Skocz do zawartości

DarkQueen

Gracz
  • Postów

    146
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    11
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez DarkQueen

  1. Nick: DarkQueen Kanał: Prywatny, organizacyjny, biznesowy. Nazwa kanału: DarkQueen Palace Kiedy ostatnio kanał był używany: W tej chwili. Jak często kanał jest używany: Codziennie. Czy kanał ma zostać usunięty?: Nie.
  2. DarkQueen

    Ogłoszenia

    12.07.2021 Rekrut @.Mich4U odchodzi z biznesu na własne życzenie. Jednocześnie nie zdaje on akademii.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. DarkQueen

    Ogłoszenia

    07.07.2021 Doświadczony przemytnik @BalonK8 przechodzi w stan urlopu.
  5. Dodam teraz komentarz umieszczony pod wcześniejszym statusem w odpowiedzi do Paula.
    Dodanie czegoś takiego jest dla mnie dość istotne, ponieważ chciałabym żeby wiele osób zobaczyło, że nie wszystko jest takie jakie wygląda, nie jest tak kolorowo się wydaje.

    Dobrze, więc tak piszę osoba dorosła do kogoś kogo nie zna albo słyszała coś z plotek.
    Chciałeś żeby zabolało? Nie udało się. Chciałeś pokazać jaki jesteś "dorosły" i fajny. Nie wyszło. Przykre jest tylko to, że tacy ludzie nie zdają sobie sprawy z konsekwencji, bo fakt mnie to nie ruszyło, ale jakby trafiło na kobietę z inną psychiką, jakby coś sobie zrobiła? No właśnie o tym się nie myśli. Piszesz, że nie potrafię sama nic załatwić i że inni to robią. Nie mam wpływu na to co robi ktoś, ja się zazwyczaj nie wypowiadam, bo nie ma to najmniejszego sensu. Nie rozumiem jak można pisać tak do kogoś, nieważne co ktoś by zrobił, nigdy nie życzy się najgorszego, nie wyzywa. W końcu kim jesteśmy, aby mieć prawo oceniać/ kwestionować czyjeś życie i wybory. Hmm.. no właśnie. Jaki trzeba mieć tupet żeby tak pisać do innych, rozgadywać różne rzeczy. Twoją pożywką jest dokuczanie, prowokowanie, psucie czyjegoś humoru, hejtowanie i taka wręcz wypływająca toksyczność. Czasem nie warto wierzyć plotkom lub osobom, które je rozgadują. Jeżeli się kogoś nie lubi to się unika kontaktu z drugą osobą, odcina, nie wchodzi na jej profil, nie stalkuje, nie wyzywa, nie szuka atencji... Zastanów się po prostu zanim coś do kogoś napiszesz, bo nigdy nie wiadomo jakie skutki to przyniesie. Poszukaj problemu w sobie i nie doszukuj się ich na siłę w innych. Tym komentarzem kończę Twój temat.

    btoubFt.jpg

    CsBjYA0.jpg

    Wszyscy zapominamy, że to tylko gra, którą sami tworzymy. Powinna ona dawać samą przyjemność, a nie kłótnie, spiny i wyzwiska. Powinno się sobie pomagać, być sobą i wyrabiać sobie własną opinie na temat kogoś innego, nie podążać ślepo za tłumem, bo się nie ma odwagi lub chce się komuś przypodobać.. Nie trzeba każdego lubić, nie trzeba fałszywie się do kogoś uśmiechać i na siłę szukać wspólnego języka, ale po prostu szanujmy się. Można, wystarczy chcieć.

  6. DarkQueen

    Ogłoszenia

    18.06.2021 Rekrut @KwasieK odchodzi z biznesu na własne życzenie. Jednocześnie nie zdaje on akademii.
  7. Jest pięknie. 

    Aaaa no i oczywiście dobrej nocy:angel:

  8. Miłego weekendu! :D

    Oby pogoda dopisała. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Inaf

      Inaf

      A weź idź z tą pogodą. Ale za dobry weekend dzięki.

       

    3. Kapsonyy
    4. Fepher

      Fepher

      Dzięki, u mnie niestety deszcz 

    5. Kubula
    6. Jamaha

      Jamaha

      Dzięki, wzajemnie:*

  9. Miałam nadzieję że się uda, że jeszcze zrobimy jakąś fajną akcję razem, bardzo fajnie się z Toba rozmawiało. Przykro mega, ale taka kolej rzeczy.. Coś się kończy, a coś zaczyna, jedni odchodzą inni zostają, tak już jest w życiu. Pamiętaj, że jeżeli byś czegoś potrzebował to pisz śmiało, zawsze chętnie pomogę, może jeszcze wrócisz, fanie by było.. Powodzenia, trzymaj się.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Mega miło, dziękuję za oddane głosy! Gratuluję pozostałym!
  13. DarkQueen

    LOCK

    Powodzonka!! @KropsoN @TrondoZPL
  14. DarkQueen

    Pokaż swoją twarz

    Hejcia! W trochę innej wersji. https://imgur.com/a/ayWsQP9 Pokażcie buźki! @KropsoN @TwerkingMaster @Didi.. @veeniX@japkooo. @LuKi16 @Kubula @Moszu @Princessa* @SpeedPower @Lusia* @Dombao33
  15. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @vakii @Artizo @Matias2525 2. Najlepszy Moderator/ka: @veeniX @Bilu. @Broszko 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Avenged.dev @Kubula @L4MP3K 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @LuKi16 @japkooo. @Kenny.gg 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @ZbyK.gg @hoopak_urlop @XQward 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @vakii 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD SAFD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @KropsoN @pizmaczek @TrondoZPL 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4WARS 10. Najlepszy prezenter: Nominowani: @K0perek @Reksio* @Limitowany* 11. Najlepszy Redaktor: Nominowani: @Michalix* 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @Karafik @Dombao33 @Didi.. 13. Najlepszy Lider: Nominowani: @kartovelek. @KAMIL720 @CampeQ 14. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Olimp 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @AdrianoItaliano @SpeedPower @TwerkingMaster 16. Największy No-life Serwera: Nominowani: @Verago. 17. Najbogatszy Gracz: (Wszyscy gracze) 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @JuliaShaforostov 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: (Wszystkie aktualizacje wprowadzone obecnego miesiąca) 20. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia
  16. Witajcie! :D

    Przychodzę do Was z wynikami konkursu. Z tego miejsca pragnę również podziękować za tak duże zaangażowanie, nie spodziewałam się takiego odzewu z Waszej strony. 

    Zwycięzcami są:

    1 miejsce - @Aro.

    2 miejsce - @Gerak6

    3 miejsce - @Fepher

    Nagrody zostaną przelane na Wasze konta do 24h.

    Powiem szczerze, że bardzo spodobało mi się robienie konkursów, więc będą one zdecydowanie częściej. Już szykuje  dla Was kolejny, więc jeżeli macie jakieś fajne pomysły i bylibyście chętni się nimi podzielić to napiszcie mi proszę w prywatnej wiadomości lub pod tym postem. 

    Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału, gratuluję zwycięzcom i życzę powodzenia w następnych konkursach, które będą już niebawem! 

    Dobrej nocy życzę! :D

     

     

  17. Konkurs zostaje zamknięty, wyniki pojawią się niebawem.
  18. Hejka! :D

    Święta się skończyły, czas wracać do obowiązków. 

    Chciałabym każdemu życzyć udanego dnia i dużo uśmiechu! :P

    PS dziś wyniki konkursu. 

     

  19. Uwaga! 

    Nie wszyscy spełnili warunki konkursu, proszę sprawdzić czy, aby napewno zrobiliście wszystko co trzeba. :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin