Skocz do zawartości

DreeY

Zasłużony
  • Postów

    1 930
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    43
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DreeY

  1. Model: Sabre. V-Max: 160 km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 78k Usterki: Wszystko w porządku. Cena: Licytacja od 10k ID: 6213 Kolor: Czarny. Tuning: LPG 25l, Ogranicznik prędkości, CB-radio, felgi czarno-czerwone. Kolor świateł: Białe, standardowe. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: ( Vatti )
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. DreeY

    Sprzedam Tahome!

    Pojazd sprzedany, poproszę @Close.
  4. DreeY

    Sprzedam Tahome!

    Model: Tahoma. V-Max: 150 km/h. Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 16k. Usterki: Żadnych. Cena: Licytacja od 10k. ID: 11147. Kolor: Biały. Tuning: Felgi ID 1076. Kolor świateł: Białe. SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: ( Vatii )
  5. Pojazd sprzedany graczowi michalMonster za kwotę większą niż podana. Poproszę o @Close.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Naprawdę nikt nie chce?
  8. Taksówkarz i spoko qumpel.
  9. DreeY

    [Przetarg] Nazwa radia

    Modern FM Hot Sound
  10. Model: Club. V-Max: 150-155km/h. Pojemność silnika: 1.6. Przebieg: +/- 2500km. Usterki: Wszystko wyklepane na zero. Cena: Licytacja od 15k. ID: 12671 Kolor: Błękitny, morski. Tuning: Felgi ID 1076, LPG 25l. Kolor świateł: Standardowe. SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Vatti.
  11. No i UNBAN! Przynajmniej szybko poszło. :D

    1. DreeY
    2. tobiasz

      tobiasz

      a ja sobie troche poczekam :X

    3. PulsujacyGrzegorz16

      PulsujacyGrzegorz16

      Ja czekam an unban a jestem stary na serwerze PID 11k ;D

    4. norsek

      norsek

      Szybki unban no nie?

  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Banik za bugi MTA :/

    1. GREGORY.

      GREGORY.

      napisz apelacje może da się to wytłumaczyć :P

    2. DreeY

      DreeY

      Napisałem, ale dzięki za radę

    3. Adikk

      Adikk

      ja za bugi MTA wyleciałem z TSA :(

       

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Chłopacy,jak to jest w 5 klasie bo ja się troche cykam. Tak poważnie to zdałem ze średnią 5.40. Wiem, że powiecie, że kujon.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nowy nick :D Pamięta ktoś BlazeJa26?

  19. Miravv Davis Danvis Fivv Wiem, że już close ale nie zdążyłem.
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin