Skocz do zawartości

NVXER

Gracz
  • Postów

    1 219
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez NVXER

  1. Nick z serwera: NVXER Nick używany na Mumble: .Nuxer Ilość godzin przegranych na serwerze: 1500 około Nazwa kanału: Nuxer Nazwa podkanałów: League of Patologia / Rozmówki Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak (hasła wyśle na pw) Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: będzie używany codziennie Coś od siebie: Siema
  2. siemanko https://store.ubi.com/eu/game?dwvar_56c4947a88a7e300458b45d6_Platform=pcdl&pid=56c4947a88a7e300458b45d6&edition=Standard Edition&source=detail bierzcie i grajcie w to wszyscy to jest bowiem giereczka za friko oby wam sluzyla, pozdrawiam
  3. NVXER

    Screeny z innych Gier :>

    trzeba zapas dla krówek zrobić
  4. ciekawe czy logo 4life jest chronione prawami autorskimi
  5. Halo? Czy ktoś tam jest? Mayday czy ktoś mnie słyszy?

  6. zapraszam do obstawiania walk FAMEMMA3 link nizej

     

  7. zdrowia, szczęścia, pomarańczy

    niech ci goła baba tańczy

     

    sto lat fixidus 

  8. no i cyk kaszana poszla

    swoja droga zapraszam do obstawiania walk FAMEMMA3 - link nizej 

     

    1. Stuba

      Stuba

      Co sie stało dokłądnije ?

    2. NVXER

      NVXER

      sprawdź sam ;D 

       

  9. NVXER

    Teraz To Dowalił. . .

    @Brodaty.* to tam lubi megafony i inne /// Tak - Ty!
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. 1. Najlepszy Supporter/ka: @AcoreQ @rvbnx  2. Najlepszy Administrator/ka: @Wiesi3k. @ENOMEK @Brodaty.* 3. Najlepszy RCON/ka: @Lukasz1393 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: (Wszystkie biznesy) 5. Najlepsza frakcja: SAPD  6. Gracz non stop grający na serwerze: 7. Najlepsza Organizacja:  Amigos 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: JA 9. Eventowiec miesiąca: 10. Najlepszy pracownik Frakcji: JA 11. Najlepszy prezenter: 12. Najlepszy Redaktor: 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": tez JA 14. Najlepszy tuner: 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: na pewno nie ograniczenie przy spawnie xd a tak serio nowy system teleportow (blipow) 16. Najlepsza praca na serwerze: lawetki 17. Przegryw miesiąca: @ENOMEK 18. Najbogatszy Gracz: Głos odrzucony// Zastępca Dyrektora @Qumik
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. NVXER

    Players vs Staff

    20 i leno paleno
  15. NVXER

    Screeny z innych Gier :>

    @Wiesi3k. to jednak fenomen, spotkania z kumplami spod sklepu chyba nie idzie mu na dobre xD // @Yoshimitsuu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin