Skocz do zawartości

Baker

Gracz
  • Postów

    7 306
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    61
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Baker

  1. Baker

    Teraz To Dowalił. . .

    Imbecyl poziom Liga Legend
  2. SZACH to jest OOC anie OCC

  3. Tobiaszku zrozum że nie każdy życzy sobie abyś odpowiadał w jego statusie :))))))))))))))))

  4. Baker

    Akcje (/me)

    Jeszcze nich administracja to rozpatruje xDDDDDDDD ledwo nadążaliśmy z reportami a jeszcze jakieś me typu /me sprzedam perka sprawdzac by mieli xD
  5. Baker

    Akcje (/me)

    Krótki poradnik jak zyskać x lp w ~10 minut daje w spoilerze . Gratulacje, otrzymałeś x lp za świetną znajomość roleplayu. Sorry mistrzu, ale tak to by wyglądało.
  6. xassou ledwo Ci ub minęło a już jesteś sławny na serwerze :D

  7. Dla mnie i tak Virtusi wygrali ten mecz  Szkoda, że muszą podchodzić z drugiego miejsca

    1. Malentas

      Malentas

      Meczyk bardzo dobrze zagrany z obu stron

    2. SkouT

      SkouT

      Ta paka latająca ;x

    3. Krystex
  8. Troche tak Filipek>Bedopies

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. xyzu

      xyzu

      obaj ssą pałe #team_mlodszybrat

    3. NieKumaty

      NieKumaty

      #BiałasiTakNajlepszy , Filipek przy Białasie to nic .

    4. Thuglife!

      Thuglife!

      Filipek górą :D

      bedopies król gimbazy

    5. JeStEmKuBa
    6. Baker

      Baker

      I tak nie wiesz o co chodzi knx to nie komentuj mi moich statusów

  9. Baker

    Prace MapEditor mikosz

    Obie mapy quality są dodajcie je pliz 1 mapa wygląda jakby trąba powietrzna tamtędy przeszła i zrzuciła stacje w randomowe miejsce 2 mapa nie jest potrzebna. Chyba nie miałeś pomysłu tworząc ją.
  10. Czes hopaki i dziewczyny Potrzebuje kogoś, kto wykona PORZĄDNE logo dla biura detektywistycznego prowadzonego jako lspd. Ktoś chętny?
  11. Potrzebuje grafika! :) PW

  12. Baker

    Teraz To Dowalił. . .

    Gościu pisze o kozaczeniu w necie a sam zaprasza na mumbla XDDD
  13. XQ jeszcze ~4k postów :D

  14. Czes nukill kosiarek nie zapomne
  15. A pytor dalej skargi pisze xD co za typol klękajcie narody

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. StiCo

      StiCo

      Tobiasz gzie te skargi daj mi linka xD

    3. Duchnikovsky

      Duchnikovsky

      XDDD ten ziomek to jakaś parodia

    4. MoRobinson
    5. pytor

      pytor

      W czym masz problem że napisałem skargę, takie pytanie - skoro napisałem ją słusznie i nie chce nikogo ud****ć tylko typ mnie potraktował jak śmiecia od tyle ode mnie. Masz spine to sobie ją miej, tylko mógłbyś opinie dla siebie zostawić.

    6. Baker

      Baker

      Ciekawe czemu hehe

  16. na zbyku quwardzie serwerze czy jak to szło

  17. oj hrydziucha hrydziucha ale zesmy naodwalali nocami xD siemanderko kontakt masz jakbys cos potrzebowal
  18. Baker

    Military of San Andreas

    Nie wiem jak oni to prowadzili i po twoich słowach przerzuconych na odpowiedź, nie chciałbym tego wiedzieć. Mogę ci obiecać, że ja będę frakcję prowadził z należytym porządkiem.I będę godnie reprezentował frakcję na służbie oraz po za nią.Dziękuję za miłą wypowiedź W takim razie życzę wszystkiego co najlepsze. Jesteś jedną z bardziej ogarniętych osób, także myślę, że to wypali. Powodzenia!
  19. Baker

    Military of San Andreas

    Venzu fajna inicjatywa ale na tym serwerze nie da sie odgrywać z nikim. Tutaj kazdy gra dal wirutalnych pieniazkow i dla supporta. Rzadko kiedy zdarza sie akcja rp a frakcja militarna niestety by go potrzebowala, aczkolwiek życzę powodzenia w prowadzeniu jej. Mam nadzieje, że gdy dopuszcza frakcje na serwer nie bedziesz tego prowadzil jak kwazi i bombariera prowadzili gfsa
  20. Baker

    Papatki wszyscy :(

    Wyzwanie Bakera nie przeszło no cóż. powodzenia w życiu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin