Witamy drogich czytelników, z tej strony Młodszy Redaktor @grubyyo oraz Reporter Specjalista @Piko0412 z Redakcji 4Life News! Zapraszamy Was do przeczytania dzisiejszej relacji.
Wieczorem dnia 5 maja, wybuchł pożar budynku obok stacji benzynowej. Około 17:30 do stanowiska kierowania Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Los Santos trafiło zgłoszenie o pożarze, na miejsce zadysponowano GBA 401[SA]22 z JRG 1. Po kilkunastu minutach na miejsce przyjechała jednostka, dowódca po rozpoznaniu zgłosił brak siły i środków. Dyspozytor po otrzymaniu informacji zadysponował na miejsce zastęp GCBA 402[SA]25 z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w San Fierro. Podczas czekania na przyjazd zastępu z San Fierro, strażacy na miejscu wykonali pełne rozwinięcie, a następnie ubrali się w aparat ochrony dróg oddechowych. Rota ubrana w AODO najpierw ugasiła przód budynku, następnie weszła do środka w celu opanowania ognia. W międzyczasie przyjechał zastęp 402[SA]25 i wykonał zasilanie do 401[SA]22. Dzięki dużym umiejętnością strażaków pożar został opanowany w kilkanaście minut, całe szczęście nikt nie został ranny.
Autoryzował: @Sheeker