Skocz do zawartości

JunioreQ_

Gracz
  • Postów

    179
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez JunioreQ_

  1. ładne ale ja bym coś dodał... Dobra biere kiedy będziesz na serwie?
  2. Typ grafiki: Sygnaturka Co ma znajdować się na grafice: Nick:PanKropka na górze w prawym rogu wielki napis 4LIFE niebieskim kolorkiem. Rozmiar: na sygnaturke na forum Kolorystyka: Dobierz Tło: https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.gimpuj.info%2Fgallery%2F24646_21_04_09_8_29_08.png&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.gimpuj.info%2Findex.php%3Faction%3Dgallery%3Bsa%3Dview%3Bid%3D37931&docid=YYTnv5_dBGkcjM&tbnid=SrAbinc9R2lgbM%3A&w=400&h=187&bih=677&biw=1024&ved=0ahUKEwj1ldXhxarNAhUmP5oKHZOIBtcQMwguKBEwEQ&iact=mrc&uact=8 Lub to https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.gimpuj.info%2Fgallery%2F4021_12_06_09_3_46_57.png&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.gimpuj.info%2Findex.php%2Ftopic%2C205.0.html&docid=TPsU7XlJgtiihM&tbnid=viZVN7Vc_tOhnM%3A&w=640&h=480&bih=677&biw=1024&ved=0ahUKEwj1ldXhxarNAhUmP5oKHZOIBtcQMwhHKCAwIA&iact=mrc&uact=8
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. masz linka cena do nego ma up1 i wogule tune full visu ogranicznik tu masz linka : http://mta4life.pl/index.php?/topic/23243-sprzedam-pi%C4%99knego-jestera-18/?hl=%2Bsprzedam+%2Bjestera
  5. kasia proszę odbanuj bo potrzebuje mieć mumble bo do frakcji jest rekru a chcę podanie złożyć
  6. mogę wymienić za tune sf jakieś + malutka dopłąta dla mnie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin