Skocz do zawartości

Wikox3

Gracz
  • Postów

    196
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Wikox3

  1. Model: Porsche 911 [ Comet ] V-Max: Około 205km/h. Pojemność silnika: 1.6 Benzyna + Gaz. Przebieg: Ponad 5.5k. Usterki: Brak Cena: Licytacja od 350.000 PLN ID: 5256 Kolor: Bordowy Tuning: UP1/UP3 , LPG, Licznik Zółty , Rejka 'PORSCHE1' , Atrapa Nitra, Dodatkowy Klucz, Felgi Malowane na siwo , Ogranicznik. Kolor świateł: Standard Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Wikox3
  2. ZR sprzedana Co do Vicka to jeszcze troszkę.
  3. Model: ZR-350 V-Max: 172km/h Pojemność silnika: 1.6 Benzyna Przebieg: 194k - Duży , lecz są tańsze naprawy i nie żałujemy sobie jazdy tym wozem Usterki: Przy ok 200k przebiegu będzie trzeba wymienić rozrząd. Cena: Licytacja od 100.000 PLN ID: 12275 Kolor: Czarny Tuning: Niebieski Licznik, Dodatkowy Klucz,Wykrywacz, Ogr, 2x Wydech, Fele malowane. Kolor świateł: Standardowy Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:Model: Maibatsu Vincent V-Max: 142km/h Pojemność silnika: Pojazd ten wyposażony jest w niezawodny , ekonomiczny silnik 1.6 Benzyna. Przebieg: Auto po mimo swojego wieku przejechało zaledwie 12tyś kilometrów!! Usterki: Sprawny. Daje gwarancje do bramy .. Cena: Licytacja od 16.500 PLN MP: 1.500 PLN. ID: 2780 Kolor: Czarny Mat. Tuning: Felgi renomowanej firmy BB'S . Kolor świateł: Niestety żarówki ma zwykłe , z CPN'u Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Wikox3
  4. Ja tam polecam AVG. Co prawda mam wersję testową ( Chyba Pro) Ale jest tam dużo możliwości usuwanie zbędnych śmieci, Defragmentacja itp.
  5. Jutro szkoła ;/ R.I.P Wakacje [*]

  6. @Bestia otrzymała nowe Felgi BB's [ 1079 ] , CB Radio, Wykrywacz Fotoradarów oraz przerejestrowałem ją na 'LS 00000'
  7. Nikt nie jest zainteresowany?
  8. Model: Felzter Coupe V-Max: Ta bestia może osiągnąć prędkość około 190km/h ! Pojemność silnika: Nie dozajeżdzenia silnik 1.8 Benzyna wyposażony w turbosprężarkę ! Usterki: Pojazd serwisowany w ASO, raczej nie ma żadnych wad. Cena: Licytacja od 180.000 PLN! MP: 10.000 PLN! ID: 21484 - Jest to spore lecz ładne ID Kolor: Matowa Biel. Tuning: Pojazd ten wyposażony jest w moduły UP1 , UP2 oraz UP3. Kolorowy licznik podświetlany na kolor Pomarańczowy, Felgi tego samego koloru oraz Ogranicznik Prędkości dla wygody kierowcy Kolor świateł: Biel. Nie są to lampy dobrej firmy , lecz dają super światło. SS: Posiadam takowe - http://imgur.com/a/B8H0F Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Wikox3
  9. Mówiłem , że będzie ładna
  10. Shorpy już na niego patrze od wczoraj, ale mute mam :/ Odezwę się jutro na serwie do ciebie chyba , że będziesz po 22.
  11. Model: Obojętnie, choć najlepiej Elegy. Pojemność silnika: 1.8 + Najlepiej. Przebieg: Do 15k max. Stan techniczny pojazdu: Picuś Glancuś. Cena: 350.000 PLN Tuning: Najlepiej UP1 Inne: Musi być czarne [ xDDD ] Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: CJ ~Wikox3
  12. Gotowe Mam nadzieję , że się spodoba
  13. Jest moc hahah http://imgur.com/a/HbbeN
  14. Siema Siema Potrzebujesz Grafiki ? Dobrze trafiłeś !! Jedyne prace jakie posiadam.. http://imgur.com/a/WnUSF Wzór: Nick: [ np. Wikox3 ] Grafika: [ np. Awatar ] Co ma się znajdować: [np. BMW ] Wynagrodzenie: [ Donejty za pracę ]
  15. Proszę ;P http://imgur.com/a/aNF5K Mam nadzieję , że się spodoba
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin