Skocz do zawartości

grubyyo

Gracz
  • Postów

    441
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez grubyyo

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Powiedz mi czy tak trudno by było poprosić jednostkę SWAT o asekurację przy ujęciu uciekiniera? (czyli mnie) Taka jednostka pojawiła się na ujęciu uciekiniera więc w czym był problem? Mi nic nie pomógł, ale wam już tak wy szybkim wyciągnięciu mnie ze strefy dm.
  3. Nick funkcjonariusza: @Argen, @TheNaturat. Data i godzina zdarzenia:+/- 18:00 dnia 16:05:2021 Pełen opis sytuacji:Miałem pościg wjechałem na dma do kanałów wraz z moim kolegą zabiliśmy dwóch sapdów i tu pojawia się pierwszy oskarżony czyli TheNaturat jak widać na nagraniu zostałem sparaliżowany bronią taser oskarżony zakuł i magicznie z drugim oskarżonym wykorzystali błąd gry. Dowód, który to potwierdza całe zajście:https://imgur.com/a/DzuJ79q ja, grubyyo zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Oj mój kolego nie daj się nigdy!

  6. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Halloween, @KavKa* @Matias2525 (Wszyscy Supporci) 2. Najlepszy Moderator: @Hinox @Bilu. @veeniX (Wszyscy Moderatorzy) 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Kubula @L4MP3K.3D @StivGamer (Wszyscy Administratorzy) 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @LuKi16 @TheTomson @japkooo. (Wszyscy Starsi Administratorzy) 5. Najlepszy Administrator RCON: @XQward @DreeY @hoopak_urlop Nominowani: (Wszyscy RCONi) 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @4Ever. @StivGamer @KavKa* (Wszyscy Supporci, Moderatorzy, Administratorzy oraz Starsi Administratorzy) 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: Sara (Wszystkie Frakcje) 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @KropsoN @PerkuleZ. @DarkQueen (wszyscy członkowie Frakcji) 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: B4Y (Wszystkie Biznesy) 10. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Kapitan. @ganjafriend777 @Emialski (Wszyscy Prezenterzy) 11. Najlepszy Redaktor: Nominowani: (Wszyscy Redaktorzy) 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @baziu @MFifa @Cake_ (Wszyscy Pracownicy Biznesów; nie dotyczy Redakcji 4Life News oraz Radia 4Music) 13. Najlepszy Lider: Nominowani:@Grzengol (Wszyscy Liderzy; nie dotyczy Liderów Organizacji) 14. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: (Wszystkie Organizacje) 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani:@.Nati @Verago. (Wszyscy gracze; nie dotyczy Administracji) 16. Największy No-life Serwera: Nominowani: @_-JAGUAR-_ (wszyscy gracze) 17. Najbogatszy Gracz: @Krychu (Wszyscy gracze) 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Cake_ @gwynbieldd (Wszyscy) 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze:Nowy szpital samd (Wszystkie aktualizacje wprowadzone obecnego miesiąca) 20. Najlepsza praca na serwerze:Kopka,kurier i lawetki (Wszystkie prace)
  7. Ło panie te 4wars to jak mecz piłki nożen w czasach covida matko bosko

  8. Yuki kiedy drunk stream z romkiem?

    1. yuki_sheesh

      yuki_sheesh

      @Yuno. u see that? Kolejny co nie odróżnia

  9. Kogo my tu mamy słynny filip?

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. HuH kolejny poległy
  13. @CampeQ
     

    Ostrzeżenia otrzymywałeś dużo wcześniej, nie tylko w tunelu.

    Za kłamanie w skargach powinny być bany.
    Dobre słowa noice 
    <3
    <3 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. grubyyo

      grubyyo

      widzisz twój tok myślenia zatrzymał się chyba serio

    3. CampeQ.ogf

      CampeQ.ogf

      XDDD

      dzięki

      zawsze to chciałem usłyszeć

    4. grubyyo
    5. kejrun
    6. VEENQ

      VEENQ

      \_/ trzymaj wiaderko, tutaj możesz się wypłakać 

  14. Odnosząc się do tego nie wiem co mam tu tobie odpisać może z twojej perspektywy było inaczej tak naprawdę stałem przed tobą a nie na masce. No tak było dużo poleceń żebym się odłączył chciałem to uczynić po wyjeździe z tunelu bo z tego co wiem jest to droga jednokierunkowa oraz jak widać na tym nagraniu https://imgur.com/a/ija0zum uciekinier nawet by w tą kolczatkę nie wjechał.
  15. grubyyo

    Akcje DM

    Powiem tak Nawet dobrze strzelasz ale kampisz movement do poprawy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin