-
Postów
146 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
11 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez DarkQueen
-
Heeeej
Co tam u Was?
Dawno mnie tu nie było
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Dodam teraz komentarz umieszczony pod wcześniejszym statusem w odpowiedzi do Paula.
Dodanie czegoś takiego jest dla mnie dość istotne, ponieważ chciałabym żeby wiele osób zobaczyło, że nie wszystko jest takie jakie wygląda, nie jest tak kolorowo się wydaje.
Dobrze, więc tak piszę osoba dorosła do kogoś kogo nie zna albo słyszała coś z plotek.
Chciałeś żeby zabolało? Nie udało się. Chciałeś pokazać jaki jesteś "dorosły" i fajny. Nie wyszło. Przykre jest tylko to, że tacy ludzie nie zdają sobie sprawy z konsekwencji, bo fakt mnie to nie ruszyło, ale jakby trafiło na kobietę z inną psychiką, jakby coś sobie zrobiła? No właśnie o tym się nie myśli. Piszesz, że nie potrafię sama nic załatwić i że inni to robią. Nie mam wpływu na to co robi ktoś, ja się zazwyczaj nie wypowiadam, bo nie ma to najmniejszego sensu. Nie rozumiem jak można pisać tak do kogoś, nieważne co ktoś by zrobił, nigdy nie życzy się najgorszego, nie wyzywa. W końcu kim jesteśmy, aby mieć prawo oceniać/ kwestionować czyjeś życie i wybory. Hmm.. no właśnie. Jaki trzeba mieć tupet żeby tak pisać do innych, rozgadywać różne rzeczy. Twoją pożywką jest dokuczanie, prowokowanie, psucie czyjegoś humoru, hejtowanie i taka wręcz wypływająca toksyczność. Czasem nie warto wierzyć plotkom lub osobom, które je rozgadują. Jeżeli się kogoś nie lubi to się unika kontaktu z drugą osobą, odcina, nie wchodzi na jej profil, nie stalkuje, nie wyzywa, nie szuka atencji... Zastanów się po prostu zanim coś do kogoś napiszesz, bo nigdy nie wiadomo jakie skutki to przyniesie. Poszukaj problemu w sobie i nie doszukuj się ich na siłę w innych. Tym komentarzem kończę Twój temat.


Wszyscy zapominamy, że to tylko gra, którą sami tworzymy. Powinna ona dawać samą przyjemność, a nie kłótnie, spiny i wyzwiska. Powinno się sobie pomagać, być sobą i wyrabiać sobie własną opinie na temat kogoś innego, nie podążać ślepo za tłumem, bo się nie ma odwagi lub chce się komuś przypodobać.. Nie trzeba każdego lubić, nie trzeba fałszywie się do kogoś uśmiechać i na siłę szukać wspólnego języka, ale po prostu szanujmy się. Można, wystarczy chcieć. -
Jest pięknie.
Aaaa no i oczywiście dobrej nocy
-
Miłego weekendu!
Oby pogoda dopisała.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Miłego dnia!

Dużo uśmiechu!
Smacznej kawusi!
-
Hejuuniaa!

Udanego dzionka!

-
Witajcie!

Przychodzę do Was z wynikami konkursu. Z tego miejsca pragnę również podziękować za tak duże zaangażowanie, nie spodziewałam się takiego odzewu z Waszej strony.
Zwycięzcami są:
1 miejsce - @Aro.
2 miejsce - @Gerak6
3 miejsce - @Fepher
Nagrody zostaną przelane na Wasze konta do 24h.
Powiem szczerze, że bardzo spodobało mi się robienie konkursów, więc będą one zdecydowanie częściej. Już szykuje dla Was kolejny, więc jeżeli macie jakieś fajne pomysły i bylibyście chętni się nimi podzielić to napiszcie mi proszę w prywatnej wiadomości lub pod tym postem.
Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału, gratuluję zwycięzcom i życzę powodzenia w następnych konkursach, które będą już niebawem!
Dobrej nocy życzę!

-
Hejka!

Święta się skończyły, czas wracać do obowiązków.
Chciałabym każdemu życzyć udanego dnia i dużo uśmiechu!

PS dziś wyniki konkursu.