-
Postów
587 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
9 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Mefju4
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
4Life News - Relacja z ratunku skoczka w Rodeo, Los Santos
Mefju4 opublikował(a) temat w Archiwum Relacje
Witajcie! Z tej strony Redaktor Specjalista @Mefju4 z Redakcji 4Life News! Zapraszam Was do przeczytania dzisiejszej relacji. Kilka dni temu, a dokładnie 10 marca około godziny 21:00 na numer 112 trafiło zgłoszenie, że na jednym z wieżowców w Rodeo, Los Santos znajduje się skoczek, który chce popełnić samobójstwo. Odpowiednie służby nie czekały oraz praktycznie od razu zjawiły się na miejscu. Dobra reakcja frakcji SAFD pozwoliła na szybkie zabezpieczenie terenu, by reszta służb mogła zająć się sprawą. Na samą górę budynku zdecydował się pójść Sergeant I @BalonK8, by próbować negocjacje oraz uratowanie skoczka. Na polecenie funkcjonariusza nikt do budynku się nie zbliżał, oprócz niego, po kilku minutach negocjacji z dołu było słychać strzały z paralizatora, następnie ratownicy SAMD weszli na górę. Okazało się, że funkcjonariusz użył paralizatora w ostatniej chwili, gdy poszkodowany miał już wykonać skok, ale na szczęście refleks szachisty @BalonK8 okazał się tutaj kluczowy. Przy pomocy ratownika znieśli skoczka na noszach, by po tym ocenić jego stan. Po szybkich badaniach wykonywanych przez ratowników z frakcji SAMD poszkodowany został zabrany do szpitala w Creek, Las Venturas, żeby tam odpoczął przez kilka dni. Udało się mi wykonać wywiad z bohaterem dzisiejszego materiału, możecie się z nim zapoznać poniżej. M - Mefju4 B - BalonK8 M: Czy możesz opisać, co się tutaj stało w skrócie? B: Około 21.00 jako funkcjonariusz zostałem zadysponowany na miejsce zdarzenia, którym jak się okazało, był to skoczek na budynku Rodeo w Los Santos, osoba chciała skoczyć z powodów finansowych i miłosnych, jednak wszystko na szczęście zakończyło się pomyślnie. M: W jakim stanie jest poszkodowany? B: Poszkodowany jest w stanie stabilnym, został zabrany przez ZRM na Stanowy Szpital Zespolony w Creek, Las Venturas, gdzie zostanie pod obserwacją psychologa oraz lekarzy z powodu licznych otarć. M: Czy podczas akcji ratunkowej były jakieś problemy? B: Skoczek stawiał dosyć znaczący opór, szarpiąc się podczas obezwładnienia, jednak poza tym nie doświadczyliśmy jakichś innych problemów. M: Co chciałbyś przekazać osobom, które chciałyby dokonać takiego samego czynu jak uratowany skoczek? B: Nie warto tracić życia w taki sposób, każdy błąd można naprawić, nie koniecznie kończąc swoje życie. M: Dziękuję za udzielenie krótkiego wywiadu. Autoryzował: @Sheeker -
4Life News - Relacja z czternastej gali 2vs2 organizowanej przez biznes 4FIGHT
Mefju4 opublikował(a) temat w Archiwum Relacje
Witamy wszystkich czytelników, z tej strony Reporter Specjalista @Piko0412, Redaktor Specjalista @Mefju4 oraz Młodszy Redaktor @Yaokim z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się z wczorajszą relacją z Gali 2vs2 organizowaną przez biznes 4FIGHT. Dnia 04.03.2023 odbyła się kolejna już XIV gala biznesu 4FIGHT, która polegała na walce 2 na 2 w stylu bokserskim. Cały event dokonał się w budynku siłowni w Los Santos na dzielnicy Conference Center. Na gali zapisało się 16 par, czyli 32 osoby, niektórzy nie zjawili się na wyznaczony termin, który był planowo o godzinie 20:00, lecz nie przeszkodziło to w prowadzeniu gali przez włodarzy. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca była kwota w wysokości 40.000 PLN, a za zajęcie drugiego miejsca 30.000 PLN. Na samą galę zjawiło się mnóstwo graczy, którzy chcieli obejrzeć walki oraz obstawić kto wygra. Pierwsze walki zaczęły się około godziny 20:10, gdzie była to rozgrywka, na której nie dało się nikogo obstawić, gdyż były to tylko eliminacje do późniejszych etapów. Rundy toczyły się szybko, ponieważ po kilkunastu minutach można było przejść do drugiego już etapu całej gali. Od teraz publiczność mogła obstawiać swoje pieniądze na parę, która ich zdaniem wygra. Na obstawianie mogliśmy wydać tylko od 1.000 PLN do 30.000 PLN. Osoby, które dobrze obstawiły na daną parę, otrzymają pieniądze do 72h z odpowiednim przelicznikiem, który mógł wynosić nawet do ośmiokrotności postawionej kwoty. Kolejne minuty mijały i byliśmy coraz bliżej rund finałowych. Przyszedł czas na półfinał, gdzie zmierzyli się @BartuSSSS- oraz @RemV z @zloty113 i @Sheeker. Była to bardzo emocjonująca walka, ponieważ dotąd @zloty113 przezwyciężał wszystkie osoby, które próbowały sił na niego w klatce, lecz w tej walce było inaczej, @BartuSSSS- go pokonał, widzowie byli już pewni wygranej 1 drużyny, lecz do ringu wszedł @Sheeker, pokonując 2 przeciwników z rzędu razem ze @zloty113 przeszli do walki finałowej. Po chwili ruszyła kolejna walka półfinałowa, gdzie do jednego narożnika zaproszono @thc.4wB oraz @Major-z-Bombasu gdzie do drugiego narożnika ustawili się @Pantosz oraz @Kondek69, w przypadku tej walki zwycięsko wyszli @Pantosz, oraz @Kondek69 przechodząc do finału. Po krótkiej przerwie zaczęła się walka finałowa, @zloty113 oraz @Sheeker zmierzyli się razem przeciwko @Pantosz, oraz @Kondek69. Walka się zaczęła, po kilku potężnych ciosów zapadł werdykt ogłaszający, iż @Pantosz oraz @Kondek69 niestety zajęli drugie miejsce, a @zloty113 i @Sheeker wygrali całą galę, zajmując pierwsze miejsce oraz nagrodę główną. Gratulacje! Po całej gali udało nam się przeprowadzić kilka krótkich wywiadów, z którymi możecie się zapoznać poniżej. M - Mefju4 S - Sheeker - jeden ze zwycięzców wczorajszej gali M: Witam, z tej strony Redaktor Specjalista Mefju4 z Redakcji 4Life News, czy chcesz odpowiedzieć na kilka pytań? S: Witam, jasne. M: Jakie są odczucia po walce? S: Szczerze to jestem zadowolony z przebiegu walki. Walczę praktycznie co galę, więc już teraz podchodzę do tego ze spokojem, co ma być, to będzie. To był mój trzeci finał, z którego drugi wygrany, zawsze to fajne uczucie, lecz gratulacje również dla przeciwników. M: Co sądzisz o walce drugiego kolegi? S: Uważam, że jak na jego pierwsza gale to poradził sobie bardzo dobrze - świadczy o tym między innymi to, że sam doszedł do półfinału - moja 1 walka była dopiero od półfinału. M: Czy dalej będziecie uczestniczyć w takich eventach w tym samym składzie? S: Ja od siebie na pewno będę dalej walczył na galach, czy w tym składzie to nie wiem, zależy to również od drugiej osoby. Z mojej strony bardzo chętnie zawalczę ponownie w tym składzie, lecz nie wykluczam walki z inną osobą. M: W takim razie dziękuję za udzielenie wywiadu oraz gratuluję wygranej dzisiejszego eventu, widzimy się na kolejnym! S: Dzieki również, pozdrawiam i do zobaczenia. M - Mefju4 P, K - Pantosz oraz Kondek69 - posiadacze 2 miejsca M: Witam, z tej strony Redaktor Specjalista Mefju4 z Redakcji 4Life News, czy chcecie odpowiedzieć na kilka pytań po walce? P: Jasne. M: W takim razie, co sądzicie o całej gali, jakie były odczucia podczas waszych walk? P: Generalnie gala nam się bardzo podobała, była fajna, chociaż porażka była nie smaczna, ale jest 2 miejsce. Praktycznie wraz z Kondek69 nie ''trenowaliśmy,, do walki. Co najśmieszniejsze jest to, że Kondek dosłownie 10 minut przed rozpoczęciem się gali nauczył się bić, a ja coś nie coś potrafię. Gala pod względem organizacji bardzo fajna tylko brakowało pod koniec ludzi a tak to bardzo dobrze. M: Czy jest coś, co chcielibyście poprawić w następnych walkach? K: Myślę, że nie, był to mój pierwszy debiut i w dodatku przygotowania trwały około 5 minut, a co do Pantosza myślę, że pokazał się dobrze jak na poprzedniej gali XIV 1VS1. Przeciwnik był po prostu lepszy. M: Czy będziecie uczestniczyć w takich następnych eventach? P: Jasne! K: Oczywiście. M: W takim razie gratuluję zajęcia 2 miejsca na dzisiejszym evencie oraz życzę powodzenia na kolejnym! M - Mefju4 R - RIPSONx - właściciel biznesu 4FIGHT oraz organizator gali M: Cześć, Redaktor Specjalista Mefju4 z tej strony. Chciałbym zadać kilka pytań. R: Proszę bardzo. M: Ile zajęło wam zorganizowanie całej gali? R: Cała gala względem technicznym to dla nas godzina roboty, przygotowanie całego ringu, stylu walki, biletów na strefę VIP oraz nasze wewnętrzne rzeczy. M: Jak przebiegła cała gala? R: Wszystko przebiegło zgodnie z planem. M: Jesteście zadowoleni z przebiegu całego eventu? R: Frekwencja graczy nie należała do rekordowych, ale jesteśmy zadowoleni z zainteresowania graczy naszym eventem. M: Liczyliście na większą liczbę osób? R: Zawsze liczymy na więcej osób, więcej ludzi na naszym evencie równa się większą dla nas motywacją do dalszego działania. M: Myślę, że skończyły mi się pytania, dziękuję za wywiad. R: Dzięki. Autoryzował: @Sheeker -
Zapraszam do super biznesu
-
4Life News - Wyniki Plebiscytu Miesiąca Luty 2023
Mefju4 odpowiedział(a) na tsygankov temat w Archiwum Plebiscytów
Gratki wygranym -
Witajcie, drodzy czytelnicy! Z tej strony Starszy Redaktor @Mefju4 z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam Was do przeczytania wywiadu z Inspektorem Naczelnym @M1CH4K M - Mefju4 M1 - M1CH4K M: Witam, z tej strony Starszy Redaktor Mefju4 z Redakcji 4Life News. Czy jesteś chętny udzielić mi wywiadu? M1: Witaj! Oczywiście. M: Super, więc może na początek, opowiesz coś o sobie? M1: Mam na imię Michał. W grze szerszemu gronu znany jako M1CH4K. Mam 25 lat oraz mieszkam w województwie Warmińsko-Mazurskim. Na co dzień pracuję jako magazynier w zakładzie zajmującym się elektryką samochodową. W wolnej chwili lubię jeździć samochodem, gotować oraz zagrać sobie w gry komputerowe. Interesuję się motoryzacją oraz serią Grand Theft Auto. M: Skąd dowiedziałeś się o serwerze 4Life, jak wyglądały twoje początki? M1: O serwerze dowiedziałem się dzięki jednej osobie na YouTube którą oglądam już od dłuższego czasu, obejrzałem jeden odcinek i postanowiłem też na nim zagrać. Po obejrzeniu filmu u tej osoby od razu zainstalowałem MTA, wyszukałem serwer w wyszukiwarce serwerów, wszedłem na niego, założyłem konto w grze i tak zacząłem sobie na tym serwerze grać. Początek był trudny jak to dla każdego nowego gracza, nie wiedziałem, od czego mam zacząć. Gracze powiedzieli, żebym najpierw zrobił prawo jazdy Kategorii B, więc zrobiłem prawo jazdy. Po skończonym egzaminie na prawo jazdy udałem się na magazyn w celu zarobienia pierwszej gotówki i zdobyciu odpowiedniej ilości LP, abym mógł pracować na innych pracach dorywczych. Praca na magazynie zajęła mi gdzieś parę dni, aż uzbierałem pieniądze na zakup pierwszego samochodu na serwerze "Manana". Po zdobyciu odpowiedniej ilości LP zacząłem pracować na kurierze oraz na lawecie, gdzie już pieniążki były lepsze i szybciej się je zarabiało. Po połowie roku paru znajomych, z którymi grałem, przekonało mnie do zakupu Punktów Premium, żebym mógł aktywować sobie konto premium. Po aktywacji konta premium moje zarobki wzrosły, przez co też postanowiłem kupować sobie pewne samochody oraz robić je według własnego gustu i tak robię to do dnia dzisiejszego. M: Obecnie na swoim koncie posiadasz prawie 3500 godzin przegranych w grze, czy żałujesz tego czasu spędzonego na serwerze? M1: Nie żałuję tego czasu spędzonego na tym serwerze, były momenty dobre, a zarazem też złe. Lubię grać w naszej społeczności. Poznałem dużo ciekawych osób, z którymi utrzymuję kontakt do dzisiaj. Postawiłem sobie pewne cele, które chciałbym zrealizować na tym serwerze, parę już zrealizowałem, lecz jeszcze kilka mi zostało. Obecnie mam prawie 3500 godzin, konto założyłem 26 marca 2020 roku więc gram tutaj prawie 3 lata, czy tyle godzin to dużo, czy mało w takim czasie ile gram to nie mnie to oceniać tak naprawdę. M: Aktualnie znajdujesz się we frakcji San Andreas Road Assistance na stanowisku Inspektora Naczelnego, jak tam wyglądają twoje obowiązki? M1: Ranga we frakcji, którą posiadam, jest najwyższą rangą pracowniczą. Dzięki niej mam możliwość dysponowania pracowników na niższej randze do wezwań od innych frakcji oraz mogę poruszać się pojazdami patrolowymi, a nie tylko lawetą. Osobiście nie korzystam z tych pojazdów patrolowych, ponieważ jak jestem lawetą i znajdę pojazd, który kwalifikuje się do odholowania na parking policyjny, to mogę ten pojazd zabrać sam oraz nie muszę czekać, aż inny pracownik do mnie przyjedzie, żeby zabrać ten pojazd. Jestem przyzwyczajony do jazdy lawetą, dzięki temu nie korzystam z pojazdów patrolowych mimo tego, że mogę się nimi przemieszczać. M: Jak wygląda twój aktualny majątek? M1: Posiadam obecnie 6 samochodów, a są to: moja wizytówka Alpha PFT, Bullet, Cheetah, Banshee, Buffalo DSD i Buffalo Elektryczne. Wszystkie samochody mam w takiej samej konfiguracji. Posiadam domek w FC, żeby mieć gdzie te pojazdy trzymać, trochę gotówki oraz pieniądze ze służby. Ciężko mi wycenić dokładnie cały mój majątek, ale na moje oko wynosi on gdzieś około 6-8kk PLN. M: Nie widzę, żebyś obecnie pracował w jakimkolwiek biznesie, czy planujesz kiedyś gdzieś dołączyć? M1: Pracowałem w biznesie Buildings4you, ale po 4 dniach odszedłem z tego biznesu, nie jest to biznes dla mnie. W przyszłości chciałbym spróbować swoich sił w biznesie 4FIGHT, lecz czas pokaże, czy kiedyś dołączę do tego biznesu. M: Widzę, że masz dosyć spory staż na serwerze. Czy myślałeś kiedyś nad dołączeniem do Ekipy Administracyjnej? M1: Myślałem nad tym, żeby spróbować dołączyć do Administracji naszego serwera, ale to są dalekie plany na minimum ostatni kwartał 2023 roku. Chciałbym kiedyś zobaczyć, jak to jest być w roli supporta, wierzę, że w niedalekiej przyszłości uda mi się to spełnić. M: Porozmawiajmy może teraz o życiu realnym, jakie masz hobby? M1: Moim hobby jest seria Grand Theft Auto. Zapewne w młodości kto grał w którąś z części GTA np. San Andreas, to podczas wykonywania misji fabularnych przewijał cut scenkę oraz przechodził do wykonywania misji (tak robiłem ja), przez co podczas fabuły wydarzało się coś, czego nie byliśmy świadomi, dlaczego tak to się stało. Dla przykładu z gry jak grałem, wiemy, że jest pewien moment w fabule, kiedy Big Smoke zdradził gang Grove Street Family, w dzieciństwie przewijałem scenkę, nie interesowało mnie to dlaczego Smoke zdradził swoich przyjaciół, przez takie pomijanie cut scenek straciłem dużo informacji, dlaczego tak się stało. Poza fabułą interesują mnie też Easter Eggi czy też niektóre budynki, wokół których gracze wymyślili mnóstwo mitów, dla przykładu jest świecący kościół w miasteczku Bayside Marina, który według graczy jest kościołem szatana, ponieważ są nim malowidła, które przedstawiają anioła z czarnymi skrzydłami. Różne są teorie na temat tego kościoła, moim drugim hobby jest motoryzacja, lubię jeździć samochodem, sprawia mi to frajdę, tak samo, jak pracowanie przy aucie, mam małą smykałkę do mechaniki, więc jakieś naprawy jestem w stanie wykonać samemu, a nie jeździć ciągle z każdą usterką do mechanika. Wiedzy mechanicznej nabrałem dzięki mojemu pierwszemu samochodowi, którym był Daewoo Lanos. Kupując ten samochód, rozpocząłem swoją przygodę motoryzacyjną. Mając go, nauczyłem się podstaw mechaniki typu wymiana klocków hamulcowych lub wymiana amortyzatorów, wahaczy czy sprężyn w kolumnie mcphersona. Gdy wykonałem w Lanosku serwis po zakupowy, to wybrałem się w trasę pod Fabrykę FSO w Warszawie, gdzie te samochody były produkowane oraz gdzie spotkałem parę osób, które poznałem w 2020 roku na Ogólnopolskim Zlocie Daewoo, kiedy zjeżdżali się miłośnicy tych samochodów z całej Polski. Niestety Lanoser 2 lata temu został oddany na złom, ponieważ mocno się zgruzował przez 2 lata mojego użytkowania, nie był w idealnym stanie, niestety te samochody to były takie zgnilaki, ale na pierwsze auto mogę ten samochodzik śmiało polecić. Teraz jeżdżę innym samochodem i zacząłem jeździć na różne spotkania motoryzacyjne, ostatnim wydarzeniem, na jakim byłem, to był Illegal Zone na torze w Modlinie. Po drodze mijałem fabrykę FSO przy ulicy Jagiellońskiej w Warszawie i postanowiłem sobie podjechać i sobie popatrzeć na nią. Mimo że Lanoska już nie mam, to jeżeli chodzi o moją przygodę motoryzacyjną, to miejsce jest dla mnie bardzo ważne. M: Czy masz jakieś największe marzenie bądź cel w życiu, którym chciałbyś się z nami podzielić? M1: Bardzo trudne pytanie. Nie mam największego marzenia. Na pewno chciałbym ze swoją kobietą stworzyć szczęśliwą rodzinę oraz być razem z nią szczęśliwy, oraz nabyć samochód, który jest moim marzeniem, a mianowicie AUDI RS3 8Y. M: Grasz w jakieś inne gry poza MTA i GTA SA? M1: Oczywiście, kilka miesięcy temu dowiedziałem się, że Farming Simulator 2013 obchodził 10 lecie od premiery. Z sentymentu do tej gry, że dużo w tą grę grałem, to grywam sobie, wspominając czasy, kiedy grałem w to, mając 15 lat. Również gram w Gas Station Simulator, GTA 4, The Ballad Of Gay Tony oraz The Lost And Damned. M: Jaki jest twój ulubiony rodzaj muzyki? Masz jakiegoś ulubionego wykonawcę? M1: Słucham Hip Hopu, Rapu oraz tego, co wpadnie do ucha i mi się spodoba. Nie mam ulubionego wykonawcy. M: Jeślibyś dostał 1.000.000zł w prawdziwym życiu, co jest pierwszą lepszą rzeczą, którą kupisz i dlaczego? M1: Napewno bym sobie wybudował dom jednorodzinny, a jeśli nie dom to bym sobie kupił auto, które jest moim marzeniem, a mianowicie Audi RS3 8Y. M: Chyba skończyły mi się pytania, więc takie na koniec, czy chciałbyś kogoś pozdrowić? M1: Oczywiście, pozdrawiam wszystkie osoby, z którymi gram na co dzień na serwerze, frakcje SARA oraz @Yellowstone @Hirek2 @_Gonzalez_ @pozi. @Bl4ck11.^ @carbonex @!San! @DawiSS* @Kartun.exe @Emialski @SoBcZi.* @drimszu @Kryszka @KacperG12 @Patrych235 @maciejka47 @JAGUARR111 @Skrzattt* @IwanMaster @Majeczka* @Jacobex oraz Ciebie @Mefju4 M: Dziękuję za pozdrowienia, również pozdrawiam cieplutko, a więc dziękuję ci za udzielenie mi wywiadu oraz za poświęcony czas. Autoryzował: @Sheeker
-
Witajcie drodzy czytelnicy w kolejnym wydaniu Aktualności z Serwera w wykonaniu Redakcji 4Life News. Mamy nadzieję, że dzisiejsze wydanie przypadnie Wam do gustu oraz będziecie wyczekiwać naszych następnych publikacji. Zapraszamy do przeczytania dzisiejszego wydania Aktualności z Serwera! Aktualizacje serwerowe. Dnia 23.02.2023 otrzymaliśmy nową podmiankę pojazdu marki Vapid Merit. Informacje z frakcji. Dnia 19.02.2023 pojawiły się wyniki do Szkoły Ratownictwa Medycznego, wszystkim osobom, które otrzymały szansę, serdecznie gratulujemy. Następnego dnia dla frakcji San Andreas Medical Department zostały zaktualizowane następujące rzeczy: nosze pokładowe do Helikopterów Maverick, aktualizacja pokoju lekarskiego oraz zmiana pojazdów zarządowych. Więcej informacji tutaj: Zmiany frakcyjne oraz informacje ogólne od Zarządu San Andreas Medical Department. --------------------------------------------------------------- W dniu 20.02.2023 wystartował nabór do San Andreas Road Assistance. Zamknięcia doczekał się 25.02.2023. Rekrutacja do San Andreas Road Assistance 'Luty 2023 Informacje z biznesów. Dnia 24 lutego wystartowała rekrutacja do biznesu Buildings4You. Zainteresowani mogą składać podania tutaj: Rekrutacja Buildings4you | Luty 2023 Tego samego dnia zostały ukazane wyniki do 41.St Mechanized Infantry Division. Gratulujemy i życzymy powodzenia. Wyniki Naboru do Sił Zbrojnych SA - 41.St Mechanized Infantry Division Luty 2023 --------------------------------------------------------------- 25 lutego ogłoszono zapisy na galę 2vs2 organizowaną przez biznes 4FIGHT. Więcej informacji poniżej: [Event] XIV Gala 2vs2 Wyjątkowe konto premium WOŚP. Specjalne konto WOŚP doczekało się właściciela. Został nim gracz @Sylwester_WZ111QL. Cała kwota w wysokości 3450zł została przekazana na fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy za przeczytanie kolejnego wydania Aktualności z Serwera od Redakcji 4Life News. Zapraszamy do dalszego śledzenia kolejnych Aktualności z Serwera!
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
4Life News - Plebiscyt Miesiąca Luty 2023
Mefju4 odpowiedział(a) na tsygankov temat w Archiwum Plebiscytów
1. Najlepszy Support: Nominowani: @$Damixpl$ @DAWCIX47 @ZgReD_eK @Krzychu. @Sheeker 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Argen @Ksiadz_Natan @Polixon 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Artizo @Kumi 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Kubula @Princessa* 5. Najlepszy: Administrator RCON Nominowani: @Bilu.sus @LuKi16 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Polixon 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @M1CH4K @DAWCIX47 @s1zu @Argen @Artizo 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 4life news 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: Wszyscy redaktorzy 11. Najlepszy Lider: Nominowani: @Blender. 12. Najlepsza Organizacja: Nominowani: The West Side 13. Najbogatszy Gracz: @andi. @bonit. @elita_1337 14. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Mister.cj 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Pojazdy DSD -
Witam wszystkich czytelników, z tej strony Starszy Redaktor @Mefju4 z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam was do przeczytania wywiadu z Supportem @ZgReD_eK M - Mefju4 Z - ZgReD_eK M: Cześć, z tej strony Starszy Redaktor Mefju4 z Redakcji 4Life News. Czy jesteś chętny odpowiedzieć mi na kilka pytań? Z: Cześć! Jasne, pytaj śmiało. M: Okej, więc może na początek, opowiesz coś o sobie? Z: Na imię mi Jakub, niedawno wybiło mi 22 lata. Pochodzę z niewielkiego miasta na pomorzu, jestem byłym uczniem technikum, byłem na profilu Technik Informatyk. Aktualnie pracuje jako konserwator budynku biurowego, a w wolnym czasie uwielbiam gotować/eksperymentować w kuchni. Swojego czasu startowałem też w amatorskich wyścigach rowerowych. Kiedyś sklejałem też modele, niestety brak czasu i odpowiedniego sprzętu nie umożliwia mi na dalsze modelowanie, ale jedno się nie zmienia, mianowicie militaria. Zawsze to było moje hobby i interesuje się tym aż po dziś dzień. M: Skąd dowiedziałeś się o serwerze 4Life, jak wyglądały twoje początki? Z: Kiedyś grywałem na różnego rodzajów serwerach RPG na platformie SA:MP, głównie z nudów. Ponad rok temu chciałem wrócić na jeden z takich serwerów, lecz niestety był on już "zlikwidowany". Postanowiłem przejść z wcześniej wspomnianego SA:MP na MTA i wtedy serwer 4Life polecił mi @Morfil . To dzięki temu panu o wiele szybciej zrozumiałem zasady panujące na serwerze, dzięki czemu mogłem o wiele szybciej rozwinąć skrzydła. M: Aktualnie na swoim koncie posiadasz ponad 1934h godzin przegranych na serwerze, czy żałujesz tego czasu spędzonego w grze? Z: Nie żałuje ani sekundy. Poznałem na serwerku wiele wspaniałych osób, z którymi rozmawiam oraz utrzymuję dobry kontakt aż po dzień dzisiejszy i nie zamieniłbym tego na nic innego. M: Obecnie znajdujesz się we frakcji San Andreas Road Assistance na randze Koordynator, jak tam wyglądają twoje obowiązki? Z: Wyższa ranga dodaje mi jedynie opcję dysponowania rang niższych do wezwań oraz możliwość poruszania się pojazdem patrolowym. Natomiast sama służba nie jest niczym trudnym i niemożliwym do nauczenia. Jeżdżę na wezwania gdzie mam możliwość pomóc innym graczom, gdy na przykład skończy im się paliwo. Wykonuje też rozmaite i ciekawe RP, które nie jeden już gracz na pewno miał okazję zobaczyć. A w chwilach "wolnych" sprawdzam, czy każdy ma opłacony pojazd na płatnych parkingach M: Czy chciałbyś nam powiedzieć, jak wygląda twój aktualny majątek? Z: Jasne, ale ciężko mi będzie to określić do dokładnej kwoty. Posiadam tylko jeden pojazd z FullTune i jest to merit. Natomiast co do reszty, są to trwające projekty, które czekają na swoją kolej, m.in. Feltzer DSD, Bullet, Burrito oraz Esperanto. Mam także zainwestowane pieniążki w GoldCarLeasing oraz niewypłacone pieniądze frakcyjne. Sumując wszystko, myślę, że z 5kk mogłoby być. M: Nie widzę, żebyś pracował obecnie w jakimkolwiek biznesie, czy planujesz kiedyś gdzieś dołączyć? Z: Na obecną chwilę nie zamierzam dołączać do biznesów, mimo że bardzo bym chciał. Jest to spowodowane brakiem czasu. Jednak nie wykluczam, że w przyszłości mogę zasilić szeregi jednego z nich. M: Aktualnie jesteś w Zarządzie organizacji Dirty Angels, jak tam wyglądają twoje obowiązki? Z: Myślę, że obowiązki są bardzo podobne jak w każdej innej. Rozpatruje wnioski w rekrutacji na forum, dbam o porządek oraz organizuje czy też pomagam w organizacji wszelakich eventów. Atmosfera jest bardzo pozytywna i bardzo się cieszę, że pełnię takie stanowisko. No i oczywiście polecam ją z całego serduszka nowym, jak i doświadczonym graczom. M: Jesteś świeżym Supportem w ekipie administracyjnej, jaka była twoja reakcja, na zostanie wybranym w wynikach? Jak się czujesz na tak odpowiedzialnym stanowisku? Z: Pisałem podanie po raz pierwszy i mimo że jestem graczem bezkonfliktowym czy też unikającym problemów, sądziłem, że nie dołączę do ekipy. Ku mojemu zaskoczeniu, zostałem wybrany i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Co do wykonywania obowiązków, to powiedzmy sobie szczerze, do perfekcji mi dużo brakuje . Każdy przecież jakoś zaczynał. Natomiast staram się wykonywać swoje obowiązki, czy też pomagać graczom tak dobrze, jak tylko potrafię. M: Odejdźmy może od tematu MTA, porozmawiajmy o życiu realnym, czy masz może jakieś największe marzenie, którym chciałbyś się z nami podzielić? Z: Uff, bardzo trudne pytanie. Nigdy jakoś nie marzyłem o niczym szczególnym. Kiedyś pracując w Danii, poznałem polskiego pilota samolotu typu "cargo" który lata nad górami w Norwegii i bardzo mnie zainteresował swoimi historiami oraz zdjęciami. Myślę, że bardzo fajną sprawą byłaby podróż właśnie do Skandynawskich gór i doświadczenia tych widoków na własnej skórze. M: Czy grasz w jakieś gry poza MTA? Z: Oczywiście, że tak, jestem fanem mniej czy też bardziej zaawansowanych symulatorów takie jak Euro Truck, BeamNG Drive i Arma III. Jeśli chodzi o inne gatunki gier, to w wolnej chwili pogrywam też w Sea Of Thieves oraz Tom Clancy's The Division 2. Dużo godzin spędziłem też w drugiej odsłonie Mafii, której fabułę czy dodatki wielokrotnie przeszedłem. Więcej wymieniać nie będę, bo moja biblioteka m.in. na Steam jest ogromna i zawsze znajdzie się coś, do czego chętnie wracam. M: Jaki jest twój ulubiony rodzaj muzyki? Masz może jakichś ulubionych wykonawców? Z: W mój gust nie jest jakoś ciężko trafić. Słucham chyba każdego rodzaju muzyki, od rap'u przez pop aż do rock'a. Nie trawię jedynie disco polo oraz death metal'u. W dzieciństwie słuchałem bardzo dużo zespołu heavymetalowego "Metallica" czy też "Rammstein". Na co dzień jednak preferuję polski oraz zagraniczny rap wykonawców m.in. takich jak: Reto, Quebonafide, Szpaku, Eminem. M: Jeślibyś dostał 1.000.000zł w prawdziwym życiu, co jest pierwszą lepszą rzeczą, którą kupisz i dlaczego? Z: Pierwsze co mi przychodzi na myśl to słowo "inwestycja". Wspólnie ze znajomym małymi kroczkami próbujemy od jakiegoś czasu otworzyć małą firmę, a 1.000.000zł bardzo by w tym pomogło . Natomiast jeśli chodzi o "pierwszą lepszą rzecz" to prawdopodobnie byłby to dom jednorodzinny gdzieś z dala od miejskiego ruchu. M: Myślę, że wyczerpały mi się pytania, to takie na koniec, czy chciałbyś kogoś pozdrowić? Z: No oczywiście muszę pozdrowić @Morfil, ponieważ to głównie dzięki niemu mogłem udzielić tutaj wywiadu. Chciałbym również pozdrowić osoby takie jak: @VeraX, @tyrkat404, @TKO_Hugokopter, @Radoo*, @Wantedmax, @MIKO23, @J0hnny_, @Magik_4, @Kumi, @MisiekplTeam, @PalGrom, @EloBenc6969, @HUbi_, @saiko, całą organizację Dirty Angels oraz pracowników frakcji SARA. Przepraszam, jeśli o kimś zapomniałem. Autoryzował: @Polixon
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Witajcie, z tej strony Redaktorzy @Mefju4 @Mlonskyy oraz @Exp0. z Redakcji 4Life News! Zapraszamy was do przeczytania poniższego artykułu o Policji w San Andreas, czy są oni poza prawem? Dnia 29 Stycznia do komendy głównej frakcji San Andreas Police Department wpłynęło zgłoszenie, o wejściu na teren Siedziby JRG 2, przez osobę nieuprawioną do tego. Została ona znaleziona w pomieszczeniu socjalnym. W stosunku do pracowników siedziby, jak i oficerów była agresywna oraz nie chciała współpracować. Po przyjeździe Funkcjonariuszy na miejsce zdarzenia, zastali osobę śpiącą w jednym z kilku łóżek. Podjęli próbę obudzenia, aczkolwiek bezskutecznie, dopiero po drugiej próbie, osoba bezdomna, obudziła się i wydawała się być zdezorientowana, ponieważ sądziła, że została zatrudniona przez pracowników SAFD jako pomoc sprzątająca. Po wielu próbach, w końcu udało się wyciągnąć bezdomnego z łóżka, po czym został on eskortowany do radiowozu. Od razu, gdy wszyscy wyszli z budynku, jeden z redaktorów zaczął zadawać pytania, co się stało oraz w jakim stanie jest osoba pojmana. Policjanci bardzo spieszyli się oraz nie chcieli dokończyć wywiadu, lecz udało się zdobyć odpowiedzi na kilka pytań. R - Redaktor F - Funkcjonariusz R: Witam, Sprawa dla reportera, Redaktor Matthew Scott. Czy byłbyś chętny odpowiedzieć na kilka pytań? F: Witam, Simon Smith, skoro musisz, to pytaj. R: Co się tutaj stało? Kim jest osoba wyprowadzana z budynku? F: Osoba wyprowadzana z budynku to bezdomny, który się tam zalęgł. Twierdził, że tam od zawsze mieszkał i sprzątał. R: Gdzie teraz udacie się razem z zatrzymanym? F: Aktualnie będziemy kierować się z zatrzymanym w stronę komendy głównej w Los Santos. R: Co się z nim stanie dalej? F: Słuchaj, mamy dużo na głowie, nie mam już czasu na udzielanie pytań, żegnam. Nasz redaktor nie był zadowolony z tej sytuacji, dlatego postanowił, że pośledzi radiowozy i sam się dowie, co zamierzają zrobić z zatrzymanym. Nagle obok Fort Carson wszystkie pojazdy SAPD się zatrzymały, jeden z funkcjonariuszy wysiadł i założył mu worek na głowę. Dzielny redaktor postanowił interweniować, wysiadł z pojazdu, wyciągnął kamerę oraz zaczął nagrywać całą sytuację, niestety wszystkie nagrania zostały zniszczone razem z aparatem, gdyż policjanci zaatakowali redaktora, postrzelili z paralizatora, również założyli worek na głowę, zakuli oraz wsadzili do jednego z radiowozów. Następnie wszystkie radiowozy znowu ruszyły, tym razem w stronę skał obok bazy wojskowej. Gdy tylko tam dojechali, wyszarpali pierwszego zatrzymanego z radiowozu, wrzucili do dziury, po czym oddali kilka strzałów, redaktora także wyciągnęli z pojazdu, posadzili na wózku inwalidzkim oraz z impetem wrzucili do dziury, oddając po tym kilka strzałów. Bezdomny oraz redaktor byli nieprzytomni od kilku minut. Gdy funkcjonariusze oddalili się od miejsca zdarzenia, kolejny redaktor, który został poinformowany przez pierwszego, wyszedł z ukrycia. Miał zamiar pomóc obydwóm poszkodowanym. Zawiadomił SAMD o całym zajściu, lecz chwilę później oficerzy wrócili na miejsce zdarzenia, gdyż zapomnieli zabrać z miejsca wózka inwalidzkiego. Redaktor, wiedząc, co się wydarzyło, zapytał, funkcjonariuszy, co się stało, w celu dowiedzenia się, czy powiedzą prawdę, oni odparli na to, że zapomnieli czegoś zabrać, po czym jeden z oficerów wyciągnął broń z kabury oraz przyłożył ją do brzucha redaktora, pociągnął za spust i trafił pociskami w brzuch redaktora. Na dobicie funkcjonariusz oddał parę strzałów w nogi. Następnie odkuli redaktora, który był na wózku oraz zrzucił go z niego. Wzięli wózek inwalidzki i udali się w stronę radiowozu, po czym go schowali. Po zakończeniu całej akcji policjanci postanowili pojechać na pączki. Na całe szczęście redaktor, który został postrzelony jako ostatni, przeżył. W ciężkim stopniu dotarł do szpitala, gdzie tam został operowany. Część zdjęć wyżej zostały właśnie zrobione przez niego, jak i cała tutejsza historia była z jego opowiadań. Szczególne podziękowania dla @Artizo, @Argen, @s1zu oraz @Kubula za odegranie świetnego RP, na którym cały materiał się opierał.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło