Skocz do zawartości

EpiK

Gracz
  • Postów

    1 372
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez EpiK

  1. EpiK

    @C

    Można lock, Sprzedane.
  2. EpiK

    @C

    170k i sprzedaje.
  3. EpiK

    @C

    Model: Buffalo V-Max: 215km/h Pojemność 1.8 cm3 Przebieg: 3400km Usterki: Trzymany pod kocem. Cena: 195k KT ID: 13259 Kolor: Szary Tuning: UP1,Licznik Zółty, Felgi Zielone, Wykrywacz fotoradarów Kolor świateł: Standard SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami:
  4. Typ:Kryjówka z garażem Lokalizacja: (np. San Fierro,Garcia) ID domku:145 Cena wynajmu (24h): (150PLN) Cena nieruchomości: (np. 20k.) Opis: Kryjówką jest bardzo świetna dobra lokalizacja, bardzo duży garaż SS'y:
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. 9. Wątki bez odpowiedzi od 5 dni będą zamykane, a następnie przenoszone do archiwum.
  7. 9. Wątki bez odpowiedzi od 5 dni będą zamykane, a następnie przenoszone do archiwum.
  8. EpiK

    Pożegnanie - Zuzanna123

    9. Wątki bez odpowiedzi od 5 dni będą zamykane, a następnie przenoszone do archiwum.
  9. 9. Wątki bez odpowiedzi od 5 dni będą zamykane, a następnie przenoszone do archiwum.
  10. 9. Wątki bez odpowiedzi od 5 dni będą zamykane, a następnie przenoszone do archiwum.
  11. 9. Wątki bez odpowiedzi od 5 dni będą zamykane, a następnie przenoszone do archiwum.
  12. EpiK

    Pierwsza edycja 4life'a

    9. Wątki bez odpowiedzi od 5 dni będą zamykane, a następnie przenoszone do archiwum.
  13. 9. Wątki bez odpowiedzi od 5 dni będą zamykane, a następnie przenoszone do archiwum.
  14. 9. Wątki bez odpowiedzi od 5 dni będą zamykane, a następnie przenoszone do archiwum.
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. skąd ja znam ten brak czasu xD nie wiem nie potraficie się przyznać że odchodzicie na inny serwer?
  17. EpiK

    Tymczasem o 1;20 w nocy...

    XD ~tego nie ograniesz ;>
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin