Chcialbym prewiona gdyz mam tylko bulleta. Pewnie ktos powie "Jaki typo, ma bulleta, a chce prewiona." A wlasnie chce, chce miec czym pojeździć o tak sobie. Bez zmartwien ze rozwale itd. itd. Jezeli prewion trafi do mnie to bedzie utrzymywany w stanie salonowym, a nawet lepszym. Detaling bede robil co miesiac, a wosk z jego lakieru nie zejdzie. Tapicerka bedzie psikana specjalnymi preparatami, zeby skora z full opcji nie popękała. Klimatyzacja, oczywiscie dwu strefowa bedzie nabita caly czas, turbina 1.6 bedzie regenerowana co 100k km przebiegu. Oliej nie bedzie jakis byle jaki... Bedzie to Motul odpowiedni do silnika, tez bedzie zmieniany co 20k km przeb. Felg nie omine. Beda czyszczone, a opony najlepsze bo te z robotem, a zimowe beda mialy stalówki. Radio wymienie na jakiegos soniaka, galke zmiany biegów wymienie na sportowa, a kierownice na dakarowa.
To tyle, to moj plan na prewiona.
Pozdrawiam.