Skocz do zawartości

Wikox3

Gracz
  • Postów

    196
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Wikox3

  1. Wikox3

    [S] Alphe !!

    Nie moge napisać, ale będę na Serwerze po 15, to się dogadamy.
  2. Wikox3

    [S] Alphe !!

    Model: Alpha V-Max: Bodajże 160km/h. Pojemność silnika: 1.6 Benzyna Przebieg: Ponad 3.800 KM . Usterki: Alpina jest zadbana, nie wymaga wkładu finansowego, Wsiadasz i jedziesz Cena: Licytacja od 42000PLN. ID: 13739 Kolor: Czarny. Tuning: Felgi. Kolor świateł: Standardowy SS'y: http://imgur.com/a/aPLOo Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:
  3. Kupię: Premium byle jakie, nawet na 7dni ! Pisać w grze, lub na PW.
  4. Model: Obojetnie. Pojemność silnika: Powyżej 1.6 cm3 Przebieg: Jak najniższy. Stan techniczny pojazdu: Ma być nówka ! Cena: 50.000PLN ! Tuning: Najlepiej, gdyby miał Felgi. Inne: Nie ma znaczenia. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Wikox3
  5. Wikox3

    KONKURS o 200K

    Gotowe ( Johny_Games na YT)
  6. Wikox3

    Konkurs o pojazd #1

    10/10 Według mnie jesteś spoko Supportem. Zawsze gdy coś potrzebuje to aby ty reagujesz, dobrze wykonujesz swoje obowiązki i nie ma co zmieniac
  7. Zrób jak KNX siedzi w samochodzie i pisze apelke o Suppka, a tu podjeżdża ZbyK jako SAPD , a dalej wymyśl (( KNX nie mam na celu cię urazić ))
  8. Model: Premier V-Max: Bodajże 160km/h Pojemność silnika: 1.6 Benzyna + LPG !! Przebieg: Ponad 5500KM ! Usterki: Samochód w Stanie wręcz Idealnym, zero Uszkodzeń ! Cena: Licytacja od 40.000PLN , Min Przebicie to 3.000PLN !! ID: 2148 - Pojazd 102 na Serwerze ! Kolor: Czarny. Tuning: Pojazd posiada: LPG o Pojemności 25l, Wykrywacz Fotoradarów, Ogranicznik oraz Felgi. Kolor świateł: Standardowy - Biel. SS'y: http://imgur.com/a/nqQWo Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Wikox3 Jeśli masz oferować Oferty typu 20k, Lepiej nie Pisz ! Auto jest fajne , ładnie się Prowadzi, więc jeśli nie Dostanę odpowiedniej Oferty - Pojazd Zostanie u mnie !!
  9. Wikox3

    Konkurs o pojazd #2

    Według mnie nie ma co zmieniać.. Jesteś Pomocny, miły i bardzo dobrze się sprawujesz na swojej randze - takie moje zdanie.
  10. Wikox3

    [S] Dingy

    Nooo ładnie. Jeśli nikt cię nie przebije to Dinghy jest twoje !
  11. Wikox3

    [S] Dingy

    Jeszcze troszke i Pojazd zmieni właściciela. .b
  12. Wikox3

    [S] Dingy

    Coś takiego.. https://www.google.pl/search?q=gta+sa+dinghy&client=ms-android-om-lge&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiJkJbXwqnSAhVCDywKHTlUBpkQ_AUICCgB&biw=320&bih=440#
  13. Wikox3

    [S] Dingy

    Model: Dinghy V-Max: 105km/h , Lecz to pływa. Jazda jest dużo inna. Pojemność silnika: 1.6 Benzyna Przebieg: Bodajże 35KM. Usterki: Prawie Nówka. Cena: Licytacja od 20.000 PLN !! ID: 19161 Kolor: Niebieski. Tuning: Brak [?] Kolor świateł: Nie ma Świateł. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Wikox3.
  14. Model: Esperanto. V-Max: 145/150km/h. Pojemność silnika: 1.8 Benzyna Przebieg: Ponad 30 tyś. Usterki: Brak. Cena: Licytacja od 15k. ID: Nie wiem, ale ponad 18/19k. Kolor: Czarny Tuning: Felgi. Kolor świateł: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Wikox3
  15. ///Wklejam za Gracza Pan_Pajonk !!
  16. Model: Sunrise V-Max: 140KM/h, lecz nie to się liczy w tym aucie ! Pojemność silnika: 1.6 Benzyna. Przebieg: Bodajże 550KM. Usterki: Nówka sztuka nie stukana, ino brać. Cena: Licytacja od 15.000 PLN ! ID: 14443 - Łatwe do zapamiętania ! Kolor: Biała perła Tuning: Rejestracja [ Rother ] , Czysty [ Świeżo po myjni ! ] Kolor świateł: Standardowy - Biały. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Pan_Pajonk http://imgur.com/a/AZmLw
  17. Model: Sunrise V-Max: 140KM/h, lecz nie to się liczy w tym aucie ! Pojemność silnika: 1.6 Benzyna. Przebieg: Bodajże 550KM. Usterki: Nówka sztuka nie stukana, ino brać. Cena: Licytacja od 15.000 PLN ! ID: 14443 - Łatwe do zapamiętania ! Kolor: Biała perła Tuning: Rejestracja [ Rother ] , Czysty [ Świeżo po myjni ! ] Kolor świateł: Standardowy - Biały. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Pan_Pajonk http://imgur.com/a/AZmLw
  18. Model: Faggio V-Max: Nie wiem, nie mam prawka :/ Pojemnosc silnika: 1.4 eco turbo. Przebieg: 98 tys. Usterki: Nowka sztuka. Cena: Licytacja od 4k. ID: 16381 Kolor: Zielona strzała. Tuning: Brak Kolor świateł: Standard Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Wikox3
  19. Wikox3

    Kupię tani Pojazd.

    Gotówka wzrasta do 4k.
  20. Wikox3

    Zamienie Steam.

    Siema. Zamienie konto Steam z grami: - CS:GO Ranga S1 chyba - Limbo - THe binding of Isaac - Cibele - Space Pilgrim Episodes 2. Chcialbym za to Steam z Euro Truck + Skandynawia Lub zwykly ETS + CS go.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin