Skocz do zawartości

NVXER

Gracz
  • Postów

    1 219
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez NVXER

  1. NVXER

    Masz czy nie?

    nooo, maverikiem latam do pracy masz wkretarke?
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. NVXER

    Zmiana Wyglądu MTA

    wsm to jest to "nowe" poprzednie tlo logowania na 4lfie wiec
  4. smacznego karpia ;D

     

  5. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Rycha. 2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @kalahim 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @Lukasz1393 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4cardealer 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: sapd 6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Wiesi3k. 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: deew 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @wojtas172 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: (Wszyscy supporterzy oraz administratorzy) 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @SebeQ. 11. Najlepszy prezenter: Nominowani: (Wszyscy prezenterzy) 12. Najlepszy Redaktor: @FragusS 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @Vesp3r 14. Przegryw miesiąca: @TheMistrzuu*
  6. kurde a myslalem ze bede najlepszy łesper do nastepnego msc
  7. NVXER

    Pochwal się grą w kasynie!

    19 Marca 2016, 11:07 Nuxer 6261 BRAK Stawka: 12 800,00 PLN Wygrana: 0,00 PLN 29 Lutego 2016, 2:22 Nuxer 6261 BRAK Stawka: 200,00 PLN Wygrana: 12 000,00 PLN 29 Lutego 2016, 0:55 Nuxer 6261 BRAK Stawka: 200,00 PLN Wygrana: 12 000,00 PLN 20 Lutego 2016, 1:29 Nuxer 6261 BRAK Stawka: 200,00 PLN Wygrana: 12 000,00 PLN pozwolilem sobie pominac 30 stron przegranych gier
  8. NVXER

    Screeny z innych Gier :>

    Akcja libacja z @Axidus*
  9. NVXER

    Darmowy prezent

    3 infki, 5 turkow i 2 bullety
  10. w tym dialogu od ralpha wyraznie "powiedzial" ze maksymalnie osoba "DeltaSzon" zaladowal 4106 kg
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. czy gdy wyjdziemy z serwera po oddaniu ciężarówki do mechanika, zarobione pieniądze nam przepadają czy można je odebrać po ponownym wejściu?
  13. NVXER

    Screeny z innych Gier :>

    @ciacho191 się rozmnożył
  14. NVXER

    Screeny z innych Gier :>

    dowóz nasion i nawozu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin