Skocz do zawartości

DarkQueen

Gracz
  • Postów

    146
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    11
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez DarkQueen

  1. Login właściciela organizacji: DarkQueen Staż organizacji: 3 miesiące Nick używany na Mumble: DarkQueen Nazwa kanału: DarkSquad Nazwa podkanałów: Crew, Shadow Zone, Management Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak Czy kanał będzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Oczywiście. Coś od siebie: Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, miłego dnia.
  2. Hejka! :D
    Nowy tydzień, nowe wyzwania!
    Czerpcie z niego to co najlepsze! ;)
    Bez przejmowania się, a tym bardziej tym co nie jest tego warte! B)
    Oczywiście ładnej pogody :angel:, pijcie dużo wody haha.
     

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Wzór: 1. Najlepszy Support: @Fepher @Polixon @Matie18 2. Najlepszy Moderator: @zloty113 @Sheeker @NexiV. 3. Najlepszy Administrator: @SpeedPower @veeniX @ThanKs.ogf 4. Najlepszy Starszy Administrator: @TheTomson @Kubula @Hinox 5. Najlepszy Administrator RCON: @LuKi16 @japkooo. @XQward 6. Eventowiec miesiąca: 7. Najlepsza Frakcja: SAFD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: @Kurzi @dezery.aed @Gora106 9. Najlepszy Biznes: 4WARS 10. Najlepszy prezenter: @Limitowany* @TheMistrzuu* @Wantedmax 11. Najlepszy Redaktor: @Blender. @MateuszXQ @Sheeker 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: @GhostTownPL @betssiowca @ProMasterPL 13. Najlepszy Lider: @HaaQu* 14. Najlepsza Organizacja: Olimp DarkSquad 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: @kartovelek. @elektroda @Maciek. 16. Największy No-life Serwera: @Gieerool @KubsoneK* @SeQ. 17. Najbogatszy Gracz: @sqah @PerkuleZ. @andi. 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @JulciaShaforostov 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: 20. Najlepsza praca na serwerze: Kurier, nurek, śmieciary
  5. Nick: DarkQueen Rodzaj kanału (prywatny, organizacyjny, biznesowy):Prywatny Nazwa kanału: DarkQueen Palace Kiedy ostatnio kanał był używany: Wczoraj Czy kanał ma zostać usunięty?: NIE
  6. Piątek, piąteczek, piątunio! :D

    Lada moment weekendzik, więc życzę Wam miłego odpoczynku, fajnej zabawy i ładnej pogody. :P

    Co tam u Was się dzieje ciekawego?:)

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Hemoglobina taka sytuacja 

    2. Gora106

      Gora106

      Probuje zasnąć po nocy w pracy ale pewna osobóbka cały czas mi odpisuje i zaczepia

  7. Bardzo interesujący wywiad, wiele można się dowiedzieć. Fajne pytanka i mega wyczerpujące odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie!
  8. Hejka! Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie o 50 000PLN! Wylosuje 5 osób, które otrzymają po 10k, wystarczy tylko: 1. Polubić ten pościk. 2. Zaobserwować mój profil na forum. 3. Polubić moje najnowsze zdjęcie dodane na Pokaż swoją twarz. 4. Oznaczyć dowolną ilość znajomych, z którymi najfajniej spędza Wam się czas w grze. Konkurs trwa do 02.08.2022, a wyniki ukażą się na moim profilu do 07.08.2022. Powodzonka!!
  9. DarkQueen

    Pokaż swoją twarz

    Dzięki za nominacje: @elektroda @KubsoneK* @Ninja.. @FaFikkk.de Nominuję @Sheeker @Dyziek* @dezery.aed @LuKi16 @F0rsen@japkooo. @Olaf.* @TwerkingMaster @Szach @Gieerool @Guciowsky @Panda. @zloty113 @Polixon@Szmitek. @SeQ. @TheTomson @ThanKs.ogf @Maciek. @pepsiak01 @Kurzi @AdrianeQ82
  10. Udanego tygodnia życzę! :D
    Mam nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać, a każda napotkana przeszkoda będzie przezwyciężona.

    "Żeby mieć, trzeba dać, lecz oni tego nie kumają. Muszę żyć, muszę wstać, trzymaj kciuki za wygraną..."

    1. Bati$ta
    2. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Dziękuję i wzajemnie sąsiadko.

    3. Fabian..

      Fabian..

      ,, i trzeba zakańczać to, pa pa, pa paa '' -  Wojciech S bo RODO podczas żegnania się z ogromnymi pretensjami. 

    4. Princessa*
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. 1. Najlepszy Support: @Matie18 @Fepher @PerkuleZ. 2. Najlepszy Moderator: @zloty113 @NexiV. @Sheeker 3. Najlepszy Administrator: @PardonsiK @veeniX @SpeedPower 4. Najlepszy Starszy Administrator: @TheTomson @Kubula @Vogel 5. Najlepszy Administrator RCON: @LuKi16 @japkooo. @L4MP3K. 6. Eventowiec miesiąca: @zloty113 7. Najlepsza Frakcja: SAFD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: @Serg*iej @Szmitek. @elektroda_4mm 9. Najlepszy Biznes: 4Wars 10. Najlepszy prezenter: @Limitowany* @Wantedmax @TheMistrzuu* 11. Najlepszy Redaktor: @Polixon @MateuszXQ 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: @betssiowca @GhostTownPL @maniu202 13. Najlepszy Lider: @HaaQu* 14. Najlepsza Organizacja: Olimp La Cosa Nostra 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Ninja.. @SeQ. @Studzian 16. Największy No-life Serwera: @Verago. 17. Najbogatszy Gracz: @sqah @Ciastkowy* @andi. 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @JulciaShaforostov 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: 20. Najlepsza praca na serwerze: Nurek Kurier
  13. Miłego!! :D

    "Czasem mówią ci, że nie dasz rady

    A ich słowa lecą w dół jak wodospady
    Unieś w górę się ponad swoje wady
    Możesz zdobyć cały świat nie będąc doskonałym"
    1. AdekUchiha
    2. Fabian..

      Fabian..

      ,, te to wszystko, nie ma takiego czegoś po prostu, całe te, to jest wszystko na ten temat '' - Wojciech ,, major '' Suchodolski

      ,, Całe te '' 

    3. Polixon

      Polixon

      Cytaty popka na dzień dobry coś pięknego. Nawzajem oczywiście 

  14. Nowy tydzień, nowe wyzwania! :D

    Życzę Wam zdrówka, pięknej pogody i wytrwałości. :hah::angel:

  15. Wstawaj bobasie :P

    1. PardonsiK

      PardonsiK

      beka z ciebie, bo pijesz piwo 0 % bobasku ;(:P

  16. Witam, dobry wieczór!:angel:
    Życzę udanego weekendu, uważajcie na siebie.
    Mam nadzieję, że pogoda i zdrówko dopisują.
    Pamiętajcie, że najważniejsze to być sobą! :D

    „Nie pozwól innym wmówić sobie, kim według nich powinieneś być. Ograniczona tożsamość to marny sposób na egzystencję. Bądź sobą i żyj wolno. Ufaj, że żyjąc wiernie sobie, przyciągniesz ludzi, którzy Cię wspierają i lubią, jako Ty. ”

    1. Fabian..

      Fabian..

      ,, trzeba jeść żeby żyć, żeby żyć trzeba jeść '' - Wojciech ,, major '' Suchodolski 

    2. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Dziękuję, wzajemnie, trzymaj się cieplutko

    3. Sheeker
    4. Aris

      Aris

      @DarkQueen Mogła byś tak AdixonQowi kiedy przemówić bo on nie rozumie ;/ 

  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Dzień dobry! :angel:

    Miłego dzionka życzę! ❤️

    Takie dwa cytaciki na dziś:

    1. "Ludzie mają w zwyczaju z całego serca wierzyć w fikcję, żeby móc ignorować prawdę, której nie potrafią zaakceptować"

    2. "Ważniejsze jest, co ty myślisz o sobie samym, niż to, co o tobie myślą inni"

  20. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Fepher @Matie18 @Destri 2. Najlepszy Moderator: @Sheeker @zloty113 @NexiV. 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Lajk* @SpeedPower @veeniX 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @TheTomson @Hinox @Kubula 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @LuKi16 @japkooo. @L4MP3K. 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Iwan47 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAFD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @FaFikkk.tak @AkihikoFBI @KubsoneK* 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Wars 10. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Limitowany* 11. Najlepszy Redaktor: Nominowani: @Polixon @MateuszXQ 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @I_Was_There @GhostTownPL @Skipowsky.ZIP 13. Najlepszy Lider: Nominowani: @HaaQu* 14. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Olimp DarkSquad 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @Lisa_ @Studzian @betssiowca 16. Największy No-life Serwera: Nominowani: @Verago. @kartovelek. 17. Najbogatszy Gracz: @andi. @sqah 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: - 20. Najlepsza praca na serwerze: Kurier Nurek
  21. Przeczytałam część o Nas już ze 100 razy.. Ostatnie 2 miesiące były mega ciężkie... Jedni wylewają emocje na wierzch, inni trzymają w środku i się maskują. Nie umiem być obojętna... Nie umiem nic nie napisać... Popełniliśmy błędy.., wiele nas to kosztuje, ale wierzę, że czas leczy rany i, że będziesz szczęśliwy.. Przeżyliśmy naprawdę wiele, całe dnie zajęłoby pisanie tego wszystkiego... Bardzo Ci za to dziękuję.. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze... Zasługujesz na to...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin