A wiec witam was od kilku dni już się zastanawiałem i jednak podjąłem decyzję. Odchodzę, na wstępie chciał bym poinformować, iż na serwer od czasu do czasu wejdę. Dziękuje wam mile za spędzony czas byliście najlepszą ekipa do grania jaką kiedykolwiek miałem. Kilka osób : @XQward - Stary ty jesteś jak mój drugi brat. @ZbyK Dziękuje ci za tą szansę. @kalahim za**b**** człowiek. SAPD ^^ wiesz o co chodzi Nasze cesy, weroniczki, juleczki, marty, marcelinki itp Spoko ziomeczek @BarteQ* Wuchta wiary @Pari Wuchta wiary @BartekZRK Wuchta wiary
Spoko typek Wuchta wiary
@Hyak ":) @gibipl Ty seksiaku Fajną masz jamaszkę Kochany lagerze @Damianeg 3 fps'y @Norbi1478 Papież Myślę że to na tyle. S4, Bayo !