Skocz do zawartości

OwOc

Gracz
  • Postów

    1 573
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez OwOc

  1. Witam. Na wstępie wspomne ,że chodzi o gre Fortnite. A dokładnie battle royal. Gre reinstalowalem kilka razy uprzedzajac pytania. Wszystko działa dobrze ale gdy próbuje wyszukać lobby wyskakuje mi następujący komunikat : https://imgur.com/a/SNfIC Prosze o pomoc, szukałem pomocy na różnych forach ale nic nie znalazłem. Osobe która mi pomoże otrzyma nagrodę w postaci nie małej gotówki na serwerze mta4life.
  2. Biore udzial. " Fajny Domek"
  3. Manana kozak <3 I te lampy z rx7 <3. Prosze aby kolejne auto to był turek bo infek juz byl i jest sztoos !
  4. OwOc

    Do widzenia dez123 [*]

    Siemka dez. :/ Jak cos mamy kontakt wróć jeszcze!
  5. OwOc

    [KONKURS] 25ZŁ

    Przydaloby sie do gta v ktore chce kupic w empiku
  6. OwOc

    Telefon do 1000zł

    Iphone 5s 32 GB, iphone6 albo 6s mozesz znaleźć za tyle. Ale jeżeli wolisz androida to do 1000 zlotych najlepszy jest teraz samsung galaxy J5 2017 siostra kupila od jakiegos typa nie odpakowanego z gwarancja za 700 zl wiec najlepiej takiego szukać i nie kupowac w salonie.
  7. Nie ma problemu. Godze sie na wszystko
  8. Prosze oto link: http://mta4life.pl/topic/68332-wniosek-o-ub-na-serwerze-głosowym-mumble-qiu-ukarany-przez-baker/?fromsearch=1
  9. Nick z mumble: Qiu Powód zbanowania: przebywanie na sluzbach mundurowych nie bedac we frakcji /Miszczu5221. IP internetu, na który został nałożony ban: moge podac pw Nick admina banującego: Baker Opis bana: No cóż każdy wie jak było, wbilem na sluzby chociaz nie bylem w żadnej frakcji mundurowej. Coś od siebie: Przepraszam za całą sytuacje i obiecuje ,że takowa się juz nigdy nie powtórzy 30 dni zgodnie z umową odczekalem i bardzo przepraszam, a zarazem prosze o UB
  10. Moja propozycje znasz. I doplace Ci 70k
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. A poprosze jakiś awatar Ale taki ze jak ktos go zobaczy to reakcja oczysiscie: WOW! Jak bedzie kozak zaplace.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Namiś.... Dziękuje Ci za wspaniałe czasy, grę, oraz odwalanie Jesteś spoko mordą, a zresztą zawsze nią byłeś. Szkoda ,że musisz odejść, ale "na każdego przyjdzie pora..." Do zobaczenia Namikozaur /OwOc
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Sultan 2.2 ft i doplata pw.
  22. OwOc

    @C!

    Za bulleta sultan 2.2 ft i doplata:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin