Skocz do zawartości

vapur

Gracz
  • Postów

    181
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez vapur

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. vapur

    Pokaż swoją twarz

    Dziena za nominacje Byq (update starego zdjecia) https://imgur.com/gallery/Zn0Spuu Nominuje @Adrianek.1223@FADED.
  3. Lece jak burza,gonie Cie z respektem kumplu hah

    1. karakanfilip

      karakanfilip

      moja krew B) jeszcze wrócę na dma 

    2. vapur
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Dostales zerowanie,powodzenia ! @E34
  7. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @TheSzef* @Verago. 2. Najlepszy Moderator/ka: @OwOc 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @TheArasik. @Wiesi3k. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @LuKi16 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @DreeY@XQward 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: 41.st 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAFD 8. Największy No-life Serwera: Nominowani: Brak 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Bloods 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @Strus.Azjatycki. 11. Najlepszy Lider: Nominowani: @kartovelek. 12. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Dubaj 13. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @PoyeBunnY  14. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Limitowany* 15. Najlepszy Redaktor: Nominowani: @Dudziak 16. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @KubasuGames 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: UP4 18. Najlepsza praca na serwerze: Kopka 19. Najbogatszy Gracz: @CAT 20. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @karakanfilip
  8. Dobrze,a może chciałem tak zrobić jak w scenach filmu akcji. Jakie taranowanie lub uderzanie ? Najwyraźniej tak było już teraz.
  9. Po pierwsze,wytłumacz mi co dla was jest oDwAlAnIeM?Gdybym odwalał prawko bym dostał,bym was pitował itd.Co uważacie za Odwalanie 2.Jeden pokój u góry, a były 3.Zacznijmy od tego,jesteście frakcja RP? Mi sie wydaje ,że tak i powinniście sprawdzić 3 pokoje nie jeden,ktoś może odegrać ze bomba w drugim pokoju.Ale standardowo MUST WIN.Moim zdaniem to jest nie w porządku.Skoro uważacie ,że odwalałem to czemu wy nie macie za grosz honoru robić RP? 3.Nie brałem potem udziału w RP ponieważ wy nie robiliście RP i nie pokazywaliście jakiegokolwiek sensu z waszej strony. 4. Odwalanie... (chyba nigdy nie widziałeś odwalania)
  10. Wybacz,mam za slaby pc nie nagrałem filmu. Zacznijmy od tego Ja rozumiem wszystko,ale szanujmy się...osoba wychodzi z interioru.To po pierwsze J A K ją namierzyliście?To baza organizacji,zwabiliśmy was na strefe,spedziliscie tam czas,a mówisz teraz ze namierzyliście osobę na drugim końcu mapy ? To brzmi komicznie.Podobnież frakcje są pod RolePlay.Uważasz ,że RP jest złapanie gracza na drugim końcu mapy? Okej wszystko jasne,ale dlaczego do mnie celowali i od razu do mnie wbili a nie sprawdzili reszty pokoi? To jest RP?Wbiliście do mojego pokoju nie pątrzac innych
  11. Nick funkcjonariusza: @Skipowsky ,Nieznajomy_9890,Nieznajomy_7236 Data i godzina zdarzenia: Data 09.03.2021 godzina: 17:00-17:20 Pełen opis sytuacji: Szukam pościgu,następnie znalazłem takoowy @Quiet zaczął mnie gonić.Wszystko pięknie ładnie.Wjechałem na strefę dm,po czym wyjechałem.Dojechałem na bazę organizacji(Z LS do LV),auto postawiłem za baza a następnie wszedłem do interioru bazy i się schowałem (ŻADNEGO POJAZDU SAPD NIE BYŁO @Mietekk może zatwierdzić).Mija 10 minut,a SAPD JEST POD BAZA.Do bazy wchodzi jedna ekipa (przepraszam nie wchodzi,WBIEGA bez RP i celuje w moja stronę).Następnie wychodzi,i wchodzi nastepna ekipa (ta druga już RP).,Poprosiłem Pana Skipowsky o nicki osób "Nieznajomych",nie udzielił informacji. 1.Pytanie: Jakim Cudem mnie namierzyli? 2.Pytanie : Dlaczego zamiast sprawdzić terytorium OD RAZU PRZYSZLI PO MNIE ? 3.Pytanie : Czemu zawsze jest MUST WIN ? Za każdym razem jak robię pościg,ucieknę NIE MA ZA MNĄ POJAZDU po chwili nagle wiecie wszystko.Bez sens i to ma być frakcja (która zajmuję się "RP",coś nie wydaje mi się skoro w rzeczywistości ludzi szukają miesiącami a nawet latami,a frakcja SAPD znajduje ludzi tak o,nie ma na DM to zamiast szukać to OD RAZU NAMIERZAJĄ NIE WIADOMO SKĄD.) Liczę na odpowiedź na moje pytania Lidera Frakcji Dowód, który to potwierdza całe zajście: (czat zblurowałem,ponieważ cenię prywatność organizacji,polecam sprawdzić logi) 1.Pierwsza grupa która wchodzi bez RP (są to inne osoby co można poznać po nicku Nieznajomy_(inny kod)) https://imgur.com/a/lssalr3 2.Tutaj druga grupa (wbili do domu z RP,są to inne osoby) https://imgur.com/a/QBLVreX Ja, ViP3R_ zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuję
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nick funkcjonariusza: P3r$ki Data i godzina zdarzenia:00:00 Pełen opis sytuacji:Akcja dzieje się w strefie dm.Ogólnie to strzelamy do SAPD,po czym jeden gracz wyszedl z lawety (strzeliłem mu z 10 razy w klatke i kilka razy w glowe,nie smiertelny).Obalił mnie,zapytałem dlaczego go sie zabic nie da.Minuta potem gracz P3r$ki tepa mnie po pid za ostrzał.W ten sposób SAPD pokazuje swoją bezradność. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/05LXhXt
  19. vapur

    Pokaż swoją twarz

    Cześć,zostałem nominowany przez @BalonK8.UwU Chciałbym nominować kilka szefów @olciaaaa @Aurazo* @karakanfilip(Cfaniak) @Szymsiorek @KubasuGames @AngelOfDeath @Motylv2 @MFifa @Royber @Mun_Cium_Pan @PL4C3K @Bienieq @E34 Przedewszystkim najlepszego lidera Frakcji : @kartovelek. (Uwaga grozi pęknięciem ekranu) A oto i moja twarz https://imgur.com/gallery/teDUFHa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin