Skocz do zawartości

JunioreQ_

Gracz
  • Postów

    179
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez JunioreQ_

  1. JunioreQ_

    BULLETA

    ref ci starczy na 2/3 dni
  2. nie widzicie że @Lock bo kupił sultana od FaceTQ ??????!!!!
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. JunioreQ_

    » Grafika by Baks. «

    oke ale miało być ruchome
  5. mogę sprzedać BF400 za 60k ma przeb ok 1.5k silnik 1.6 tune : brak
  6. JunioreQ_

    » Grafika by Baks. «

    Typ grafiki (Awatar,Sygnaturka): ruchoma sygnaturka Tło (Tło, jakie ma się znajdować na grafice): wybierz z moich dwóch sygnaturek Napisy (Napisy jakie mają się znajdować na grafice): ruchomy napis PanKropka oraz gdzieś po prawej u góry 4LIFE Dodatki (Np. Logo 4Life): Logo Coś od Siebie:Postaraj się ;D Wynagrodzenie: jak ci wyjdzie to się zgłoś na serwie
  7. JunioreQ_

    [Grafika] ShowMe

    Typ grafiki (Awatar,Sygnaturka): ruchoma sygnaturka Tło (Tło, jakie ma się znajdować na grafice): wybierz z moich dwóch sygnaturek Napisy (Napisy jakie mają się znajdować na grafice): ruchomy napis PanKropka oraz gdzieś po prawej u góry 4LIFE Dodatki (Np. Logo 4Life): Logo Coś od Siebie:Postaraj się ;D Wynagrodzenie(oczywiście do niczego nikogo nie zmuszam): jak ci wyjdzie to się zgłoś na serwie
  8. 0-99 postów: Świeżynka 100-399 postów: Szkrabek 400-799 postów: Pociecha 800-1199 postów: Junior 1200-1699 postów: Starszak 1700-2229 postów: Ekspert > 2300 postów: Lider

  9. mananna 1.7k a perk dam 1.2k
  10. podświetlany licznik
  11. ziomek widzisz ceny?????
  12. Buffalo V-Max: 172 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: ok. 7k Usterki: Brak Cena: Licka od 60k Kup teraz za 80k ID: 7875 Kolor: Czarny Tuning: Wszystko widać na ss Kolor świateł: <kolor świateł w pojeździe>Standard SS'y: http://imgur.com/a/AMzPY Model:BF400 V-Max: z taptem 180 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: ok. 1k Usterki: Brak Cena: Licka od 55k Kup teraz za 75k ID: 7875 Kolor: Czarny Tuning: brak Kolor świateł: <kolor świateł w pojeździe>Standard SS'y: zaraz dodam Zapraszam
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin