Sprawa zaczęła się od tego że dostałem prawko następnie zawieche a w dniu dzisiejszym lotkę.:/ a nie będę ukrywać tylko to mnie na tym serwerze trzymało.
Chciałbym podziękować paru osobom z safd za wspólną grę
@Strancuu
@Siudmek777
@*Przemek*
@Harez
@Akano
@Bujan<3
@Szmitus
@betssiowca
@Deilo
@Deaconn
@Limitowany*
I wiele by wymieniać nie wiem czy napisałem o każdym ale każdego z was uwielbiałem
@kartovelek. Dyspo HaQuu i mietek za szanse wybaczcie że zmarnowana, mam nadzieje że jeszcze kiedyś u was zawitam
Myślę że jest jeszcze szansa żebym grał więcej na serwerze, lecz nie wiadomo.. Osobiscie dziekuje kazdemu, tym ktorzy mnie lubili bardziej, mniej a również tym którzy mnie nie lubili. Trzymajcie się kochani, może do kiedyś!! Czasem jeszcze wbije polatać ranczerem