Skocz do zawartości

vapur

Gracz
  • Postów

    181
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez vapur

  1. Nick: JO_ViP3R. Wybrana piosenka (link bądź tytuł): Obecność: Oczywiście
  2. F

    1. veeito.

      veeito.

      "F" za takie zachowanie? Viper...

    2. vapur

      vapur

      Kazdy zasluguje na szacunek...

    3. veeito.
    4. vapur

      vapur

      Napisalem na PV by nie zasmiecac.

  3. Kiedy pompowac sflaczalego bicka zaczniesz ?

    1. Marcelek2010PL

      Marcelek2010PL

      Nie pompuje @JO_ViP3R. ponieważ to samo rośnie po żubrach

  4. krotkie pytanie do znawcow

    jakie cisnienie pod dirta? 
    opona 26 2.10

    (detka walnela XD)

    1. japkooo.

      japkooo.

      demo 8 4 bary!!!!!!

    2. vapur

      vapur

      testowales? jak wrazenia ?

    3. opelastra

      opelastra

      Dziwne pytanie xd

      Tyle ile ci pasuje jest dobrze

       

    4. vapur

      vapur

      pompka napompuje i luj

      Poprostu nie wiem na ilu mozna testowac. 

  5. vapur

    Owca żegna Was!

    Powodzonka w zyciu prywatnym
  6. vapur

    Screeny z innych Gier :>

    Latam po Las Vegas ,a tu baza olinpu oczywiscie sesja zdjeciowa w TC2 musiala byc
  7. vapur

    Pokaż swoją twarz

    U never catch me Nominuje : @opelastra @JO_Bienieq @Mietekk @Karafik @Milas @JO_Strus_Azjatycki @Mai @grubyyo @Odklejony* @Sowa45 @resu @JO_Motyl @.KoDzo. @AngelOfDeath @architect @qvv@Mun_Cium_Pan @Ceglasty.oraz Całą organizacje Mulholand Gang ( @BollmeN ) Dziena za nominacje @asbesth
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. resu jestes moim idolem <3 

    1. JO_resu;]]

      JO_resu;]]

      dzienki @JO_ViP3R. ;]]

      uczylem sei od cebie i welowskiego ;]]]]

    2. vapur

      vapur

      uczen przerosl mistrza <3 

  10. LiL Loaded [*]

    1. siemazrana221

      siemazrana221

      Jeszcze te nie całe 2 lata temu katowałem 6locc 6a6y :( 

    2. vapur

      vapur

      Gang Unit z YG to bylo cos,teraz...wszystko teraz inaczej brzmi...

    3. Bienieq

      Bienieq

      Bym coś napisał ale bana na forum dotane ale za to napisałem na Sikalafą

  11. Będzie Magik, będzie Magik, podejrzewam, że będzie Magik za dwa lata
     

    1. maciek13372137
    2. vapur

      vapur

      zycie jest przewalone...

    3. vapur

      vapur

      Jak pracujesz jak szary czlowiek...to jedynie kopa w d00pe dostaniesz.

    4. AmzeK
    5. vapur
  12. W jakim programie modelujesz 3ds max?

  13. Jakie to uczucie? 
    Chcieć do SAPD,kochać ich i nie spełniać wymagań XD

    Poza tym : „Witam z tej strony Kapiszpi z ekipy militarno-poscigowej” .Juz nie poscigowiec? 

    Krindż 

    1. norsek

      norsek

      XD wez go lepiej zostaw bo zaraz skarge  napisze to kaktusik v2

    2. vapur

      vapur

      Co mu to da ? 
      ja bana mam XD 

    3. norsek
  14. Znowu mam bana,

    No ja nie mogee

    Trzymaj Cheetaha 

    Bo ja wychodze

    I bawcie wszyscy sie

    Kazdy kolegaaa

    bo ide na 

    innego serwa

    Trzymajcie sie cieplutko,dobry przekaz leci <3 

    1. AmzeK

      AmzeK

      Coś ty odwalił jednego :( 

    2. maciek13372137

      maciek13372137

      cha cha cha szkodnik

       

    3. vapur

      vapur

      @AmzeK warunkiem UB bylo nie dostanie Mute przez 2 miechy.
      Dostalem mute o smieszna rzecz,juz zakazany skrot bylby lepszy niz to.Moja wina,zawinilem

      @velovsky:]] wiem jestem nub

  15. Nara ,Policja Guuuurom

    1. kwasiekk
    2. Ceglasty.
    3. Shvq
    4. vapur

      vapur

      Nie chce mi sie juz wiecej mowic ,za takie rzeczy tu muty leca...

  16. vapur

    nara nara

    JS,tak sie nie robi...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin