Skocz do zawartości

ndx

Gracz
  • Postów

    66
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ndx

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. ndx

    Pokaż swoją twarz

    Dziękuje za nominacje @AdrianMazdaLover . Na dole mój ryj. Nominuje @Limitowany* @Chmurawwk @Norbiwwk @Kissa;* @BochenYT @SH_Kraks123 @SH_Fonos* Pozdro!
  3. ndx

    SELL SENT STD NA ICE 1.6

    A co mi tam 400ka
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. STD 310k
  7. Model: Sentinel STD lub combiak Pojemność silnika: 2.0 najlepiej Przebieg pojazdu: do ustalenia Cena: zależy od fury Dodatki: PFT jakieś Coś od siebie: >>>czekam na offy <<<
  8. UPDATE V3:

    3 miejsce 20k - @Chudy_Gonzalez gratuluje odezwij się pv

  9. UPDATE KONKURSU:
    2 miejsce 30k - @[G.M]Fejdi gratuluje odezwij się pv
    3 miejsce 20k - @Asassyn17 wygrana nie ważna, ponieważ mnie nie obserwujesz :/
    Dzięki all za udział w konkursie <3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Majkelsonn
    3. Ticzek

      Ticzek

      3 miejsce dla mnie pozdro

    4. Shvq
    5. Asassyn2010PL

      Asassyn2010PL

      ;-; ja to zawsze mam szczęście nawet jak nie obserwuje to wygrywam ale tak nic nie wygrałem bo nie obserwuje

       

    6. Shvq

  10. Wyniki konkursu o 100k !
    1 miejsce 50k - @[RO4]XenonPL.
    2 miejsce 30k - @16cmv - wygrana nie ważna, ponieważ nie wykonałeś 3 punktów, aby wziąć udział w konkursie tzn. nie obserwujesz mojego profilu.
    3 miejsce 20k - @RetoQ - wygrana nie ważna, ponieważ dałeś więcej niż 1 komentarz, tym samym miałeś więcej % szans na wygraną.

    2 i 3 miejsce zostanie rozlosowane jeszcze raz.  <3

  11. Coś czułem ze tak będzie po tym jak dostawał ddosy
  12. ndx

    Konkurs o 100.000 PLN !!!

    Siema️! Mam dla Was mały konkursik o 100K ! Do wygrania jest 100 000PLN które będzie podzielone na 3 miejsca: 1. 50.000 PLN 2. 30.000 PLN 3. 20.000 PLN Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w konkursie? -Zostawić reakcję ❤️ po tym tematem - Pozostawić dowolny komentarz i oznaczyć w nim dwóch swoich najlepszych ziomków - Zaobserwować mój profil >>>Losowanie odbędzie się poprzez stronę RANDOM.ORG<<< Powodzonka ! >>> Wyniki zostaną opublikowane na moim profilu dnia 02.05.2021r. <<<
  13. Powodzenia all @TheNaturat.@Yamatashi@Chmurawwk
  14. ndx

    Konkurs o 40 000 PLN

    Powodzenia all @Yamatashi @Limitowany*
  15. Pv mam bulleta 1.6 na felgach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin