Skocz do zawartości

JunioreQ_

Gracz
  • Postów

    179
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez JunioreQ_

  1. JunioreQ_

    Mam problem

    Pomoże ktoś????????????????????
  2. JunioreQ_

    Mam problem

    Jak wchodzę na kanał 4life cały czas mi to wyskakuje Połączenie z serwerem zostało przerwane z powodu: The TLS/SSL connection has been closed.
  3. to jest 1.8 i przebieg 300km
  4. Jak tak to robimy licke od 10k kto da więcej przebicie min 500pln
  5. Model: Perk V-Max: 130 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 300km Usterki: brak Cena: 20k do nego ID: 12498 Kolor: niebieski Tuning: brak Kolor świateł: standard ssy: http://imgur.com/a/2vhQ4
  6. JunioreQ_

    Było bardzo miło

    Dzięki już mam UB
  7. JunioreQ_

    Ban na mumble

    Nick z mumble: PanKropka Powód zbanowania: . IP internetu, na który został nałożony ban: http://192.168.8.100 Nick admina banującego: Zbyk Opis bana: brak Coś od siebie: mam nadzieje że dostane ub
  8. JunioreQ_

    Było bardzo miło

    już napisałem ale odżucili
  9. JunioreQ_

    Było bardzo miło

    Jak wiecie dostałem bana.Dla mnie jest on nie słuszny więc muszę odejść dzięki wszystkim graczom i powodzenia w dalszej grze
  10. Proszę o niezwłoczną pomoc
  11. Nick z mumble:PanKropka Powód zbanowania:Brak (.) IP internetu, na który został nałożony ban:192.168.8.100 Nick admina banującego:ZbyK Opis bana:brak Coś od siebie:myśle że dostana ub
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin