Skocz do zawartości

Wikox3

Gracz
  • Postów

    196
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Wikox3

  1. Wikox3

    Pytanko.

    ETS na Ultra chodzi ładnie, bez lagow. A MTA na Full detalach po 50. //UrbaB
  2. Wikox3

    Kupię tani Pojazd.

    Model: Obojętnie. Pojemność silnika: Nie ma znaczenia. Przebieg: Obojętnie. Stan techniczny pojazdu: Picuś Glancuś. Cena: 2500 PLN Tuning: Nie koniecznie. Inne: Brak Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Wikox3
  3. Wikox3

    Wielki Powrót ! :)

    Siemaneczko. Wracam po dwu letniej przerwie Duzo się pozmieniało, ale Serwer tak jak kiedyś jest Spoko. Milej gry, Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin