I2 - @AkihikoFBI  500
    I3 - @WujekKruk  100
    I4 - @_haryxi_  100
    I5 - @KropsoN 5000
    I6 - @Martusiaaa  500
    I7 - @_Michnikk_  1000
    I8 - @SebeQ.  700
    I9 - @Lumpuss  1000
    I10 - @Grubciu_Gonzalez  100

    J1 - @CBR 1000
    J2 - @Mist3rio  700
    J3 - @PAWELOVSKI.  1000
    J4 - @YerbaDisa*app  500
    J5 - @pryta_enjoyer  100
    J6 - @Patryyyk.  100
    J7 - @.Alek  100
    J8 - @widur  2000
    J9 - @BidoN  500
    J10 - @Michael*
      3000

    Osoby, które wzięły udział, ale nie znalazły się w gronie pierwszej 100 otrzymują ode mnie po 100PLN, bo czemu by nie:
    - @Gora106
    - @PLojTEk
    - @GrzybsoN.
    - @Kretu_
    - @Zelas
    - @Norsek
    - @szymulec
    - @xSerrek
    - @Treda
    - @Kzer0
    - @Petrus
    - @ANEWO
    @ErykZiomeczek
    - @Chorywacja
    - @grubyyo
    - @Mr.Sahima

     

     

  10. Ja tak tylko przypominam, że trwa fajny konkurs. :P
    NIE WSZYSCY SPEŁNILI WARUNKI KONKURSU, sprawdźcie to proszę! :angel:

    A no i najważniejsze, MIŁEGO DNIA! :)

    1. Polixon

      Polixon

      Nawzajem i tak polecam kozak konkurs

    2. Deilo

      Deilo

      10 minut jeszcze

       

      §2
      Tematy istniejące ponad 5 dni zostaną automatycznie zamknięte.

    3. KropsoN.pakujwalize

      KropsoN.pakujwalize

      @Deilo "donos jest najwyższą formą dojrzałości obywatelskiej" Siema Panie dojrzały B)

    4. Deilo
    5. Polixon

      Polixon

      @Deilo jak to według Ciebie donos to.... xD. Jest wielka różnica pomiędzy niewywiązaniem się z umowy, a tym co Ty napisałeś. Nie wiem czemu porównujesz taką skargę do cytatu "donos jest najwyższą formą dojrzałości obywatelskiej" bo niezbyt zalicza się to pod donos, a raczej chęć odzyskania jego pieniędzy z pożyczki którą udzielił. Pomyśl czasami co piszesz na tym forum, bo teraz to się trochę ośmieszyłeś.

  11. No i oczywiście, osoby, które nie zdążyły być w tej 100 osób- możecie dalej wziąć udział, będzie nagroda symboliczna
  12. CZARNE TO POLA ZAJĘTE JUŻ!! @Frapis @v1z @GhostTownPL Pola, które wybraliście są już zajęte. Aktualnie wygląda to tak:
  13. Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w superaśnym konkursie! Zasady konkursu: - Wybrane przez Was okienka nie mogą się powtarzać - Musicie zostawić reakcje pod tym tematem. - Zaobserwować mój profil na forum, tam też będą wyniki. - Mamy 100 okienek, a więc główne nagrody zgarnia pierwsze 100 osób, jednak dla pozostałych również przewidziana jest symboliczna kwota. Sponsorzy konkursu: @Fantus.<3 @PardonsiK @KropsoN Wyniki ukażą się na moim profilu dnia 24.02.2022. Dobrej zabawy!
  14. Ja Tobie również za wszystko dziękuję Didi! Cieszę się, że Cię poznałam. Zawsze możesz na mnie liczyć! Trzymaj się i wracaj szybko!
  15. PID: 201179 Login: DarkQueen Nick: DarkQueen Ranga: God Of Sea Aktualny bilans: 1+ Powód: Czas na zmiany. Zmiany są dobre. Coś od siebie: Dzięki za ten wspólny ponad rok. Życzę wszystkim powodzonka! Trzymajcie się!
  16. Co tam u Was? Jak leci? :P
    Miłego dnia Wam życzę! :D

    1. Milas

      Milas

      Dobrze leci a co u ciebie pochwal sie i rowniez milego dnia

       

    2. filipso*
    3. Yakupov
    4. Didi..

      Didi..

      Dziękuję mamcia i wzajemnie miłego dnia 

       

  17. Byłam we frakcji rok, wiem jakie zasady tam panują, więc nie musisz mi ich tłumaczyć. Jak najbardziej, byłeś uprawniony do oddawania strzałów w moim kierunku, ale nie celowego blokowania mnie wraz z pozostałymi i ciągłego zabijania, gdy ja nie mogłam nic zrobić, ani Was zabić bo przypomnę, gdy masz respa na strefie DM, po ponownym zrespieniu nie posiadasz żadnej broni, także nie miałam nawet szansy na to by Wam jakkolwiek zagrozić. Myślę że z Tobą wszystko wyjaśniłam. Tak, wiem jakie zasady tam panują bo byłam SWAT Officerem jak i również SWAT Operatorem. Nie nazywajmy tego utylizowaniem, bo to również kolejny brak kultury z Waszej strony, nikt z graczy nie jest śmieciem by go utylizować, więc łagodniej można to nazwać po prostu zabijaniem. Tak jak odpisałam wyżej Twojemu koledze z frakcji, ciężko bym mogła stworzyć jakiekolwiek zagrożenie bez broni i bez możliwości wyjścia spowodowanego tym że mnie otoczyliście, i zabijaliście od razu gdy tylko moja postać się odrodziła. O tym czy coś zostało nadużyte, nie dyskutujmy. Skarga dotyczy uprzykrzania rozgrywki, celowego czy nie celowego, ale uprzykrzania. Brakiem szans bardziej nazywam to, że od razu po zrespieniu nie mogłam nic zrobić, nie miałam broni, oraz żadnych szans na jakąkolwiek reakcję, gdyż każdy z Was od razu mnie zabijał. To że jesteś SWAT Officerem, nie znaczy że nie jesteś już graczem tak jak inni i nie powinieneś być wyrozumiały lub empatyczny dla innych. Jedyne co pokazaliście to brak klasy i wyrozumiałości. Zrobiliście to celowo, dla paru punktów respektu wiedząc że nie mam żadnych szans i nie mam możliwości ucieczki lub zagrożenia Wam. Nie będę już pisać, wszystko co miało zostać napisane zostało poruszone. I tak jak wyżej, co najwyżej zabijaliście a nie utylizowaliście, bo to naprawdę już jest totalny brak kultury, w dodatku w oficjalnej skardze. Czekam na werdykt zarządu, dalsze wypowiedzi myślę że nic nie wniosą i tworzą tylko niepotrzebną dyskusję.
  18. Niestety nie wygląda to tak do końca jak napisałeś. Niezależnie od tego gdzie jesteś, czy jest to akcja na strefie DM czy zwykły patrol, nie zwalnia Cię to z przestrzegania regulaminu, z zachowania kultury, z okazania szacunku do innego gracza i ludzkiego odruchu. Chciałam wyjść z DM, nie miałam broni i nie mogłam nic zrobić. Pisałam do Was żebyście mnie wypuścili a Wy nic z tego sobie nie zrobiliście i robiliście dalej to samo, dodatkowo ten Twój tekst po moim pytaniu "Tak o" był nie na miejscu, więc myślę że nie ma co tu więcej dodawać, sam członek głównego zarządu frakcji wyraził swoją opinie na ten temat i powiedział że było to jak najbardziej nie na miejscu, tak więc poczekamy na werdykt.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin