Skocz do zawartości

NVXER

Gracz
  • Postów

    1 219
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez NVXER

  1. Louie, Louie, Louie

     

    1. deluXe

      deluXe

      Lepiej pokaż jak na skrzypcach grasz solówe

    2. AdaSkoo

      AdaSkoo

      nie zmuszaj chłopaka jeśli nie chce to nie jest twój prywatny murzyn 

    3. deluXe

      deluXe

      XDDDDDD

      Ty jak zwykle nie w temacie ale "nie wiem, więc się wypowiem"

    4. AdaSkoo

      AdaSkoo

      deluXe nie żeby coś ale z ciebie się robi drugi Tobiasz wszędzie ciebie pełno.


      Na pewno Tobiasz będzie z siebie dumny że zostawił tu nam takiego potomka. 

    5. NVXER

      NVXER

      ale nie spinac sie, muzyczkie wyslalem to se posluchac ino a nie (no i fapke mi zostawic)

  2. pieeeeeeeeeekny liść 

    1. LuKi16

      LuKi16

      Zgodzę się z tą wypowiedzią 

    2. NVXER

      NVXER

      zara fota new tatoo na ig piekna sprawa 

    3. Wiesi3k.NpS
    4. AdaSkoo

      AdaSkoo

      liść marihuany czy liść klonu ? 

    5. NVXER

      NVXER

      @Wiesi3k. wiem wiem, tobie go sprzedam ;D 

  3. NVXER

    Screeny z innych Gier :>

    @Wiesi3k. @LuKi16 @4Ever.
  4. Wszystkiego najlepszego meeeeeen!

    1. DanieK

      DanieK

      Dziękuję kozaku totalny

    2. DanieK

      DanieK

      Dziękuję kozaku totalny

  5. NVXER

    Oficjalne odejście KRISU

    Żegnaj Krystynka ;vv. Zawsze będę pamiętał jak się ciskaliśmy na mumblu Powodzenia stary w życiu. Ps. Nie sprzedawaj ruskich XD
  6. generalnie jeśli ktoś nie wie to na epicgames.com darmowe giereczki są, do 26.10 trylogia batman arkham i trylogia lego batman :) 

    1. Drasiek

      Drasiek

      Ua to ja dodam od siebie. Jest gta SA za darmo jak pobierzesz rockstar lancher ;)

    2. Teddy.

      Teddy.

      Gry z serii lego są kozak, pamiętam jeszcze jak około 5 lat temu na xboxie 360 pykałem w lego Marvel's

    3. NVXER

      NVXER

      moimi pierwszymi byly star warsy :D jak juz mowa o lego, teraz to takie meh you know

       

  7.  

    1. Drasiek
    2. NVXER

      NVXER

      wuja nukser wie co dobre 

    3. Drasiek

      Drasiek

      Naajak 

      A lee sin na midzie też dobry :D

       

  8. NVXER

    Screeny z innych Gier :>

    kilka randomowych akcji z @Wiesi3k.
  9. polecam na dobrych głośnikach/słuchawkach :) 

  10. NVXER

    Screeny z innych Gier :>

    z nagrania gopro a tu @Wiesi3k. próbował zaparkować *nie udało się*
  11. NVXER

    Screeny z innych Gier :>

    jakaś tam robota na Wschodniej (swoją drogą pomagier potrzebny bo z @Wiesi3k. sobie rady nie dajemy ;v)
  12. na na nananaa

    1. s383k

      s383k

      life is life na na nananaa

  13. standardzik, najlepszy na mumbel chociaż bywało lepiej ;v
  14. AAAAAAAAAAAAA

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Stuba

      Stuba

      Jego ręka to taka maczuga przecież, w trailerze było wiadać :O 

    3. Stuba
    4. BosSmaN.

      BosSmaN.

      powiem tam 1/4 sezony były dobre reszta to zniszczyli

    5. Stuba

      Stuba

      "PIERWSZE NAJLEPSZE SEZONY, RESZT TO gó**o" 

      Znalezione obrazy dla zapytania braindead meme

    6. NVXER

      NVXER

      no widzisz śruba, znajda się tacy xD 

  15.  

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. NVXER

      NVXER

      polecam ta opcje soł macz 

    3. TARGET.

      TARGET.

      oooo dzieki byq bedzie korzystane

    4. NVXER
    5. TARGET.

      TARGET.

      ano kiedys slyszalem o tym jest na firefoxa to git dzieki mordo w koncu moge sluchac muzyki jak czlowiek xd

    6. NVXER
  16. 1. Najlepszy Supporter/ka: @DanieK @4Ever. 2. Najlepszy Administrator/ka: @Wiesi3k. @AcoreQ 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @Lukasz1393 4. Najlepszy Biznes: 4Fight 5. Najlepsza frakcja: SAPD  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Teddy. 7. Najlepsza Organizacja: Amigos 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @ENOMEK
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin