Skocz do zawartości

L4MP3K.

Gracz
  • Postów

    592
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    18
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez L4MP3K.

  1. 29.08.2021 Support @SpeedPower zostaje zawieszony na okres 3 dni z powodu niewywiązywania się ze swoich obowiązków.
  2. L4MP3K.

    Pokaż swoją twarz

    na melanżu z @~Szymon~ & @Miras. Trzeba w końcu odpowiedzieć na wszystkie nominacje. nominuje: @_Katexiaa_, @Bilu., @LuKi16, @~Szymon~, @Miras., @wojtus2002pl, @Kubula, @Reksio*, @Aksiu@gwyneffer, @veeniX, @suszek.drip
  3. Czekamy na event fabularny, a później go przechodzimy.
    Zapraszam na stream!

    https://youtu.be/ls-jrIKsxTk

  4. Wbij pogadać i zobaczyć jak powstaje nowa siedziba frakcji SAPD

    Link

     

    1. Sernik*

      Sernik*

      Chłop co robi 5 projektów na raz.

    2. entiohy
    3. Poi$on_CJ

      Poi$on_CJ

      Strimek zablokowany przez prawa autorskie


  5. Transmisja dziś o godzinie 18:00


    Będziemy kontynuować tworzenie wyspy pod strefę DM 

    LINK

    1. Poi$on_CJ

      Poi$on_CJ

      Obecność obowiązkowa 

    2. aszak.

      aszak.

      DM na jakiejs wyspie, no nie

    1. Kuba_Dyl
    2. nie.tak

      nie.tak

      Gdzie taki piękny budynek będzie stał?

       

    3. Deilo

      Deilo

      Jest budowa, a ten za szybą jest bez ka-ka-kasku

    4. kwasiekk

      kwasiekk

      @DeiloCo ty frandolisz jak to przecie jest brek co nie @L4MP3K.dff?

  6. Coś się tworzy... więcej informacji podczas transmisji na żywo - startujemy o godzinie 17:55


    m4P7PJb.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. .franek.klimatkartel
    3. guzioo

      guzioo

      A komu to potrzebne? nie że obrażam twoje działania, ale nie wiem po co takie rzeczy robić. Pozdrawiam

       

    4. ndx

      ndx

      jest 18:00 a live nie ma zostałem oszukany

    5. L4MP3K.
    6. Luzio098
  7. Pora dokończyć plac szkoleniowy
    Zapraszam na transmisję


     

  8. Jeśli ktoś chciałby porozmawiać, popytać lub po prostu zobaczyć czym się zajmuję i jak to wygląda od środka, to zachęcam do zostawienia subskrypcji na kanale (Link do kanału), co prawda nie ma jeszcze grafik, ale myślę, że nie będzie to dla nas żadną przeszkodą.

    Wstępnie pierwszą transmisję planuję już dziś w godzinach wieczornych, lecz wszystko może ulec zmianie.
     

    1. s1zu
    2. Szadek

      Szadek

      a co to za reklama?

    3. Ceglasty.

      Ceglasty.

      Jeżeli potrzebujesz grafik to może @MichQs. ci coś zrobi.

  9. Tym razem to plac szkoleniowy, ale może
    chcielibyście ujrzeć osiedle z domkami w takim stylu?



    EbFHDH0.png

     

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  23 więcej
    2. Ceglasty.

      Ceglasty.

      Wieżowiec został stworzony, ale mamy czekać tyle co na inne obiekty? Szanuję twoją pracę i bardzo mi się podoba. Ale żeby serwer cały czas miał nowych graczy, trzeba to dodawać. A jak każdy dobrze wie administracja RCON robi to mozolnie. 

    3. L4MP3K.

      L4MP3K.

      W tym przypadku sam model nie wystarczy, swoją robotę muszą zrobić również mapperzy oraz skrypterzy, a jak wiadomo są aktualnie wakacje, życie prywatne i nie każdy ma czas, myślę jednak, że na spokojnie model powinien pojawić się maksymalnie do końca tego miesiąca.

    4. opeltigra

      opeltigra

      Tak tylko prosze zeby nie kosztowaly po 200k sztuka 

    5. Luzio098

      Luzio098

      L4MP3K.dff by ci nigdy żarówka nie zgasła która oznacza pomysły :D

    6. Sernik*

      Sernik*

      zglaszam sie na mapera, moge robic za najnizsza krajowa.

  10. Kozaczek totalny jak zawsze. Składam wniosek o awans dla Pani Redaktor
  11. 28.07.2021 Support @Halloween zostaje zawieszony na okres 3 dni z powodu łamania regulaminu członka ekipy.
  12. Dziękuje sprytne ziomeczki za prezent, ostatnie naście :/
    Od dziś jestem HOT 19

    xofNWdE.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  18 więcej
    2. DeleteD

      DeleteD

      Starość nie radość, młodość nie wieczność ;) Najlepszego!

    3. Tony_Dripano

      Tony_Dripano

      Najlepszego żarówek

    4. IsHy.

      IsHy.

      Wszystkiego najlepszego jeszcze raz!

    5. s1zu

      s1zu

      Co to za bandit fura 

    6. s1zu
  13. Ktoś pytał o parking?
     


    Spoiler

    UL1Wj4f.png

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. BidoN

      BidoN

      Nikt nie pytał ale każdy potrzebował

    3. Luzio098

      Luzio098

      Ten parking będzie współdzielony przez każdego gracza wynajmującego mieszkanie czy każdy mieszkaniec będzie miał własny parking?

       

    4. Miszczak

      Miszczak

      Dołączam się do pytania wyżej 

    5. jawbdi

      jawbdi

      dobra to juz wiem na co kaske wywale 

    6. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      @Luzak098.UwU parking jest  naturalnie jeden xD

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin