Skocz do zawartości

OwOc

Gracz
  • Postów

    1 573
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez OwOc

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. OwOc

    LOCK

    Odkąd pamiętam miałeś same najlepsze unikaty. Najpierw FCR 1.7 za 1.5kk, teraz to... Oferuje 100k!
  5. Najwyższa oferta w gotówce 2.9kk. W wymianie około 3kk.
  6. Model: Infernus (411)ID: 74136Pojemność silnika: 1.6 cm3Przebieg pojazdu: 20 kilometrów --> Nówka prosto z nowo powstałego salonu w Niemczech.Dodatki: Felgi i zapach samochodowy marki wunder baumCena: Oferty od 2.8kk (za tyle był w salonie).Coś od siebie: Polecam serdecznie SS’y:
  7. 1.5kk w gotówce od razu nie po sell żadnym
  8. Witam. Polecam znaleźć inny sposób na wbijanie reakcji, gdyż ten, który polega na oznaczaniu w poście wszystkich osób bez względu na to czy się je zna, czy też nie, jest nie odpowiedni, a wręcz irytuje. :) Pozdrawiam. 

    Edit: @japkooo. synu jabłeczny, kochamy Cie!

  9. Witam. Police Officer III+I OwOc . W tej sytuacji, według panujących zasad na serwerze zostałem pokrzywdzony ja. Wymusiłeś pierwszeństwo kiedy to ja poruszałem się droga z pierwszeństwem (autostrada). Tak jak wspomniałeś mi na pm nie jest to niestety serwer RP jak to poprawiałeś mnie w prywatnej wiadomości na serwerze. Widzę że jesteś świeżym graczem więc polecalbym Ci najpierw zapoznać się z wszechobecnie panującymi zasadami na serwerze, oraz wszelakimi regulaminami. Jeżeli nie będziesz czegoś wiedział moje pw stoi otworem i Ci chętnie pomogę. Natomiast wracając do skargi wychodzi tutaj twoja nieznajomość zasad panujących i to ja jestem pokrzywdzonym za taran według tych że zasad, a nie ty. Pozdrawiam, dobranoc.
  10. Najs mój domek się zwolnił ale turka z garażu oddawaj
  11. OwOc

    [S] Infernus 2.2!

    Dalej podnoszenie ofert o 10k raczej mnie nie zachęci do sprzedaży
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin