-
Postów
592 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
18 -
Typ konta
Premium
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez L4MP3K.
-
-
-
-
Jak oszukał myślałem że nowy model :(((
-
-
@TadziusNoreK a no przydałoby by się w końcu.
-
-
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
ale to ty dzwonisz
-
-
jest 18:00 a live nie ma zostałem oszukany
-
Małe problemy techniczne
-
Jest 23 i nie ma
-
Jeśli ktoś chciałby porozmawiać, popytać lub po prostu zobaczyć czym się zajmuję i jak to wygląda od środka, to zachęcam do zostawienia subskrypcji na kanale (Link do kanału), co prawda nie ma jeszcze grafik, ale myślę, że nie będzie to dla nas żadną przeszkodą.
Wstępnie pierwszą transmisję planuję już dziś w godzinach wieczornych, lecz wszystko może ulec zmianie.
-
Tym razem to plac szkoleniowy, ale może
chcielibyście ujrzeć osiedle z domkami w takim stylu?
- Pokaż poprzednie komentarze 23 więcej
-
Wieżowiec został stworzony, ale mamy czekać tyle co na inne obiekty? Szanuję twoją pracę i bardzo mi się podoba. Ale żeby serwer cały czas miał nowych graczy, trzeba to dodawać. A jak każdy dobrze wie administracja RCON robi to mozolnie.
-
W tym przypadku sam model nie wystarczy, swoją robotę muszą zrobić również mapperzy oraz skrypterzy, a jak wiadomo są aktualnie wakacje, życie prywatne i nie każdy ma czas, myślę jednak, że na spokojnie model powinien pojawić się maksymalnie do końca tego miesiąca.
-
Tak tylko prosze zeby nie kosztowaly po 200k sztuka
-
-
-
Dziękuje sprytne ziomeczki za prezent, ostatnie naście

Od dziś jestem HOT 19
-
Ktoś pytał o parking?
Spoiler
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
Nikt nie pytał ale każdy potrzebował
-
-
Dołączam się do pytania wyżej
-
dobra to juz wiem na co kaske wywale
-
@Luzak098.UwU parking jest naturalnie jeden xD