Skocz do zawartości

Wikox3

Gracz
  • Postów

    196
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Wikox3

  1. Model: Elegant V-Max: 220km/h Pojemność silnika: 2.2!! Przebieg: 4900km Usterki: Brak! Cena: Licytacja od 250.000 PLN ID: 13092 Kolor: Czarny Tuning:UP1, LPG 50l, Licznik Niebieski , Rejka ' VT 4LIFE' , Felgi 1076. Kolor świateł: Standardowy Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Wikox3
  2. Wikox3

    Lock

    Wyleciały nowe felgi - 1076
  3. http://mta4life.pl/topic/62588-sw-hit-elegant-22-jedyny-taki/?do=findComment&comment=538975
  4. Wikox3

    Lock

    Elegant jest..
  5. Wikox3

    Lock

    Model: Elegant V-Max: 181km/h Pojemność silnika: 2.2!! Jedyny taki na serwie! Przebieg: 4800 Usterki: Brak! Cena: Licytacja od 250.000 PLN ID: 13092 Kolor: Czarny Tuning: LPG 50l, Licznik Niebieski , Rejka ' VT 4LIFE' , Felgi. Kolor świateł: Standardowy Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Wikox3
  6. Model: Sultan aka Subaru V-Max: 195km/h Pojemność silnika: 1.8 Electric Przebieg: Około 700KM. Usterki: Brak, Pojazd serwisowany w ASO ;D Cena: Licytacja od 350.000 PLN! MP: 10.000 PLN ID: 15581 Kolor: Czarny , lecz pod nim jest PJ. Tuning: Full Tune brakuje aby UP3 [ Tak ma wszystko Atrapy, Liczniki, Lampki, Klucze itp ] Kolor świateł: Czerwony! SS'y: http://imgur.com/a/CbfEB Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Wikox3 Auta za grosze nie oddam!! Jeźdzę nim praktycznie od nowości , gdy go kupiłem miał bodajże 40km przebiegu!! Sam go tuningowałem , dbałem jak tylko można Zapraszam bardzo Serdecznie ! A oto przyśpieszenie tej perełki; https://www.youtube.com/watch?v=IgDrzg5CAcE
  7. Sułtan 1.8 elektryk Ft prócz UP3 + 20k.
  8. Na rozpoczęcie dam 400k jak sprzedam pojazd
  9. Wikox3

    Lock

    Lock.
  10. Wikox3

    Lock

    Krypton mam te dwie płyty w domu więc raczej narazie nie będę kupował nic innego.
  11. Wikox3

    Lock

    Siemanko. Mam te dwie płyty w domu i zastanawiam się która wybrać do mojego komputera. AMD KN9 Ultra czy Asus M2V Jak myślicie która będzie lepsza ? Reszta sprzętu: Karta AMD Raedon 6670 Procek AMD 64 x2
  12. Wikox3

    Prawo jazdy

    Napisz apeluje zgodnie z wzorem na forum w dziale - Apelacje od nałożonych kar. Pozdrawiam
  13. Sultan 1.8 Elektryk Full Tune.. Ma wszystko!
  14. Wikox3

    [S] Shamal

    Sułtan 1.8 elektryk full tune
  15. Sułtan 1.8 elektryk Ft + tw dopłata?
  16. Wikox3

    Telefon

    Wczoraj właśnie kupiłem M4 Aqua. No chodzi jak w zegarku.. Tylko pamięci trochę malo.. Ogólnie polecam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin