Skocz do zawartości

grubyyo

Gracz
  • Postów

    441
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez grubyyo

  1. Nick: grubyyo Wybrana piosenka (link bądź tytuł): Dwutakt Alberto Obecność: Raczej tak
  2. PLOSE DAC MI CZEKOTUBKE ZA POBRANIE KRWI Z GORY DZIEKUJE
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Cześć witamy na serwerze 4LIFE!

  5. — • — • ••— • •— • — — 

    — • — — — ?

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Co ci tym zrobiłem mam pytanie uderzyłem w samochód mojego kolegi a nie w wasz radiowóz. Twój powód jest znikomy.
  8. Nick funkcjonariusza: @deluXe Data i godzina zdarzenia:06:06:2021 19:00 Pełen opis sytuacji:Mój kolega miał pościg dał się niestety złapać później zostałem zabity w aucie zrobiłem tpdm wziąłem auto i podjechałem zobaczyć jak z moim kolegą po czym oskarżony zaczął mnie ostrzeliwać bez powodu oraz przebił trzy opony.Kiedy mój kolega zapytał się dlaczego to zrobił odpisał "Bo mogę".Według mnie doszło tutaj do nadużycia broni palnej.Pozdrawiam grubyyo Dowód, który to potwierdza całe zajście:https://imgur.com/a/qNkVEci [2021-06-06 19:54:43] [Output] : deluXe [97]: Bo moge Ja, grubyyo zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  9. Nie usuwaj statysów!
    Nie ładnie pisać skargi na osoby własnej org,frakcji
    Bardzol się lubimy

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. grubyyo

      grubyyo

      Cytat

      Bęczunia imgine być chłopem co siedzi 24/7 przed kompem

      Bardzo przepraszam cię nudzia za to poniosło mnie

    3. AmzeK

      AmzeK

      Piszesz w skardze, że ktoś cię prowokuje a sam zaczynasz. BIG BRAIN TIME

    4. Mooka.
    5. spokomichas
    6. NightmareMoon*kcAudiA3
  10. Ogólnie @Nudzio. Streak x2!

    1. vapur

      vapur

      Za bug tekstury jest ban...

      Za niedlugo bedzie jak na P******RPG,Q bug ban i inne bugi X D

  11. grubyyo

    Dzień dziecka z 4Life.

    Super napewno będę!
  12. Dlaczego nie dałeś warna jak gracza mlodynikoss robił animki na dmie?

    1. Kubula

      Kubula

      Jeżeli uważasz, że coś źle robię, napisz skargę. 

    2. grubyyo

      grubyyo

      Nie nic nie uważam, ale starszy administrator japkooo. napisał, że daje się najpierw warna 
       

      Nikt nigdy nie powinien dostać od razu bana, zawsze powinny zostać nadane ostrzeżenia, tak jak ja nadałem teraz. Jeśli ktoś z Twoich znajomych dostał instabana za animacje, mógł napisać skargę, bo członek administracji postąpił niezgodnie z regulaminem. 

    3. Kubula

      Kubula

      Gracz, jeżeli dobrze pamiętam w tam tym momencie opuścił serwer, a dowody dostarczono w reporcie.

  13. @japkooo.
    Jak można wytłumaczyć animki na dm?

    1. japkooo.

      japkooo.

      Zobaczył byś całą akcję, to byś zrozumiał

    2. grubyyo

      grubyyo

      Ty tego nie rozumiesz 
      Oskarżony przedstawił mi nagranie w którym ukazał swoją perspektywę tej sytuacji, on nawet nie widział, że Ty jesteś na DM w momencie, w którym użył animacji. 
      co ma do tego, że nie wiedział, że jestem na dmie???? 

  14. F

    1. vapur

      vapur

      Adios,może jak Support zdejmie karę to zostanę na serwie...

  15. jaj00r bany.png Powód: Szkodnik.
    Nałożone przez: VenomeQ
    Od: 27 Maja 2021, 16:46
    Do: permanentnie


    @jaj00r
    F!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin