Skocz do zawartości

ndx

Gracz
  • Postów

    66
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ndx

  1. ndx

    @LOCK

    Model: Bullet ID: 69242 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 15k Dodatki: stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (STUDZ1AN), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), LPG 75, 3xklucze Cena: offy 1kk+ Coś od siebie: szybka fura co więcej mówić SS’y:
  2. ndx

    KUPIE CHEETAHA

    Model: Cheetah Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: nie istotny Cena: do dogadania Dodatki: jakieś kox lampy najlepiej Coś od siebie:
  3. Model: coś fajnego Pojemność silnika: 2.2 of kors Przebieg pojazdu: nie istotny Cena: 1.2kk Dodatki: buda, koła, upy, lampy no i żeby skręcał i hamował i będzie luksus Coś od siebie: czekam na offy
  4. Model: Sentinel Combi ID: 25239 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 18k Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1078), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (PO RWANY), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), LPG 75, dodatkowy klucz Cena: offy Coś od siebie: kozak fura FT bez nitra i baku na zajebiaszczych lampach SS’y: Dodam później
  5. ndx

    Sell Sultan 2.0 pft

    @Princessa* chciała kupić 2.0
  6. tupak na propsie tak o

    1. !HIZU!

      !HIZU!

      bawara kosa nuta bardzo srednia

    2. ndx

      ndx

      Ty się nie znasz dzieciak

  7. Model: Senciak najlepiej kombiak Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: obojętne Cena: do dogadania Dodatki: pft lub ft Coś od siebie: j30+30
  8. Model: Senciak najlepiej kombiak Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: obojętne Cena: do 1.5kk Dodatki: może jakieś uni lampki or something Coś od siebie: j30+30
  9. Jakie życie taki rap jaka świnia taki schab. 3maj się
  10. Ile miłych ludzi nagle na forum i na serwerze XD Szkoda tylko, że na czas rekrutacji wszyscy tacy mili i pomocni.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. ndx

      ndx

      @AdziuUcziha* Ja buduję wokół niej PR
      Jestem w środku byku jak VR

    3. !HIZU!

      !HIZU!

      zawsze nie na czas rekrutacji XD

    4. ndx

      ndx

      @.HIZU.o matko bosko kogo ja widzę hizu czy to ty ? XDD

    5. !HIZU!
    6. ndx

      ndx

      @.HIZU. Na dc byś lepiej wbił a nie 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin