Skocz do zawartości

Teddy.

Gracz
  • Postów

    1 209
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Teddy.

  1. Nie mam problemu z celowaniem, dlaczego? Przypadki się zdarzają. A tak swoją drogą dlaczego nie napisałeś do nas na serwerze?
  2. Czołem, Detective I Teddy z tej strony. Pierwsza kwestia - Zabiłem Cię ja. Zrobiłem to przypadkiem. Moim zamiarem było przebicie Ci opon w celu uniemożliwienia Ci dalszej ucieczki. Ostro odwalałeś na pościgu, co potwierdzić może np. @Kubasny.. Kolejna sprawa - Nie powinna to być skarga na wszystkich tylko na mnie, bo to ja Cię zabiłem. No i już ostatnia - nie zostawiliśmy twojego pojazdu na odludziu, tylko odpowiednie osoby się nim zajęły.
  3. Gratuluję nowym Cadetom, do zobaczenia na szkoleniach :)

    1. ven1kz

      ven1kz

      Również gratuluję. :)

    2. Lunaris*

      Lunaris*

      Dzięki Teddy. :D 

    3. Orbi.

      Orbi.

      Dzięki Teddy ! ;)

    4. Kriswell.

      Kriswell.

      Te wyniki ale szybko 

    5. AdiMekk

      AdiMekk

      Dzięki Teedy. Czekam na szkolenia :3

  4. Oglądał ktoś z Was "Bogowie Ulicy" reżyserii Davida Ayera?

    1. llIIILILILILIilili

      llIIILILILILIilili

      Ciekawe skąd o tym wie... 

    2. Teddy.

      Teddy.

      Od księciunia SandPowera

    3. xInsignee

      xInsignee

      Oczywiście, smutny ale całkiem fajny film ;)

  5. Ciesze się, że to się wyjaśniło, ale tak na przyszłość mogłeś po prostu wejść do nas na MM i myślę, że tam podobnie by się to zakończyło. Miłego
  6. Wyjaśniliśmy Ci to wyżej. Po 1 - nie została położona przez pomyłkę, tylko celowo, ponieważ tak jak już Ci wspomnieliśmy, w naszą stronę zmierzała osoba ścigana Po 2 - Radiowóz był widoczny z dość dużej odległości, a gdybyś Ty zachował odpowiednią prędkość na danej drodze (120 km/h) to napewno udało by Ci się wyhamować. Edit: Nie zamazuj tego, co do nas pisałeś, ponieważ w naszą stronę padły nieodpowiednie słowa
  7. Witaj, może zacznę od początku. Trwał pościg na kanale taktycznym, więc razem z Jeffrayem postanowiliśmy się do niego dołączyć. Otrzymaliśmy informację, że osoba ścigana kieruje się w naszą stronę, dlatego też postanowiliśmy rozłożyć blokadę manualną w postaci kolczatek. Ustawiliśmy odpowiednio radiowóz wraz z włączoną sygnalizacją świetlną oraz kolczatki. W pewnym momencie zauważyliśmy infernusa, wraz z Tobą w środku. Jadąc w pełni rozpędzonym i przy tym łamiąc KRD wjechałeś w nasze kolczatki z pełną prędkością. Tak jak już wcześniej Ci tłumaczyłem, wina leży tylko i wyłącznie po twojej stronie, z powodu przekroczenia dozwolonej prędkości oraz nie zachowania ostrożności podczas jazdy. Proszę również o wypowiedź @P1teRRR gdyż pomagał nam on wyjaśniać całą sytuację. Chcieliśmy ją wyjaśnić od razu, poprzez komunikator mumble, jednakże ty upierałeś się, że chcesz to zrobić poprzez forum - proszę bardzo.
  8. No hejka, jak tam po FAME MMA? 

    1. ven1kz
    2. Adrian...

      Adrian...

      Ehh, gala jak gala, ale przy końcowej walce, emocje sięgnęły zenitu.

    3. JulciaShaforostov

      JulciaShaforostov

      Powiem ci, że jeden werdykt to mnie rozczarował.

    4. Lunaris*

      Lunaris*

      Zadowolony :D Szczególnie z trzech ostatnich walk.

  9. Teddy.

    Pa pa- XSODIELX

    Zawsze będę miło wspominać patrole z Tobą. Sam wiesz Trzymaj się.
  10. Teddy.

    Hejka

    Trzymaj się i do zobaczenia. Dziękuję za pamięć
  11. Najlepszego Kobitki, od Misia Teddiego ❤❤

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. ven1kz
    3. Nudzio.

      Nudzio.

      Ja Tobie tez życzę najlepszego kocie ❤️

    4. Dekoder.*

      Dekoder.*

      Ja też kobita thx XDDD 

    5. JulciaShaforostov

      JulciaShaforostov

      Żebyś ty takim misiem był na służbie;D nie no buziaczki<3

    6. Styksia
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Witaj. Skoro już napisałeś tą skargę, to się wypowiem. Mianowicie wraz z @D@mian byliśmy na DM pojazdem nieoznakowanym. To jest powód dla którego nie miałem skina. A to, że nie wiedziałeś, że jestem z SAPD to już twój problem, na tym polega rola tak zwanego "tajniaka". To wszystko ode mnie. Więcej się nie będę wypowiadać, bo skarga nie ma najmniejszego sensu. Czekamy na zarząd.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin