-
Postów
441 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez grubyyo
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie usuwaj statysów!
Nie ładnie pisać skargi na osoby własnej org,frakcji
Bardzol się lubimy- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
CytatBęczunia imgine być chłopem co siedzi 24/7 przed kompem
Bardzo przepraszam cię nudzia za to poniosło mnie
-
-
No racja
-
masakra widzowie
-
XDDD
-
Dlaczego nie dałeś warna jak gracza mlodynikoss robił animki na dmie?
-
Jeżeli uważasz, że coś źle robię, napisz skargę.
-
Nie nic nie uważam, ale starszy administrator japkooo. napisał, że daje się najpierw warna
Nikt nigdy nie powinien dostać od razu bana, zawsze powinny zostać nadane ostrzeżenia, tak jak ja nadałem teraz. Jeśli ktoś z Twoich znajomych dostał instabana za animacje, mógł napisać skargę, bo członek administracji postąpił niezgodnie z regulaminem.
-
Gracz, jeżeli dobrze pamiętam w tam tym momencie opuścił serwer, a dowody dostarczono w reporcie.
-
-
@japkooo.
Jak można wytłumaczyć animki na dm? -
Spoiler
@RensTM
@daWkoo
@zapora
@Fejdi
@Czorny*
@Korni.
@GhostTownPL
@Versi*
@GustavoLimo
@progenxd
@Czikos
@xArSiKx
@Tequellia00
@^Patyk^
@TheArasik.
@Cysieq
@Dony
@Stasiek91
@matrxx503
@FreShee
@Szymeq315
@Assasyn24
@Nniox
@Black_Men
@Ecstasy
@DavidBlack81PL
@Ziyech
@Sarius
@kozaktv
@MTTK
@DydeeK
@Paweuex
@zuppek
@Zaquu
@Kubawskyy
@Donn_Toretto
@Michu499
@_uurban
@KuBzoNeGratuluję wszystkim.
Powodzenia na s1