Typ grafiki: Sygnaturka
Co ma znajdować się na grafice: Nick:PanKropka na górze w prawym rogu wielki napis 4LIFE niebieskim kolorkiem.
Rozmiar: na sygnaturke na forum
Kolorystyka: Dobierz
Tło: https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.gimpuj.info%2Fgallery%2F24646_21_04_09_8_29_08.png&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.gimpuj.info%2Findex.php%3Faction%3Dgallery%3Bsa%3Dview%3Bid%3D37931&docid=YYTnv5_dBGkcjM&tbnid=SrAbinc9R2lgbM%3A&w=400&h=187&bih=677&biw=1024&ved=0ahUKEwj1ldXhxarNAhUmP5oKHZOIBtcQMwguKBEwEQ&iact=mrc&uact=8
Lub to
https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.gimpuj.info%2Fgallery%2F4021_12_06_09_3_46_57.png&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.gimpuj.info%2Findex.php%2Ftopic%2C205.0.html&docid=TPsU7XlJgtiihM&tbnid=viZVN7Vc_tOhnM%3A&w=640&h=480&bih=677&biw=1024&ved=0ahUKEwj1ldXhxarNAhUmP5oKHZOIBtcQMwhHKCAwIA&iact=mrc&uact=8