Skocz do zawartości

Baker

Gracz
  • Postów

    7 306
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    61
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Baker

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Jak można marzyć o randze w grze? xd #sygnyzrekrunasupka

    1. hoskinpdw
    2. Smutny_Hrvdziu

      Smutny_Hrvdziu

      moim najskrytszym marzenkiem jes spotkac na ulicy enomka i powiedziec mu czes a on by mi powiedzial czes :)

    3. ENOMEK.
    4. hoskinpdw
    5. dobek

      dobek

      można w grze marzyć o randze

  3. Baker

    Idę w pizdu

    Wyjdz na dwor to jedyny ratunek dla ciebie
  4. To była ekipa :') Weterani i serwera i SAPD http://imgur.com/aTG7RbJ

    1. Norbi1478
    2. hoskinpdw

      hoskinpdw

      fajny avatar ciekawe od kogo

    3. BarteQ*

      BarteQ*

      Hehe, piękne czasy :')

    4. Lampi

      Lampi

      noi masz pszypał na dzielni

       

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Że tak zacytuje podanie - "2'letni stały gracz" a na koncie 200 godzin przegranych XD

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Powodzenia tym niebieskim co zielonym by chcieli zostać.

  9. Baker

    Teraz To Dowalił. . .

    mistrz jest tylko jeden
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. #idiotyzm miałem napisy wyłączone można zamknąć xD
  12. Siemson kupilem gta sa na steamie (odradzam poziom policji to zwiekszyli z 15 razy i wpiernicz jest dostac latwo na 2 poziomie poszukiwania ale nie o tym mowa). Napisy w grze spolszczyłem, ale w cutscenkach sie nic nie pojawia. Jakies sugestie?
  13. KIRGE XD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. PluszowY^
    3. AdiK..

      AdiK..

      No jak kirge nie rozwali to juz chyba nic nie rozwali wiec sie sprawdzi

    4. Lampi

      Lampi

      a co kirgo zrobil

       

    5. batycki

      batycki

      Kirge beta testerem XDDDDDDDDDDD

    6. KRISU.

      KRISU.

      to niezły tester 2fps XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  14. Jakie DLC do ETS 2 się opłaca kupić, a które omijać? (omijanie - syfiaste dlc)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. StiCo

      StiCo

      kup najlepiej skandynawie going east i vila france

       

    3. FuzzyPl

      FuzzyPl

      going east bardzo fajny jeśli chcesz dużo jeździć po Polsce, Skandynawia bardzo fajna, bardzo ładnie są zrobione drogi i cały teren, vive la france nie mam więc się nie wypowiadam, cabn accessories bardzo fajne można ozdobić kabine(bez modów), high power cargo pack też polecam dodaje dużo ładunków, a odradzam ci kupowania wheel tuning pack, bo naprawde dużo nie daje i jakoś to nie upiększa tira ;)

    4. KRISU.

      KRISU.

      Skandynawia polecam :D

    5. MrBloody

      MrBloody

      Skandynawia,te takie dziadostwa do srodka ciezarowki i tuning bodajże.

    6. batycki

      batycki

      going east i skandynawia

  15. Baker

    Odejście

    masz 30 dni wiecej bo bana mam XD
  16. Baker

    Odejście

    Myślałem że żartujesz :C
  17. Narka.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. PLEJSU.weed
    3. hoskinpdw
    4. PluszowY^

      PluszowY^

      jutro tez spróbuje sobie kosiarka pojezdzić xD

       

    5. pytor

      pytor

      pluszowy uważaj żeby mi w auto nie walnąć x-D

    6. PluszowY^

      PluszowY^

      znajde cie :) i ci zap******* w to auto :) tą kosiarka :)

       

  18. Baker

    Odejście

    Siemka. Decyzja o powrocie była podjęta bez zastanowienia. Skończyłem jak skończyłem. Mimo wszystko bardzo dobrze wspominam i wspominać będę ten serwer. Spędziłem na nim wiele, ale to wiele godzin. Serwer mi się przejadł, nie gra mi się tutaj tak, jak grało się w 2k16 w FBI czy SAPD. To nie to samo co było (bynajmniej na ten okres czasu). To co, nie będę wypisywał osób, z którymi mi się tu fajnie grało. SAPD, WEED - za dużo Was, a każdy i tak wie o kogo chodzi. Miałem jeszcze trochę posiedzieć, ale apelacji nie mam zamiaru pisać. Skoro dla ZbyKa za jazdę kosiarką a przy tym dobre bawienie się na serwerze wieczorkiem banicja na 30 dni to w porządku kara nie będę się sprzeciwiał a także żalił. Kiedyś się pewnie spotkamy jeszcze. 5!
  19. Baker

    Odejście

    Elo krulu, widzimy się niedługo
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin