Skocz do zawartości

DreeY

Zasłużony
  • Postów

    1 930
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    43
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DreeY

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. DreeY

    [Kupie] Pojazd do 62k.

    Stalion, UP1, LPG 50 l, fele id 1076. LECI 192KM/H!
  3. Model: Staillion. V-Max: 192km/h ! Pojemność silnika: 1.6 cm3. Przebieg: 2,9k. Usterki: Nic. Cena: Licytacja od 50k, MP 1k, KT. 70k do nego. ID: 12670. Kolor: <Morski. Tuning: LPG 25l, UP1, Felgi ID 1076. Kolor świateł: Standardowe SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: ( Vatti )
  4. Nie, ale ja mogę pokazać. Jesteś w grze?
  5. 60k, dodam, że Namik209 wycenił go na 70k.
  6. Elegant 1.8, lpg 50l felgi id 1076 i vmax 160km/h
  7. Prace odwołali to na 4life :D

  8. Pojazd sprzedany! Kiedy będziesz w grze?
  9. Model: Elegant. V-Max: 160km/h. Pojemność silnika: 1.8. Przebieg: 1.2k. Usterki: Zero. Cena: Licka od 50k. ID: 13101. Kolor: Biały. Tuning: LPG 50l, felgi ID 1076. Kolor świateł: Standardowe białe. SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: ( Vatti )
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. DreeY

    Sprzedam Yosemite!

    Anakonda. 36k i twoja
  14. DreeY

    Sprzedam Yosemite!

    Refresz. Dodam, że Yosemite wyceniona przez Maddie na 50-55k, ale ja mogę oddać za 30-40k.
  15. Model: Yosemite. V-Max: 140 km/h. Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 55k Usterki: Nic. Cena: Licka od 20k. KT. 45k do nego! ID: 4621. Kolor: Pasek zielony, reszta czarna. Tuning: Felgi ID 1076. Kolor świateł: Białe. SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: (Vatti )
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Sprzedane za kwotę 35k w grze. Poproszę o @close.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin