Skocz do zawartości

KajvBB

Gracz
  • Postów

    105
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez KajvBB

  1. No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro Ciastkowy! <3 

    1. sqah

      sqah

      Jesteś mówcą motywacyjnym?!!?!?

  2. https://imgur.com/a/lBk0JZc     Także no ten xD

    Dla tych co nie widzą chłop wziął typowi sancheza i mu zwodował XD

  3. KajvBB

    Pokaż swoją twarz

    XD pokaż morde @Torix
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. dobra dodalem dawaj i sie dogadamy
  6. @sqah moze wymiana za sanda 2.0 na lampie jakims tam tune up 1 4 + hydra ?
  7. KajvBB

    BAZA ORGANIZACJI

    oferta pw 150k - @Marcinek321
  8. KajvBB

    BAZA ORGANIZACJI

    Nazwa nieruchomości: Domek Z podjazdem ID nieruchomości: 206Cena za dobę: 300plnLokalizacja: Temple Los SantosCena: Oferty MP:10k KT:400kSS’y: niżejCoś od siebie: Piękna baza na organizacje, tanie opłaty fajna lokalizacja! Zapraszam do oferowania.
  9. KajvBB

    SandKing 2.0

    KajvBB#5500 do dogadania napewno
  10. Model: Zr 350ID: 12221Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: ~17kDodatki: FT bez nitra i bakuCena: oferty najlepiej sos lecz wymiany też oferujcie Coś od siebie: takSS’y:
  11. KajvBB

    KUPIE coś do 1kk

    Sult 2.2 w luj tune ?
  12. KajvBB

    Blade 1.6

    Model: bladeID: 69020Pojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: takDodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1076), wydech (1104), podświetlenie licznika (███)Cena: ofertyCoś od siebie: fajny bladeSS’y: dodam w domu
  13. KajvBB

    Flash 1.6

    Blade 1.6 licznik atrapa
  14. Pojazd cały czas u mnie, lecimy dalej
  15. ^^^ NAJLEPIEJ więc może bez też by kupił
  16. ja mam bez nitra z bardzo duzym tune
  17. @Reksio* wydaje mi się jestesmy się w stanie dogadac pisz - KajvBB#5500
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin