Witaj, może zacznę od początku.
Trwał pościg na kanale taktycznym, więc razem z Jeffrayem postanowiliśmy się do niego dołączyć. Otrzymaliśmy informację, że osoba ścigana kieruje się w naszą stronę, dlatego też postanowiliśmy rozłożyć blokadę manualną w postaci kolczatek. Ustawiliśmy odpowiednio radiowóz wraz z włączoną sygnalizacją świetlną oraz kolczatki. W pewnym momencie zauważyliśmy infernusa, wraz z Tobą w środku. Jadąc w pełni rozpędzonym i przy tym łamiąc KRD wjechałeś w nasze kolczatki z pełną prędkością. Tak jak już wcześniej Ci tłumaczyłem, wina leży tylko i wyłącznie po twojej stronie, z powodu przekroczenia dozwolonej prędkości oraz nie zachowania ostrożności podczas jazdy. Proszę również o wypowiedź @P1teRRR gdyż pomagał nam on wyjaśniać całą sytuację. Chcieliśmy ją wyjaśnić od razu, poprzez komunikator mumble, jednakże ty upierałeś się, że chcesz to zrobić poprzez forum - proszę bardzo.